Skoči na vsebino

Gretje zadnjega stekla


Priporočeno sporočilo

Opa?am, da mi gretje zadnjega stekla ne deluje tako kot bi moralo.

Traja lahko tudi do 30min, da se celo steklo odrosi.

 

Mogo?e ?e kdo najdu kak?no re?itev za ta problem ? Kajti zima prihaja, pa je

rahlo za?eljeno, da bi kaj nazaj videl :)

 

LP

H

 

?e se prav spomnim je tudi meni v F-ki dolgo trajal do segretja!!Pomoje so vse F-ke bol ?parovne glede tega.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se prav spomnim je tudi meni v F-ki dolgo trajal do segretja!!Pomoje so vse F-ke bol ?parovne glede tega.

 

MX-5 enako, o?itno je kur?lus zadaj pre?voh

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To itak rabi samo Yugo, da te v roke ne zebe ko ga poriva?. :hohoho:

 

:D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opa?am, da mi gretje zadnjega stekla ne deluje tako kot bi moralo.

Traja lahko tudi do 30min, da se celo steklo odrosi.

 

Mogo?e ?e kdo najdu kak?no re?itev za ta problem ? Kajti zima prihaja, pa je

rahlo za?eljeno, da bi kaj nazaj videl :)

 

LP

H

 

:D ne vem ce glih tak dolgo traja ampak folija je upocasnila zadevo isto zdaj na audiju

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hanćo, priporo?am ti od Pauline Antifog produkt, po uporabi se ti garantirano ?ipa ne bo rosila kak?en mesec, morda celo ve?, preverjeno! :danzoman:

 

Odmrzval pa ti ne bo, jebiga! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

da ne odpiram nove teme.

 

Imam mazdo mx3 1.6 94l in imam tudi te?ave z gretjem zadnjega stekla. lu?ka v stikalu se sploh ne pri?ge. kontakti so usi dobri prav tako ?rte na steklu niso nikjer prekinjene. Na enem tujem forumu sem bral da se rele rad skuri ampak ne vem kater rele je za gretje stekla.

 

Imam pa ?e eno te?avo. Osvetlitev v gubih za ventilavijo in gretje mi ne dela. Je potrebno razdreti (kako se rzdre?) in zamenjati ?arnice ali je kak?na varovalka sam po moje ni posebi varovalke za to pa tudi cele so use ker sem jih premeril.

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Armaturo ima? prefacelift?

 

?e ja, potem mora? vzeti ven srednji zra?nik, tam se ti potem odpre luknja, kjer vidi? zadnjo stran kontrole ventilacije. Pribli?no na sredi je pa ena lu?ka, je pa ista kot W5W (brez grla) samo manj?a je

 

 

tak?no armaturo imam kot ta http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4196169&show=1

 

 

Kaj pa glede gretja stekla to me bolj moti. Rele mi dela ker se sli?i ko preklopi ampak lu?ka v gumbu za gretje se pa ne pri?ge tako kot se naprimer za meglenke. kontakti so vredu tiste ?rte pa tudi niso nikjer prekinjene. Kaj bi ?e lahko bil vzrok da ne dela?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak?no armaturo imam kot ta http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4196169&show=1

Kaj pa glede gretja stekla to me bolj moti. Rele mi dela ker se sli?i ko preklopi ampak lu?ka v gumbu za gretje se pa ne pri?ge tako kot se naprimer za meglenke. kontakti so vredu tiste ?rte pa tudi niso nikjer prekinjene. Kaj bi ?e lahko bil vzrok da ne dela?

 

kaj pa ce ti je lucka crknla?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ce ti je lucka crknla?

 

a ?e lu?ka crkne potem ne dela gretje? Ker gretje mi ne dela tudi ko vklopi? in rele preklopi...

 

A se moja armatura razstavi tako kot je prej opisal? Ali moram kako druga?e razstavit da zamenjam ?arnico za osvetlitev?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si izposojam temo, ker smo ?e tako ali tako off topic...

 

Ali kdo ve, kako zamenjati ?arnico(-e) osvetlitve komand za ventilacijo pri 323f BA prefacelift? Diode mi delujejo (na posameznih gumbih), osvetlitev pa ne? Kaj je potrebno razdreti?

 

hvala

 

Verjetno so ti ?arnice pregorele (kot meni) <_< Rabi? tri ?arnice 1,4V na posebnih podstavkih (bom kasneje mogo?e kako slikco dal,da ve? kere rabi?)

 

Najla?je priti do tja je, da za?ne? podirati pri naslonu za roko (mislim, da sta 2 vijaka pri strani, ?e sede?e porine? v skrajno prednjo ali zadnjo lego) Potem je srednja konzola z menjalnikom, ki mislim, da tut dr?i vse skup 2 ?raufa :bravo: Pre?ekiri poj pod volanom, kje se dr?i plasti?ni pokrov. Tega odstrani?, da pride? spet do dveh ?raufov, ki dr?ita zgornji del armature. Kar ?e potem sledi je da previdno odstrani? ta del armaturne in se ti razkrije notranjost vseh elementov...?e par ?raufov za od?ravfat kje je potrebno, razdere? komandno ?katlo ventilacije in pride? do teh treh ?arnic :jupiii: Voila!

 

V prve ti bo kar mal ?asa pobral, tko da ne se zaletet, da nou? kej ponesre? polomu...kot je predhodnik pri moji to naredu :angry2: Kar pa mi mal na roko hod, k brez problem poj samo armaturni pokrov snamem dol :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko gdo razlo?i kako se moja armatura razdre oz. trenutno me bolj zanima gretje zadnje ?ipe. Kak?en bi ?e lahko bil vzrok da ne dela? Se pravi ledica v stikalu se ne pri?ge rele se sli?i ko priklopi gretje pa ne dela ?rte pa tudi niso videti nikjer po?kodovane jaz sem sicer meril ampak mislim da nisem prav. Kako se pravilno izmeri ta ?rte? ker so vzopredno vezane in ne vem kako bi zmeril vsako posebaj. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko gdo razlo?i kako se moja armatura razdre oz. trenutno me bolj zanima gretje zadnje ?ipe. Kak?en bi ?e lahko bil vzrok da ne dela? Se pravi ledica v stikalu se ne pri?ge rele se sli?i ko priklopi gretje pa ne dela ?rte pa tudi niso videti nikjer po?kodovane jaz sem sicer meril ampak mislim da nisem prav. Kako se pravilno izmeri ta ?rte? ker so vzopredno vezane in ne vem kako bi zmeril vsako posebaj. :unsure:

 

 

Jst sem imel pri enem avtu prekinjeno ?ico - tam kjer pride iz avta v vrata prtla?nika - v tisti gumi. :ne vem:

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.