Skoči na vsebino

kupiti mazdo ali ne


Priporočeno sporočilo

zdravo sem student z nizkim proracunom, ki bo enkrat v bliznji prihodnosti max4 mesce kupil rabljen avto. ker si nekako ne morem privosciti stroskov za nakup + zavarovanje vec kot 1100evrov bi rad imel soliden avto, ki se ne kvari + ima kar solidno lego na cesti ter da ne rjavi prevec rad.

 

pa me zanima ali bi bila kaksna mazda 323 prava izbira zame?

ali je japonc sploh prava izbira zame? :D

narec suzuki baleno, kaksen mitsubishi carisma pa mazda 323 mi delujejo vzdrzljivi ter da ni z njimi dosti stroskov.je to res?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

Z vsemi temi bo? pri?el kar dobro ?ez. :bravo: ?e jih bo? seveda dobro pregledal in kupil dobre primerke.

V ta rang bi dal ?e kak?no Nissan Almero (1. generacija) ker ima motor ketno in ne zobati jermen (res minimalni stro?ki vzdr?evanja saj se ketne ne menja) pa na?eloma imajo Almere bolj umirjeni lastniki in ima? ve? ?ans dobiti lepo. Saj bi rekel ?e kako Hondo Civic ampak te so pa znane po mulariji in je ve?ja mo?nost, da dobi? ?e zgonjeno. :whatever: Sicer pa Mazda 323F, Baleno je bil neko? nekdaj celo moj kandidat ampak me ni prepri?al.

Aja rja. Ja ?ment ja. Na?eloma so tu Japonci malo zadaj ampak, ?e najde? kak lep primerek naj te ne skrbi preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo je pomembno kako je bil avto vzdr?evan- kdo ga je vozil in kako je ohranjen. Poznam nekej pedantnih mo?akov k skoraj bol? skrbijo za avto k za ?eno.

 

Spet drugim je pa avto zadnja skrb na svetu in tak avto postane potujo?a delavnica, vsak stro?ek je odve?, ?e olja ne zamenjajo noter pa svinjak.

 

To se pravi izbrat mora? dobro ohranjen in vzdr?evan avto pa je velika verjetnost da z njim ne bo te?av, pa katerakoli znamka ?e.

 

Ampak Mazda je pa zakon.

Pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no kot sem rekel je mazda 323 meni res lepa, pa deluje tudi cool :)

 

vem da sem malo zgoden s takimi vpracanji ce milism kupiti avto cez kake 4 mesce samo...

rajsi bolj zgodaj kot prepozno :)

 

no me veseli da so japonci prava izbira zame :) zdaj pa samo spremljat avto.net da vidim kaj lahko dobim za ta dnar :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo sem student z nizkim proracunom, ki bo enkrat v bliznji prihodnosti max4 mesce kupil rabljen avto. ker si nekako ne morem privosciti stroskov za nakup + zavarovanje vec kot 1100evrov bi rad imel soliden avto, ki se ne kvari + ima kar solidno lego na cesti ter da ne rjavi prevec rad.

 

pa me zanima ali bi bila kaksna mazda 323 prava izbira zame?

ali je japonc sploh prava izbira zame? :D

narec suzuki baleno, kaksen mitsubishi carisma pa mazda 323 mi delujejo vzdrzljivi ter da ni z njimi dosti stroskov.je to res?

 

Prodam 323C ?e te zanima ;) je popolnoma brez rje, ker je bla spomladi obnovljena, klepar mi je zatrdil, da bi naj bil mir najmanj 5 let. Aja, pa kot sm ?e omenu cena za foruma?e je 1000?.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4207233&show=1

 

Zelo je pomembno kako je bil avto vzdr?evan- kdo ga je vozil in kako je ohranjen. Poznam nekej pedantnih mo?akov k skoraj bol? skrbijo za avto k za ?eno.

 

Spet drugim je pa avto zadnja skrb na svetu in tak avto postane potujo?a delavnica, vsak stro?ek je odve?, ?e olja ne zamenjajo noter pa svinjak.

 

Takmu folku lohk re?e? sam z eno besedo ?alabajzer :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z veseljem...velikim veseljem bi ga kupil ce bi moja denarnica toliko premogla.... :/

stvar je v tem da me faks pride 3.2k evrov letno, in zdaj sem jaz nekje na 700 eu,..placujem pa 312 eu vsaki mesec...:/

domaci pa ne morejo nic pristaviti v moj loncek ker so vsi polni kreditov :/

 

no mogoce ce bi ga prodajal enkrat marca pa bi bilo odvisno samo od me je 100% da ga kupim...sedaj pa :/

 

ceprou...hm....bom razmislu, pa drug teden javim :)

 

 

to bi bil avto zame in punco,punci pa je noro usec mazda 626, ter mx3 ....mi je to sele sedaj namignla ko je vidla da resno mislim zmazdo 323...

 

da mi olajsate delo pa mukotrpno googlanje..je razlika med 323 pa 626, ter 323 pa mx3 velika? ali samo u tem da je en avto vecji, drugi manjsi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo::bravo: welcome new mazda driver!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.