Skoči na vsebino

Dostava olja - Dragar (OMV)


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda?i!

 

Bom kar tlele napisal, da se veste izogniti, temu dostavlja?u Kurilca! Vozi na relacijah (morda tudi ?ir?e); Kamnik, Komenda, Vodice, Dom?ale, ...

 

Se pravi zmanjkalo mi je Kurilca, pa se zmenim, za sredo (15.12) in sem imel tole mojo cesto v nekolko slab?em stanju (problemati?en je samo en klan?ek, kjer zna bit kar rahlo pomrznjeno), no in - itak zamudi ve? kot uro od dogovorjenga termina.

 

Potem se kon?no pripeljeta dva ?mrkavca (dokler je vozu fotr, je blo precej bolje), pa poskusta, totalka brez zaleta (v breg seveda), je mislu da bo u pomrznjen sneg ?tartal iz mesta, kar jasno ni zneslo, no dobro pravi da ne gre in da naj do jutri ?imbolj cesto po?timam, pa da ju3 razturimo zadevo in dolimo 2500 litrov.

 

Drugi dan, jaz seveda organiziram temeljnito posipanje tele cestice, grem v kmetijsko zadrugo po vre?e soli za posipanje, posujem k zme?an, ?e mal s krampom poledeni sneg razkopljem, skratka naredim kar smo se dogovorili in prakti?no ?e ve?, kar cesta je bila res milina glede na prej?nji dan. :danzoman:

 

?el sem tega dne ?e urco prej iz slu?be, da sem ?im ve? dnevne svetlobe ?e ulovil. No pa kli?em tega Dragarja kdaj danes dostavi, nakar mi lepo flegmati?no odgovori: "dons ne bo znesl, mamo ?e tok fur za nardit, se sli?mo!" :angry2:

 

Jz samo gledam, sem mu ponovil kaj smo se v?eri zmenil in kaj sem sam uspel postoriti v zvezi z na?mu dogovorom, on pa ni niti tolk, da bi dostavu zadevo (aja bazo ima v sosednji vasi, max. 3 km stran).

 

Potem pa sem mu povedal, da mi ni do zajebancije, da ne rabi vozit naslednji dan (petek), niti naslednjo jesen niti kadarkoli ve?, da odpovedujem naro?ilo, ker so total neresni. <_<

 

Nasre?o sem ?e v ?tartu sumil neko ?trikanje z njihove strani in isto?asno naro?il ?e pri Petrolu (080 22 66), se dogovoril za petek popoldne (to je bilo v ?etrtek), obenem pa sem se zmenil, da?e mi tale Dragar v ?ertrek dostavi, da jih obvestim takoj ko bom imel dostavljeno, da stornirajo naro?ilo! :harhar:

 

Potem pa v petek - Petrolovc (prevoznik je iz Komende, tak fajn dec, prjazn itd.), za ?alo zmogel tale klanec, brez te?av.

 

Od takrat naprej - Dragar dostava, NIKOLI VE?! :vesel:

 

Sicer pa me pri njih moti ?e odnos, ko ga pokli?e?: "Ja povej, kva rab??" (pa nism ti jz neka ovca, da jo kli?e? s pi??alko, jebote pastir brezveznja?ki)!!! :hudicek:

 

Tok o tem, sem reku, da moram prov povedat folku, kak?ne manire so tle doma in da se nekega dogovora ?AL ne spo?tuje, meni je ?la pa zadeva precej za nohte, saj z nekimi mini elektri?nimi radiator?ki, hi?e lih ne more? ogrevat, zunaj pa ?iva Ledenica! :blush:

 

Pa lepo nedeljsko popoldne ?e naprej!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odnos res v pizdi - so mislili, da bojo tebe jebal, ker bi morali ?e 1x dostavt. Pa? tako razmi?lja omejenec, k misli, da te bo zajebal a se ne zaveda, da na dolgi rok pljuva v svojo skledo. Teb ?e ne bo ve? vozil pa ?e marsikomu, ki bo to prebral tudi ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravilno, ker odnos do strank je tisto bistvo.....(tako kot Mazda izgublja zaradi ?alabajzarskega odnosa na poobla??enih servisih!!)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo da se strinjate, jaz tudi mislim, da ?e vedno velja geslo; KUPEC JE KRALJ! :P

 

P.S. - kdor pa se boji zasne?ene ceste, pa bolje da na cesto niti ne krene, kaj ?ele da fura cisterno povhno goriva, matrvola! :hudicek::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravilno, ker odnos do strank je tisto bistvo.....(tako kot Mazda izgublja zaradi ?alabajzarskega odnosa na poobla??enih servisih!!)

 

 

Se nebi mogla bolj strinjat.

 

 

Avtorju pa,..2500l pokur? na sezono? Pa na 20 stopinj ma? samo? Men se to zdi fuuul velik.

 

 

Druga? pa,..verjetno ti odgovor ne bo najbolj v?e?, ampak dobr izolirana streha, dobra okna in pa ?e v ?tartu izolirani zidovi ti pr?parajo najve?,..ampak na dolgi rok.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se nebi mogla bolj strinjat.

Avtorju pa,..2500l pokur? na sezono? Pa na 20 stopinj ma? samo? Men se to zdi fuuul velik.

Druga? pa,..verjetno ti odgovor ne bo najbolj v?e?, ampak dobr izolirana streha, dobra okna in pa ?e v ?tartu izolirani zidovi ti pr?parajo najve?,..ampak na dolgi rok.

 

Mi s toplotno ?rpalko damo 750-800e - ogrevanje in vsa elektrika za celo bajto...

najve? pri tem pa ima veze IZOLACIJA

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi s toplotno ?rpalko damo 750-800e - ogrevanje in vsa elektrika za celo bajto...

najve? pri tem pa ima veze IZOLACIJA

 

 

Vidm da sm zgre?ila temo o prihrankih,.oops,.. :blush:

 

A lahko kdo od moderatorjev prestav post v pravo temo? Hvala :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ma? za eno toplotno, zrak-zrak,zrak voda..(firma). Jaz se grejem na UNP, pa morm tole zamenat.

 

Zrak - voda (ker pozimi ti leden zrak ne pomaga :)

 

7kw Termotehnika firma

 

druga?e je tudi knut dobra

Samo res se enkrat poudarim da je bistvo izolacija - vem ker poleti brez luftanja lai klime zgoraj guznemo (imamo letni vrt - ki dodatno pripomore h gretju pozimi)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.