Skoči na vsebino

Mehankarska tematka


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Lep popoldanski pozdrav!

 

Sem se odlo?u, da moram mal pohvalt mojga mehanika - Simona iz Senice pr Medvodah! :bravo:

 

Dec je res po?ten, poskusi zadevo u?timat po najni?ji mo?ni ceni, pa da je hkrati kvalitetno narejeno - tak?nih se mi zdi je zelo malo mojstrov! <_<

 

Npr. danes sem mu odpeljal Laguno, da mi njegov kolega (elektri?ar) po?tima centralni comp, ker mam dovolj Renojskih lu?k in varnostnih programov ter vseh zraven pripadajo?ih bedarij, ki jih zastopjo verjetno samo Francozi in ob katerih se moramo ostali Zemljani - naredit Francoze! :P

 

Skratka, dal mi je v uporabo svojega Klijota (prej?nji? pa Laguno karavan), dokler se moja makina ne po?tima! :danzoman:

 

Nasploh vedno, ko mi kaj rihta avto, svojega tam pustim, on pa mi da nadomestnega, kar se mi do zdej ?e pri nobenem mehankarju (nepoobla??encu govorim seveda), ni zgodilo.

 

Meniva se tudi za opti?no nastavitev podvozja, mi bo tudi naredil uslugo ter ga on peljal, pla?al bom pa samo 30 EUR, kar pomeni, da zanesljivo ne namerava slu?it na meni! :vesel:

 

Najbolj se pa sicer zastopi na Renoje in pa Mazdojce, tko da vam priporo?am, da ga kej pokli?ete, v primeru te?av. Je pa sicer nekaterim Forumovcevm ?e kar dobro poznan, npr. Javarje je kolega z njim!

 

No povedal sem svoje mnenje, naj pozitivni glas se?e v deveto vas. ?e pa kdo rabi telefonsko, jo lahko po?ljem po Zasebnem Sporo?ilu!

 

NAJ ?IVIJO PO?TENI MEHANKARJI, KI OBVLADAJO SVOJ BIZNIS TER HKRATI NIMAJO ZLATARSKIH CEN! :jupiii:

 

Pa lep dan ?e naprej!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tud sam dobre izku?nje z njim, je ?raufu Cougarja, res je dec pa pou. Rd se spusti v debato, to mi je blo fu? v?e? :bravo:

 

Sam sovra?im mehankarja "mutastega" tipa, ki ni ni? kaj za pogovor razpolo?en, potem pa ti menja vse po spisu, nakoncu dobi? tak?no postavko za pla?at, da dol pade?, pa ?e po mo?nosti sploh ni zadel bistva te?ave! <_<

 

Aja da ne re?em, da obstajajo tudi tak?ni, ki ti okvarjeni del sicer menja, potem ti pa na drugi strani kakega tvojega, ki je v odli?nem stanju, vzame, pa nekega dotrajanega montira (govorim konkretno za primer kolegi?inega Punta par let nazaj, pri nekem va?kem kvazi-majstru! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Moram ?e mal dopisat, aktualno dogajanje! :danzoman::bravo:

 

Denes sem dubu nazaj LPG Renoja! Do zdej sem se vozu s Simonovim Klijom 1.2 (dec mi ga je posodu za ohoho cajta - vrnu sem mu ga ?ele 16.dan :rispekt: ). Brez tega njegovga avta, bi bil totalna pe?enka in ne vem kako bi se znajdu med tem servisiranjem Lagune! :aaaaa:

 

No pol pa je blo tko; te?avo je diagnosticiral njegov kolega (Grega - avtoelektri?ar, fajn dec), pa je blo treba komplet in?talacijo nanov potegnt od lopute plina pa do kompjutra. Potem pa se je ugotovilo, tudi da prvotna loputa ne opravlja ve? svoje naloge, torej smo dal drugo (obnovljeno, skalibrirano itd.). Majstr elektri?ar se je lepe ure hecu z vozom, pa mi nakonc ni hotu ni? kej dost gnara vzet, se prav skupi in delo in material je blo 450 (od tega nova loputa nosi orng Levji dele?).

 

V teh dneh ko je Grega se z elektriko ?pilal, se je ugotovilo ?e da mi prednja guma ful hitro spu??a in pa optiko sem ?e dalj ?asa planiru nardit! Takoj ko je avtoelektri?ar zaklju?il svoj del posla, mi je potem Simon za samo 15? namontiral novo (drugo) Eskimo S3 in naredil ?e optiko.

 

Ker pa nisem imel sabo dovolj financ, sem mu ostal dol?an ?e 65?, za katere pa dec pravi, da mu jih prinesem ob priliki - lohk ?ez teden, lohk ?ez dva! :cheers:

 

Povzetek;

 

?elel sem povedat, da ?e kdo pozna takgale mehanika, ki je prbli?no tok na nivoju kokr omenjeni (pa tut Grega) avto-elektri?ar, nej se ga samo dr?i, ker tole je pa odnos 1A, pa tudi da gre na zaupanje, da bo pa? gnar dubu naslednji?, tak?ne zadeve se ceni! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram ?e mal dopisat, aktualno dogajanje! :danzoman::bravo:

 

Denes sem dubu nazaj LPG Renoja! Do zdej sem se vozu s Simonovim Klijom 1.2 (dec mi ga je posodu za ohoho cajta - vrnu sem mu ga ?ele 16.dan :rispekt: ). Brez tega njegovga avta, bi bil totalna pe?enka in ne vem kako bi se znajdu med tem servisiranjem Lagune! :aaaaa:

 

No pol pa je blo tko; te?avo je diagnosticiral njegov kolega (Grega - avtoelektri?ar, fajn dec), pa je blo treba komplet in?talacijo nanov potegnt od lopute plina pa do kompjutra. Potem pa se je ugotovilo, tudi da prvotna loputa ne opravlja ve? svoje naloge, torej smo dal drugo (obnovljeno, skalibrirano itd.). Majstr elektri?ar se je lepe ure hecu z vozom, pa mi nakonc ni hotu ni? kej dost gnara vzet, se prav skupi in delo in material je blo 450 (od tega nova loputa nosi orng Levji dele?).

 

V teh dneh ko je Grega se z elektriko ?pilal, se je ugotovilo ?e da mi prednja guma ful hitro spu??a in pa optiko sem ?e dalj ?asa planiru nardit! Takoj ko je avtoelektri?ar zaklju?il svoj del posla, mi je potem Simon za samo 15? namontiral novo (drugo) Eskimo S3 in naredil ?e optiko.

 

Ker pa nisem imel sabo dovolj financ, sem mu ostal dol?an ?e 65?, za katere pa dec pravi, da mu jih prinesem ob priliki - lohk ?ez teden, lohk ?ez dva! :cheers:

 

Povzetek;

 

?elel sem povedat, da ?e kdo pozna takgale mehanika, ki je prbli?no tok na nivoju kokr omenjeni (pa tut Grega) avto-elektri?ar, nej se ga samo dr?i, ker tole je pa odnos 1A, pa tudi da gre na zaupanje, da bo pa? gnar dubu naslednji?, tak?ne zadeve se ceni! :danzoman:

 

Malo heca....

s tvojim avtom ga bo? lahko vsak teden pohvalil :hohoho::hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hihi, mo?no, sej sem ?e ?ist obupan kaj nardit, no naj zdej en cajt dela (zamenju sem ?e vse mo?no)! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ni problem ?e je dober se napi?e ne Avto Pelko Medvode, vsi ga poznamo, sam mu bomo pa guzvo nardil :bravo:

Ko bo treba sponzorstvo.... :cheers:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

simon simon...je dobil navodila od iber bossa (ajvarja) da se mora z mano ukvarjat :D

 

sej pravim, res je car, tist je blo sam tko, trenutni kiks....drugace ma cene res nizke...

 

Moja mazda5 ?ez Vipavo.....stranski A vsekakor prevelik :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm ponavad pr Simonu poln vpra?anj in pol dec re?e, dejva najprej tole po?timat, da kej ne pozabm! :P:blush:

 

Firbec pa?! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guliko?a pol zdej lagunilak dela brez te?av tud na LPG ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem enkat kmav n Verov?kovo tankat pa povem (s Petrolskim se mu kr naenkat utrga, z?ne trokirat, obrati padat, tren.poraba pa npr.iz 8 uleti na 25 litrov). Kva bi to blo, Petrol bedn? :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Eto sm kar pofotku vizitko od mojstra, ko mi je posodu nadomestno vozilo, pa je bila vizitka na sredinski konzoli njegovga Klijota 1.2! :P

 

Upam da Javarje ne bo odredil cenzure! :blush:

post-185-1300725949_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Danes mi je na? Simon povedal zelo pomembno informacijo in sicer da od za?etka leta 2012 lahko on (kot pravna oseba, ki tudi izdaja fakture), servisira vozila tudi dokler so ?e v garanciji in mora le uporabit originalni material, pa garancija ne prekine!

 

To si velja zapomnit, namre? ne mislit da npr. na A-cosmosu ne vem kak?ni specjalci vija?ijo va?a vozila, ponavadi kak?ni vejenci kaj ustvarjajo pod havbo in to za zlatarsko urno postavko! Velja pa? razmislit o tej ponudbi!!! :jupiii::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mi je na? Simon povedal zelo pomembno informacijo in sicer da od za?etka leta 2012 lahko on (kot pravna oseba, ki tudi izdaja fakture), servisira vozila tudi dokler so ?e v garanciji in mora le uporabit originalni material, pa garancija ne prekine!

 

To si velja zapomnit, namre? ne mislit da npr. na A-cosmosu ne vem kak?ni specjalci vija?ijo va?a vozila, ponavadi kak?ni vejenci kaj ustvarjajo pod havbo in to za zlatarsko urno postavko! Velja pa? razmislit o tej ponudbi!!! :jupiii::vesel:

 

tole mislim da bodo veselo izpodbijali na servisih....vpi?e DSK in ali je poobla??en?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem bral teh predpisov, to mi je on prejle ?isto BTW omenil in rekel, da lahko povem na forumu kaka je stvar! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar Jures pravi pa MES-a tud ne bo - hmm :ne vem:

 

Verjetno velja garancija, ker ima? original ra?un, in s tem lahko dokazuje? servisiranje, MES-a pa pomoje da ni. Zdej glede servisa ti verjetno lahko sam ?templja v servisno (?e jo sploh ?e dajejo zraven). No sej v bistvu je ?e ?as da se kaj tak?nega naredi, kdo pa zagotavlja da je poobla??enc bolj?i kot tisti kateri ni poobla??en....to bi morali ?e zdavnaj skenslat. Bi bilo pa fino ?e zakonsko podlago vidt, ?e se bo kdo spu??al v tole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.