-
Sporočil
4.404 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
18
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika NevLado
-
vklopi ročno zunanje kroženje zraka
-
Jaz pred 14 dnevi reševal isti problem; rešili smo tako, da smo poštemali v plato gor in prekucnili cisterno, pa dobili celo ven do vrat, potem pa hiab in gas. Pomembno je, da ko režete star dovod, da cevi ki jih obdržiš lepo zaščitiš. Da ne dobiš v sistem opilkov. Po moji logiki bodo odrezali 4 cevi pri tebi (dovod in izvod vode iz oljne peči) in 2 cevi za olje (dovod in izvod iz cisterne). NAJBOLJ POMEMBNO PA JE, DA POSLIKAŠ ZA EKOSKLAD TRENUTNO KONFIGURACIJO, VKLJUČNO TAKO, DA SE VIDI KURILNICA. POTEM SLIKO CISTERNE IN OLJNE PEČI NA PRIKOLICI ZA ODVOD V RECIKLAŽNI CENTER, IN SLIKO PRAZNE KURILNICE PRED MONTAŽO TČ.
-
Na moji 6ki s pretvornikom na 13 pin pri navadni prikolici ko grem v rikverc napiše da je smart city asist izkopljen ampak ne piska senzor. Počitniška prikolica brez pretvornika direkt na 13 pin ne piska niti ne izpiše ničesar.
-
Suzuki Vitara 1.4 BOOST HiBRID ELEGANCE ALLGRIP
NevLado je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Splošna debata
Dobra fora. Je očetu avto všeč? Tudi moj oče vozi tako Vitaro in je zadovoljen (- dab radio, ki je bolj zato da je, kot da opravlja svoje funkcije). -
Mazda CX-3 letnik 2019 Android Auto
NevLado je odgovoril na jk93-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Tudi na servisu pustijo avto prižgan ko se updejta. -
16" Alu platišča z zimskimi gumami za Mazdo 3, 2019 =>
NevLado je odgovoril na Janez007-ovo teme v forumu Mali oglasi
najbolj vzdržljive zimske gume če se veliko voziš po AC ko moraš samo 2krat na leto čuvat za plundo @Janez007 zakaj prodajaš -
P: Gume Bridgestone Turanza allseason
NevLado je odgovoril na FuManchu-ovo teme v forumu Mali oglasi
Ti povem, da boš težko prodal. Jaz prodajam od Corolle, 0 interesentov. Ljudje s(m)o ratali preveč fini in pač kupijo samo novo. Niti za ceno noben ne vpraša . -
Mazda CX-3 letnik 2019 Android Auto
NevLado je odgovoril na jk93-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Kot so rekli že sogovorniki pred mano, najprej naredi posodobitev, potem pa menjavo modula. Med posodobitvijo je dobro, da avto odpiraš/zapiraš vrata da ne zaspi, tako mi je svetoval @Janez007 -
Brake-in nove Mazde 3 & prvi servis
NevLado je odgovoril na Nagisa Man-ovo teme v forumu Splošna debata
ne razumem, zakaj ne greste takoj iz salona na polno? a ni bolš, da če kej crkne, da crkne v garanciji, kokr pa da auto šparate par let, potem pa sami plačujete servise? -
Mazda CX 30 - zvočni signal
NevLado je odgovoril na Duc-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Prekoračitev hitrosti? -
Zdravo, sem v identični situaciji kot ti ravno naročena - jaz sem poklical vodovodarja ki mi bo delal celo hišo, je povedal koliko denarja bi rad plačal - Lg, Daikin ali Kronoterm. Tudi sam ima doma Adapta, sm reku potem ni sploh debate, itak moram vzet kredit, dejmo kr Adapta, pa še podpiram lokalni razvoj. Strukturo hiše je pregledal, radiatorje, prostore, kje bom dal talno gretje - potem pa dal izračunat kolegu, ki dobavlja in je povprašal tudi na Kronoterm, je prišla odločitev da bo 8kw vrh glave (sploh ker gre lahko 8kw model do 12kw zares). Ni to, da bi sedaj sam od sebe naredil neko kalkulacijo - pokliči nekoga, ki ve kaj dela. Ti lahko tudi svetuje kot se zagre. Seveda ko je povedal da je ta zadeva 150kg težka sem se odloču naredit še hidroizolacijo, da se prej odkoplje in uredi podstavek kot se zagre, trenutno imam hišo odkopano, čakam naslednji teden da se posuši. Staro lepenko smo na nekaterih mestih dobesedno sprali dol, na enih mestih smo jo mogli pa z brennerjem gret, ker se je še tako dobro držala. Toplotna pa pride julija.
-
Prodam 2000L cisterno za kurilno olje. Kvadratna ozka izvedba. Dolenjska.
-
Napotki za servisiranje Skyactive motorjev od letnika 2012 naprej
NevLado je odgovoril na scania-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Zelena, oznaka FL-22 Edit: moj nasvet mogoče če si kdaj res v hudi stiski, pa nujno rabiš hladilno, kupi na petrolu destilirano vodo in vliješ noter, pa potem enkrat doma v miru stočiš ven in zamenjaš s pravo -
Zaprt 2 pasa, odprt 1enega 3m v vsako smer; bo pač gužva pred zožanjem pa bo mir
-
Mazda 3 BN, 2.0 G120, letnik 2017 - Skurjena varovalka 15A ENGINE3
NevLado je odgovoril na jk93-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Avto nekje izgublja napetost, zato tut reset oken. Pomoje bo treba do avtoelektričarja zavit. -
Mazda 3 e-Skyactiv X (ročni menjalnik) vibriranje sklopke
NevLado je odgovoril na BlazX-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Ne. Najdi identičen avto kot tvoj in probaj. Vse drugo ni in ne bo nikoli ista primerjava. -
Če bi kupoval rabljeno, bi vzel G120 ali G150 z ročnim menjalnikom. Če bi kupoval novo, bi vzel G140 z avtomatskim menjalnikom. Nimaš kaj sfalit z izbiro obeh, če so redno servisirane
-
Vrata in tečaje se lahko podmaže, zavore pač škripajo ker so pod tenzijo (držiš zavoro, pogon špona naprej, pa še bočna sila deluje). Težav z matričnimi žarometi pa nimaš zaradi elektrike, ampak ker so pač slabi. Senzor je slab, kamera je slaba. In ko je dež, ti skos drka gor/dol. Obstaja možnost da je med proizvodnjo kej not padlo al pa da ni prlimana kamera čisto na šipo ajde, ampak verjamem da ti bo tudi na drugi CX-30 isto blinkalo. Pejdi na testno vožnjo z drugo CX-30 in če tam teh težav ni potem vse to zgoraj posreduj na mazda slovenija in pejdi nazaj na opla.
-
P258B - so it begins
NevLado je odgovoril na Hixxy-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
nehaj hodit k tašči na kosilo, preklela te je 6 let za 50kkm v dizlu ni nič jaz sem v 4 letih lastništva naredil 130k z bencinarjem potrošni material + 3 seti bremz verjamem da si zaljubljen v avto, boš reskiral teh 3,5k in zrihtaj, za naslednjih 200k -
Sem zjutraj preveril na portalu energetike pa ni blo nič, tudi prodajalec na pumpi ni vedu kdaj bodo objavili zaradi praznika Realno je to edini teden v letu, ko bom prišparal, ker se bom manj vozil in sem tankal samo danes ta teden
-
jezus kristus, te svečke so res precenjene na pooblaščencu, ne razumem kako je to legit da ti jih prodajajo s 400% maržo
-
Ekola, prišel je čas "po bolniški", danes predstavljam en kos novega orodja, iskal sem udarni vijačnik! Sem razmišljal nekaj v smeri 250Nm, pa bo že vrh glave, pa sem potem malo raziskoval in ugotovil da za 300 eur dobiš 450Nm, kar se mi je zdelo sprejemljivo. Odločil sem se za model GDS 18V-450 PC. Isto BT modul s konfiguracijo na telefonu (mehek zagon, izklop ob odvitju/privitju, nastavitve ledic, nastavitve načinov, nastavitve hitrosti). Imaš lahko 2 načina (npr udarno/vijačenje) in 3 hitrosti za vsakega od teh načinov. Res poezija. Najbolj fascinanten podatek je navor odvijanja, ki na 3ki doseže 800Nm !!! Mislim, da kaj takega v življenju ne bom rabil odvijat. Danes sem prvič z njim menjal gume, bom pa v hiši odvijačeval stare tramove, kjer upam da bo prišlo krepko prav, ker nazadnje ko smo jih jemali dol na roko 2 kosa smo se precej namatrali z navadno gedoro. Tudi za knaufanje bo super. Lahek (1,6 kg) , popolnoma delujoč s PRO 4Ah baterijo. Naročil pri Povšetu iz Velenja. Božiček pa mi je prinesel set Hazetovih nasadnjih ključev. Mislim da ni treba razlagat v detajle, danes prvič sprobal! https://www.amazon.de/Hazet-spanner-plastic-protecting-special/dp/B001C9UTOK/ Še 2 slikici, na kateri se vidi tudi ena Expert 8Ah baterija. To je sedaj top of the line bosch baterija. Imaš GBA baterije, klasika, dovolj moči za osnovna orodja iz pro serije. Potem imaš ProCORE, več moči (do 1500W) za nekatera top of the line orodja, od lani pa še Expert, do 2400W moči, v manjši velikosti več Ah v primerjavi s PRO zaradi novega designa celic! Za primerjavo, imam 5,5Ah ProCORE in je identično velika kot 8Ah Expert. Nekatera orodja za svoje delo potrebujejo izključno ProCORE ali več! Zakaj sem pa kupil še to Expert baterijo pa razložim naslednjič
-
evo, gume s platišči vred menjane z novim vijačnikom več v temi orodje
-
Ljudje imajo preveč radi vaginalna vozila
-
Vsi bi tankali olje, če bi bila cena na liter enaka ceni nafte