Skoči na vsebino

BS delete


ro-bi

Priporočeno sporočilo

Ogromno tega je na netu. V glavnem so vsi ?pekulirali, zakaj bi vplivala na okvare motorjev, konkretno ni napisall nih?e. So pa vsi opa?ali, da brez nje je okvar manj in to krepko. Danes mi je g. John iz PT-performance stvar lepo razlo?il.

Na vpra?anje, ali je gred smiselno odstraniti ali je to samo trik za prodajo BS-delete kitov, je odgovoril tole:

"Its very important, the gear that drives the BS assembly is helical cut, so it forces the crank back and forth causing excessive thrust loads… not good."

 

?e komu kaj koristi.....

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BS je pa kratica za?

 

A ni to izravnalna gred (Balance Shaft) :ne vem: Nisem najbolj doma v tem tako, da lahko, da sem kiksnil - zadeva na?eloma skrbi samo za mirnej?i tek motorja in se jo na?eloma lahko tudi ven vzame.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Boss ima prav vsaj kolikor mi je to znano. Nekateri jih jemljejo ven (pri drugih znamkah) ker naj bi motorju kradle mo?, da je avto potem bolj odziven, pride ve? konjev na kolesa itd. Ro-bi sicer dvomim, da se bo kak Mazda? tega lotil, je pa vseeno koristna informacija. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.