Skoči na vsebino

iPhone ali SE Xperia X10


qwerty

Priporočeno sporočilo

A da bi pa oddaljen dostop naredu na svojga stacionarca pa ni opcija? :ne vem: res, da ti ne bi mail not letu in bi se moral vsaki? povezat ampak vseeno se mi zdi bolj enostavna re?itev :ne vem: al se motim.

 

S tem bi re?il minus Androida k nae zna delovat s certifikati v spletnih aplikacijah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

A da bi pa oddaljen dostop naredu na svojga stacionarca pa ni opcija? :ne vem: res, da ti ne bi mail not letu in bi se moral vsaki? povezat ampak vseeno se mi zdi bolj enostavna re?itev :ne vem: al se motim.

 

S tem bi re?il minus Androida k nae zna delovat s certifikati v spletnih aplikacijah.

 

Sem imel to pa rabi? VPN do francozov (maila), takrat ne more? oddaljen dostopati ker odklopi internet in izklopit VPN za po?iljanje naprej...komplicirano - ker rabim sigurno zadevo ko sem mobilen - nisem vedno za pcjem, tako si pa odvisen od delovanja ene ?katle in windowsow :vskalo:

 

To je sigurno ok, ?e nisi mobilen preve?, ko pa si v vukojebini....

 

Ne vem kako je sedaj z ostalimi spletnimi aplikacijami - ampak men dela VSE (res da nimam klika), tudi francoski webmail ki zahteva v Win7 5x klik certifikatov in avtorizacij

 

Pravim da me je presenetil, ker deluje vse kar uporabljam (navsezadnje je to ?isti guglov web based OS...)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pravim da me je presenetil, ker deluje vse kar uporabljam (navsezadnje je to ?isti guglov web based OS...)

 

 

Ja jaz sem tudi ful zadovoljen z androidom-in telefonom HTC Desire. Sicer je sedaj na garancijskem popravilu. Serijska napaka, ?e ga preve? obremeni? pade v reset loop. Tko, da zamenjajo celo osnovno plo??o. Meni se je sicer to dogajalo v blagi obliki in sicer samo takrat, ko se je polnil in si ga preve? obremenil(3G+net...)

 

Druga?e je pa zakon telefon.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se ?e jaz vrinem v to temo in sicer imam vpra?anje, ki ni ?isto v kontekstu z naslovom je pa za mobilc.

Torej zamikala me je Nokia E7, ga je ?e kdo probal, +/-?

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po treh letih prvi? kresnil HP-ja na fabr?ke nastavitve - Hard reset. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolna zmaga je pa AP aplikacija. En klik in telefon spremenis v wifi acess point za racunalnike brez kompliciranj!

 

V bistvu mobilen access point :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popolna zmaga je pa AP aplikacija. En klik in telefon spremenis v wifi acess point za racunalnike brez kompliciranj!

 

V bistvu mobilen access point :punk:

 

Na kerih os-jih pa deluje AP? Sem ?ist znoru, k mam kur?ev IPAD na testu. Pa kaj se tele Jobsovi sploh grejo. Notri gre sam mini sim, bluetooth na IPADU ne zna delat s telefonom v modemskem na?inu, USB vrat nima tko, da mi preostane sam WIFI, ki pa vemo kolk je raz?irjen.

 

A ma kdo ?e kako idejo preden ta sranje zabri?em skoz okn :angry::angry: **

 

 

 

 

**res sem jezen grrrrrrr

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kerih os-jih pa deluje AP? Sem ?ist znoru, k mam kur?ev IPAD na testu. Pa kaj se tele Jobsovi sploh grejo. Notri gre sam mini sim, bluetooth na IPADU ne zna delat s telefonom v modemskem na?inu, USB vrat nima tko, da mi preostane sam WIFI, ki pa vemo kolk je raz?irjen.

 

A ma kdo ?e kako idejo preden ta sranje zabri?em skoz okn :angry::angry: **

**res sem jezen grrrrrrr

 

Kako misli? na katerih OSih?

 

Telefon spremeni? V acess point - dolo?i? SSID (ime wifija), WPA key in to je to

se skaterikolim PCjem z Wifijem prokonekta? tako kot na vsak ruter

 

aplikacija androida v telefonu

 

http://www.techpetals.com/android-2.2-froy...-tethering-1118

 

Dela povsod v avtu, pisarni, hribih....ni? ve? USB in podobnih donglov ter dodatnih mobilnih naro?nin - samo ena na telefonu (brez kakih kur?evih BT povezav ali USB kablov)

 

ta aplikacija je res zmaga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kerih os-jih pa deluje AP? Sem ?ist znoru, k mam kur?ev IPAD na testu. Pa kaj se tele Jobsovi sploh grejo. Notri gre sam mini sim, bluetooth na IPADU ne zna delat s telefonom v modemskem na?inu, USB vrat nima tko, da mi preostane sam WIFI, ki pa vemo kolk je raz?irjen.

 

A ma kdo ?e kako idejo preden ta sranje zabri?em skoz okn :angry::angry: **

**res sem jezen grrrrrrr

 

si si kupu za ipad za neki cemur ni namenjen? :ne vem:

kartico (microsim) si lahko sam zrezes, adapter stane 2e. na simobilu so mi jo dali takoj ko sem prisel tja (ne za iPad), zdajle cez 2 dni pride pa iOS 4.3 ko bo pac mel wifi hotspot iz prve.

 

drugace ga pa jailbreakaj al pa si androida gor vrzi. sam ce si ga jailbreakas pol odnese vsakega androida za keks... nejailbreakan ma pa dolocene limitacije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako misli? na katerih OSih?

 

Telefon spremeni? V acess point - dolo?i? SSID (ime wifija), WPA key in to je to

se skaterikolim PCjem z Wifijem prokonekta? tako kot na vsak ruter

 

aplikacija androida v telefonu

 

http://www.techpetals.com/android-2.2-froy...-tethering-1118

 

Dela povsod v avtu, pisarni, hribih....ni? ve? USB in podobnih donglov ter dodatnih mobilnih naro?nin - samo ena na telefonu (brez kakih kur?evih BT povezav ali USB kablov)

 

ta aplikacija je res zmaga

 

Ja OS na telefonih - Android, Win mobile, Symbian, ... to sem mislil, ne OS na PC-jih

 

si si kupu za ipad za neki cemur ni namenjen? :ne vem:

kartico (microsim) si lahko sam zrezes, adapter stane 2e. na simobilu so mi jo dali takoj ko sem prisel tja (ne za iPad), zdajle cez 2 dni pride pa iOS 4.3 ko bo pac mel wifi hotspot iz prve.

 

drugace ga pa jailbreakaj al pa si androida gor vrzi. sam ce si ga jailbreakas pol odnese vsakega androida za keks... nejailbreakan ma pa dolocene limitacije.

 

 

hehe, si slabo prebral, a ne :blush: Nisem kupil, na test sem ga dobil... tolk sem pa ?e brihten, da si kej tazga ne bi kupil sploh za tolk denarja ne, ker je zadeva milo re?eno brezveze bodo pa trendseterji navalili s tem i?itom k nam zakaj jim e-banka ne dela ipd tko, da vsaj mormo vedt kaj se na trgu prodaja.

 

Ma? pa prav, ker 90% folka to kupi pa sploh ne ve ?emu je namenjen pol pa terorizira vse okrog sebe zakaj jim dolo?ene stvari ne delujejo. Sej lahko da sem sam tud zastarel ampak res sem na?el v tej stvarci sam dve zadevi zakaj bi jo uporabljal in to je branje knjig in stripov pol mi pa ?e zmanjka idej sploh pri tem, da moram oreng pomozgat kako se sploh skonektat na internet brez WIFI-ja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma :) Apple ma so far najboljse porihtan touch interface dalec naokrog, android tuki res pogori, tako na sinteticnih testih kot v praksi...

ima pa eno veliko hibo, in to je, ene par BUTASTIH idej ki ti jih ne dovolijo sanirat ce ne shackas.. torej, "play their way" al pa "fuck you"

 

je pa res da pol ko jailbreakas je pa support itak enak kot je na androidu.. :D

Je pa tut res da trenutna cena iPad 1 je 380e, kar je precej pod konkurenco.. ko je prisel iPad2 se je Samsung precej ustrasu ker so velik visjo ceno planirali za svoj fullsize tablet, pa jih je apple zajebu ker ponudi na trgu tabletov trenutno najlepsi bang/buck.

 

 

js mam iTelefon, sicer sem bil velik nasprotnik iStvari sam tale 4ka me je premamla...

 

sem pa drugac vecleten uporabnik OSXa, zaradi argumentov ki mi jih ne more ovrzt nihce ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma :) Apple ma so far najboljse porihtan touch interface dalec naokrog, android tuki res pogori, tako na sinteticnih testih kot v praksi...

ima pa eno veliko hibo, in to je, ene par BUTASTIH idej ki ti jih ne dovolijo sanirat ce ne shackas.. torej, "play their way" al pa "fuck you"

 

je pa res da pol ko jailbreakas je pa support itak enak kot je na androidu.. :D

Je pa tut res da trenutna cena iPad 1 je 380e, kar je precej pod konkurenco.. ko je prisel iPad2 se je Samsung precej ustrasu ker so velik visjo ceno planirali za svoj fullsize tablet, pa jih je apple zajebu ker ponudi na trgu tabletov trenutno najlepsi bang/buck.

js mam iTelefon, sicer sem bil velik nasprotnik iStvari sam tale 4ka me je premamla...

 

sem pa drugac vecleten uporabnik OSXa, zaradi argumentov ki mi jih ne more ovrzt nihce ;)

 

se ne bi strinjal......?al interface v ijajcu je kr neki

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.