Skoči na vsebino

I??em vulkanizerja


qwerty

Priporočeno sporočilo

I??em vulkanizerja ki bi mel poceni gume dimenzije:

215 75 R16 C

 

More bit C ker je za visoke obremenitve.. Hitrost ni va?na ker ne bo ?lo ve? ko 120-130... Za avtodom...

 

?tevilke kak?nih vulkanizerjev bi bil zelo vesel ker kli?emo po celi jeben_i sloveniji pa ne najdemo nekoga ko bi te gume mel... Dimenzija je pa samo ta v homolomo napisana pa ne gre drugih gor....

 

Pl?am pija?o tistemu ki mi to zriihta!!

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??em vulkanizerja ki bi mel poceni gume dimenzije:

215 75 R16 C

 

More bit C ker je za visoke obremenitve.. Hitrost ni va?na ker ne bo ?lo ve? ko 120-130... Za avtodom...

 

?tevilke kak?nih vulkanizerjev bi bil zelo vesel ker kli?emo po celi jeben_i sloveniji pa ne najdemo nekoga ko bi te gume mel... Dimenzija je pa samo ta v homolomo napisana pa ne gre drugih gor....

 

Pl?am pija?o tistemu ki mi to zriihta!!

 

Glede na to, da si blizu na?ih koncev vpra?aj pri Gumarju v ?empetru, ponavadi ti dajo ?e kak popust, ?e pla?a? z gotovino. Ali pa pri Kri?niku v ?alcu.

 

Cifre od Gumarja:

03 700 00 96

03 700 00 97

041 324 133

 

Od Kri?nika:

03 710 14 20

041 634 064

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mas enega blizu tebe mislim da je kraj frankolovo,js sem pri njemu nabavu letne gume 225/40/18 z montazo 360 e..nove goodyear exellence..naslov pa imena se ne spomnim tel pa je041986949..ma pa tip ful guzvo..tko da ima kr dost zaseden tel itd..js mislim it do njega drug teden..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat samo negativen feedback :( Dimenzija ta je tok u kur_cu da je noben nima... Lahko kli?e? kamor koli, ?e pa majo pa prodajajo neke Michelin za 240? na komad... <_<

 

Dimenzija sama po seb ni nike specialna samo tisti C na koncu je... Ker more bit za visoke obremenitve... 3.5t more dr?at...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat samo negativen feedback :( Dimenzija ta je tok u kur_cu da je noben nima... Lahko kli?e? kamor koli, ?e pa majo pa prodajajo neke Michelin za 240? na komad... <_<

 

Dimenzija sama po seb ni nike specialna samo tisti C na koncu je... Ker more bit za visoke obremenitve... 3.5t more dr?at...

 

to i??e? za kombija?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker more bit za visoke obremenitve... 3.5t more dr?at...

 

3,5 tone je cel avtodom sklepam.

 

Mamo mi pr gasilskem avtu 235/85 R16 120Q. Ima avto tud 3,5 tone - pri gumi 120 pomeni nosilnost kar je 1400kg na gumo!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3,5 tone je cel avtodom sklepam.

 

Mamo mi pr gasilskem avtu 235/85 R16 120Q. Ima avto tud 3,5 tone - pri gumi 120 pomeni nosilnost kar je 1400kg na gumo!

 

3.5t je vse skupaj max ko je nalo?en... pi?e nekaj kot ima? ti 120 imamo mi 113 skozi nekaj pa ne vem drugo... C more bit v glavnem....

 

in teh gum za boga ne najdemo... :(

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ?pan jih ima na zalogi??? pa veliko manjsa cena kot si rekel

 

http://trgovina.span-sp.si/index.aspx?sour...35&id=03716

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj ?pan jih ima na zalogi??? pa veliko manjsa cena kot si rekel

 

http://trgovina.span-sp.si/index.aspx?sour...35&id=03716

 

ni smo ?e klicali... 2 ima na zalogi...

mor? pa zarad kaska imet 4 enake... drga? bi dal ko me edn 2 maxxis pa 2 matador in bi re?l... sam kaj ko ni vredu...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni smo ?e klicali... 2 ima na zalogi...

mor? pa zarad kaska imet 4 enake... drga? bi dal ko me edn 2 maxxis pa 2 matador in bi re?l... sam kaj ko ni vredu...

 

?ak mal - zakonsko je dovolj, da ima? na isti osi enake pnevmatike. Se pravi ima? lahko dve ene znamke in dve druge.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??em vulkanizerja ki bi mel poceni gume dimenzije:

215 75 R16 C

 

More bit C ker je za visoke obremenitve.. Hitrost ni va?na ker ne bo ?lo ve? ko 120-130... Za avtodom...

 

?tevilke kak?nih vulkanizerjev bi bil zelo vesel ker kli?emo po celi jeben_i sloveniji pa ne najdemo nekoga ko bi te gume mel... Dimenzija je pa samo ta v homolomo napisana pa ne gre drugih gor....

 

Pl?am pija?o tistemu ki mi to zriihta!!

 

Oj.

 

Mogo?e te gume prave? LP

 

 

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=2864508

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: zavarovalnice baje ne krijejo ?kode ?e ima? 2x2 gumi namesto 4 enake... kasko... enako kot ne krijejo ?kode ?e si z letnimi imel prometno pa nisi kriv pa si mel ketne s sabo...

 

Shrek: prave so ?e a pride set 800?... kar je "malo" veliko... sem videl matador in maxxis za 80-100? samo kaj ko vsi samo nategujejo da imajo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss: zavarovalnice baje ne krijejo ?kode ?e ima? 2x2 gumi namesto 4 enake... kasko... enako kot ne krijejo ?kode ?e si z letnimi imel prometno pa nisi kriv pa si mel ketne s sabo...

 

Shrek: prave so ?e a pride set 800?... kar je "malo" veliko... sem videl matador in maxxis za 80-100? samo kaj ko vsi samo nategujejo da imajo...

 

Kdo pa ti je to rekel? Zakonsko so dovoljene take kombinacije in tudi zavarovalnice si ne morejo takole zmi?ljevat kaj bodo in kaj ne bodo izpla?ale.

 

Zaenkrat je 100%, da kasko ne izpla?a le v primeru, da si napihal za ostalo pa ?e nisem sli?al. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I??em vulkanizerja ki bi mel poceni gume dimenzije:

215 75 R16 C

 

More bit C ker je za visoke obremenitve.. Hitrost ni va?na ker ne bo ?lo ve? ko 120-130... Za avtodom...

 

?tevilke kak?nih vulkanizerjev bi bil zelo vesel ker kli?emo po celi jeben_i sloveniji pa ne najdemo nekoga ko bi te gume mel... Dimenzija je pa samo ta v homolomo napisana pa ne gre drugih gor....

 

Pl?am pija?o tistemu ki mi to zriihta!!

 

Oj.

 

Kaj pa tuki?

 

 

 

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa ti je to rekel? Zakonsko so dovoljene take kombinacije in tudi zavarovalnice si ne morejo takole zmi?ljevat kaj bodo in kaj ne bodo izpla?ale.

 

Zaenkrat je 100%, da kasko ne izpla?a le v primeru, da si napihal za ostalo pa ?e nisem sli?al. :ne vem:

 

to?no to sm mislu napisat pa si me prehitel :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.