Skoči na vsebino

Letne gume_2011


Jest

Priporočeno sporočilo

posebej po pomembno, da vsakih 5000km naredis rotacijo, ker imajo smreka profil in je se posebej pri federalu lahko narest stopnjicasto obrabo, kar se rezultira kot hrup...

vprasi davida, kaj si milsli glede hrupa in federala :)

 

smreko obvezno ne glede na firmo. ?e posebej ?e ma? fi?ota, ki ima gume pod kotom 60....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 154
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

to je res, sicer je odstopanje 4.3 % ampak so razlike v ceni kar velike...

ajvar, pri tebi pa ni panike, original je 215/45 18, ce das 225/40 18 je to cist ok

 

Tisto odstopanje se samo kompenzira, ma nek sistem da ti umeri ?tevec s pomo?jo navigacije, bom pa absolutno prej naredu test, pred menjavo ?tevec vs externa navigacija in ?e enkrat po menjavi, pa da vidim ?e to res dela. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gre? pravilno ra?unat iz ve?je originalne dimenzije proti manj?i je razlika "le" -3,41% :blush:

Sre?a ?e nisem tolk na konc (imam ?e 4mm profila), da je to prioriteta takoj menjat, bom pa do poletja imel ?as ?e razmislit kaj bom naredil.

 

jap, izgleda prehitro tipkal, 3.4% je prav

 

jaz bi dal cenejse...moznosti, da te ustavi policaj in tezi glede 40 namesto 45 so skoraj 0

edino ne vem glede tistega 1cm manj gume v bokih...pol bi bil se manj udoben. To bi me bolj skrbelo kot policaj

 

Tisto odstopanje se samo kompenzira, ma nek sistem da ti umeri ?tevec s pomo?jo navigacije, bom pa absolutno prej naredu test, pred menjavo ?tevec vs externa navigacija in ?e enkrat po menjavi, pa da vidim ?e to res dela. :ne vem:

 

2% je itak premal, da bi se kaj opazilo

v 1km je razlika v "obratih" gume 11

 

Ta dimenzija (225/40 R18) pride pri Lustreku 152? po kosu... Pirelli Cinturato pa v ceniku nima te dimenzije, je pa model Sottozerro, ki pride okoli 210? kos ...

 

225/40 R18 pa nimam v homogolaciji in je potem menda lahko problem pri tehnicnem ali pri kontroli prometa... pa se stevec potem odstopa ...

Objavljena slika

 

sottozero je zimska

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

sottozero je zimska

 

Sej mogoce je rekel Zero Rosso :) ... neki zero pac :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa dat na CX-7? :ne vem: Kak?en pameten predlog za pametno ceno?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa dat na CX-7? :ne vem: Kak?en pameten predlog za pametno ceno?

 

ta je tud zmagovalna dimenzija

235/60 R 18

 

http://b2c.span.si/?p=a&i=200000421766...da=&lang=sl

 

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?deta...&sowigan=So

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kumho so cist solidne :bravo:

 

men se tut zdi, da so ok, pomoje znajo bit ?e bolj? kot Pirelli Pzero Nero. Drugje so cene teh kumho nekje okrog 100? komad

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se tut zdi, da so ok, pomoje znajo bit ?e bolj? kot Pirelli Pzero Nero.

 

no zdaj pretiravas :P

 

od teh absolutno pirellija, excellence je vse sam to ne :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kumho so cist solidne :bravo:

 

A res? Zanimivo so tud v moji dimenziji - ?eprav sem skepti?en, da so dovolj dobre :ne vem:

 

Eh kurac, sem se ?e premislil... ful velika obraba, dale? nad vsemi ostalimi gumami. Kaj mi pomaga poceni guma, ?e jo bo treba menjat ?e prvo sezono :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A res? Zanimivo so tud v moji dimenziji - ?eprav sem skepti?en, da so dovolj dobre :ne vem:

 

Eh kurac, sem se ?e premislil... ful velika obraba, dale? nad vsemi ostalimi gumami. Kaj mi pomaga poceni guma, ?e jo bo treba menjat ?e prvo sezono :(

 

Mam felling, da bojo u de?ju bolj?e kot Pirelli, s Pirellijem nism bil glih nekak zadovoljn

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam felling, da bojo u de?ju bolj?e kot Pirelli, s Pirellijem nism bil glih nekak zadovoljn

 

ti dela? verjetno malo km pa ti je vseeno za obrabo... men pri 30kkm+ na leto pa je to kar bistven podatek je pa res, da guma, ki se hitro obrablja pomeni, da je precej mehka in na?eloma naj bi bolje dr?ala razen, ?e jo ne pregreje?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam felling, da bojo u de?ju bolj?e kot Pirelli, s Pirellijem nism bil glih nekak zadovoljn

 

cudno si prvim, ki to rece...

mogoce zaradi tega, ker so p nero zero res ultra sportne in rabijo bolj konkretne masine (in tezo) kot mazda 323c...

jaz sem jih peljal z alfo 166 pa so ble top...res brez pripomb

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti dela? verjetno malo km pa ti je vseeno za obrabo... men pri 30kkm+ na leto pa je to kar bistven podatek je pa res, da guma, ki se hitro obrablja pomeni, da je precej mehka in na?eloma naj bi bolje dr?ala razen, ?e jo ne pregreje?.

 

tut js zdej odkar hodim na ?iht delam full kilometrov (prej nvem ?e sm jih naredu 10kkm letno) zdej pa bo pr?l nekje 30kkm

 

cudno si prvim, ki to rece...

mogoce zaradi tega, ker so p nero zero res ultra sportne in rabijo bolj konkretne masine (in tezo) kot mazda 323c...

jaz sem jih peljal z alfo 166 pa so ble top...res brez pripomb

 

Tut mo?no, sam morm re?t, da sm bil s Savo Intenso prej?nji model (smrekca profil) bolj zadovoljn kot s Pirelli. U bistvu mam raj? mehkej?e gume, ?eprav se hitrej obrabijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.