Skoči na vsebino

Nalepka Mazda Forum In ?e Kaj


komar

Priporočeno sporočilo

No, to pa je moj sinek danes "kupoval"! B)

Pa tudi ATI je nekaj zase na?el (v rumenem obla?ku?!?). :rolleyes:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo 6. ma?, ni da ni. Pa feltne tud.

 

P.S: Namig - tvoje slike so cca 1-1.5M. ?e ima? ACDSee jih lahko skompresira? na cca 300K. Kvaliteta slike za na forum bo ?e vedno dobra, samo uporabniki jo bodo ful la?je in hitreje videli. Probaj razliko - ta je skompresirana.

post-4-1116593984.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, mi je bilo hitro jasno, da so fajli preveliki; na napakah se u?imo. :whatever:

Naslednji? bo bolj?e!

 

 

Evo, sli?ice sem pomanj?al in zamenjal na forumu - OK? :P

 

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej tommy......kapo dol....nalepka super.....tvoja izbira pa ?e bolj.....:)

 

Ej kje bi se dalo to nalepko dobit.....Tvoja dobra volja mogo?e???

 

Sicer pa lepa 6ka.....:))))

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nalepko sem dobil od Vuk-a naredil pa jih je ...... nimam pojma. :ne vem:

Vuk bo vedel, ?e bo hotel povedat - hehe! :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej fajn.....kaj morem pol njega kontaktirat da mi jo po?lje??? Meni nalepka kul....ni preve? upadljiva....tako da thats the style i like it....... :D:D:D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si kar premislil ... Tudi jaz bi ?elel tako nalepko, kot jo ima Komar.

 

Vuk, vidim, da si iz Maribora. Jaz sem jutri in v torek tam, tako da se lahko zmeniva, da mi kak?no da? v zameno za kak?no pija?o, ?e si pri volji. Ti pustim cifro pa se zmeniva?

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri smo bili v MS smo jih dobili ker jih je YavarYe pripeljal, in on jih je tudi naredil, vendar ?e se ne motim jih ima sedaj KAALman! :unsure:

Hvala !

 

Ima kdo ?e kake ?elje po kaki drugi barvi? :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si kar premislil ... Tudi jaz bi ?elel tako nalepko, kot jo ima Komar.

 

Vuk, vidim, da si iz Maribora. Jaz sem jutri in v torek tam, tako da se lahko zmeniva, da mi kak?no da? v zameno za kak?no pija?o, ?e si pri volji. Ti pustim cifro pa se zmeniva?

kekec... jaz mam nalepke :)

pa sem iz MS... tak da... povej kje, pa kdaj, pa je nalepka tvoja :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam tud eno rde?o na razpolago;sem nalimal modro in sem ugotovil, da se bolj slabo vidi, tako da jo bo nadomestila srebrna....

@kyuss - np, rde?o lahko komot dobi?...jaz mam jutri med 15 in 17 uro na?eloma ?as,tak, da drop me a PM. ?e bolj?e pa da re?e? Kaalmanu,pri njemu lahko izbira? tudi barve.

@yavar - barve si odli?no trofil;srebrna gre verjetno najbolj?e v promet;?e enkrat hvala...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si kar premislil ... Tudi jaz bi ?elel tako nalepko, kot jo ima Komar.

 

Vuk, vidim, da si iz Maribora. Jaz sem jutri in v torek tam, tako da se lahko zmeniva, da mi kak?no da? v zameno za kak?no pija?o, ?e si pri volji. Ti pustim cifro pa se zmeniva?

kekec... jaz mam nalepke :)

pa sem iz MS... tak da... povej kje, pa kdaj, pa je nalepka tvoja :P

E, Kalmane ... Super! Prinese? vse barve, da preverim, katera bi najbolj pasala? Sicer bi imel rde?o, ampak se bojim, da bo premalo opazna. Tako da bo najbr? itak srebrna.

 

Ve?, kje je Vila Vu?ak v MS? Na Kardo?evi, poleg ob?ine in Trubarjevega drevoreda, ?e slu?ajno ne ve?. Na PM ti pustim cifro, da se jutri sli?imo, dobiva pa se na prej omenjeni lokaciji, kjer dobi? karkoli z menija v zameno za nalepko.

Na?eloma pridem v MS okrog petih, ?estih ... ne vem ?e to?no. Odvisno od tega, kaki bodo zapleti jutri v MB s kolokvijem.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.