Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

No malo sem se igral z podvozjem pa sem med drugim izpraznil komplet zavorni sistem, ko sem nazaj sestavil mi pa sklopka ne dela, oz. je mehka ko puding. Zavorno olje je pa isto kot za sklopko. Druga?e ko stiskam bremzo se tudi sli?i da nekje uhaja zrak, nevem pa ?e to?no kje (bom jutri probal najti). Samo sklopka pa mi nikakor ne gre v glavo... Avto je pa 323f ba 1.5. ?e bi kdo vedele kaj je lahko narobe ne ?parat tipkovnice. Hvalaa :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. ?e nekaj me j**e. Ko sklopko zra?im, mi kar no?e potegnit olja, vsaj v curku ne, malo ga ?prica, curka pa kar ni... Ima to slu?ajno kako vezo z po?eno cevjo?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. ?e nekaj me j**e. Ko sklopko zra?im, mi kar no?e potegnit olja, vsaj v curku ne, malo ga ?prica, curka pa kar ni... Ima to slu?ajno kako vezo z po?eno cevjo?

 

?e je potem mora? imeti nekje flek (ko ne zra?i?)....al ti pa zrak vle?e not med zra?enjem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo::vskalo::vskalo: katere zavorne cevke bi ti ?tukal?? Na tvojem mestu bi kupil nove pa po mo?nosti za obe strani.Stari zavore niso hec.

 

Skratka odpravi vse napake na cevkah(al karkoli ti pu??a,zamenjaj ?tukaj kar ?e?) potem pa se loti nalivanja olja in pa samega zra?enja celotnega sistema!!

Vpra?al si pa sme?no da ve??.

?e se spravi? pumpat gume in je ta predrta hmmm vrjetno bo? najprej zaflikal preden bo? hotel met napumpano gumo :):hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. ?e nekaj me j**e. Ko sklopko zra?im, mi kar no?e potegnit olja, vsaj v curku ne, malo ga ?prica, curka pa kar ni... Ima to slu?ajno kako vezo z po?eno cevjo?

 

<_< sklopke ne mores sam zracit more ti v avtu en stisnit dva do trikrat te pa drzat isto kot ce bi bremze zraco te pa nipl odvijes pa to tako dugo ponavlas da bo zrak sel ven in bos mel curek kot ti pravis :D

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko, vem da zavore niso hec, za ?tukanje sem vpra?al ker je za v?tukat veliko la?ja pot, kot menjava celotne cevke (od spredaj pa vse do zadnjih bremz) in meni osebno zamenjat cevke ni problem.

No ko sem opazil po?eno cev pri bremzah sem rekel bi blo fajn vsaj sklopko zrihtat, pa valda mi je en pumpal sklopko jaz sem pa nipl odvijal, zdaj ali sva narobe delala (oz kje pu?a sklopka), ali je pa kriva po?ena cev pri bremzah bomo pa kmalu videli.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rana ura zlata ura... evo sm zvedel da naj bi imel orodje za delat navoje (oz kakorkol se re?e tistmu za pr?ravfat) vsak malo bolj?i mehanik, skoraj vsak pa tudi cev (da nav treba posebej kupovat) :D

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 12 let kasneje...

Si bom sposodil temo.

 

Po dolgem času sem spet vozil M2.

Sklopka, če jo počasi stisneš pri dnu podrhti. Rekel bi kot da pedal se minimalno zatika.

V kolikor hitreje stisnem je normalen občutek.

Tudi ob spuščanju je normalen občutek.

 

Ima kdo kako idejo, preden avto vozim do mojstrov in poslušam, da sem prehiter in naj pridem ko bo huje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je godlike napisal:

Si bom sposodil temo.

 

Po dolgem času sem spet vozil M2.

Sklopka, če jo počasi stisneš pri dnu podrhti. Rekel bi kot da pedal se minimalno zatika.

V kolikor hitreje stisnem je normalen občutek.

Tudi ob spuščanju je normalen občutek.

 

Ima kdo kako idejo, preden avto vozim do mojstrov in poslušam, da sem prehiter in naj pridem ko bo huje?

Kaj zate pomeni "podrhti"? Da maš občutek da malo zaplava?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.