Skoči na vsebino

Letne gume_2011


Jest

Priporočeno sporočilo

Lih to nimam ni?, letos mam namen kupt tut feltne in nism ?e odlo?en a bodo 15 al 16 col kr ve?je ne bodo to zazihr (15 mam homologiran,16 bi pa mogu dat homologirat) zdj ma 185 (zimske) letne bi raj vidu da so 195 vi?ina pa raj 45 kt 40 :D Aja bi pa ne prou glasno gumo, dobro za mokro in suho hitrostn razred je pa loh do 190 kr ve? itk ne mislm it. Pa? rd bi da se dr?i ceste kt se mora. upam da ne kompliciram preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 154
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jaz bi vseen rajs dal 15 col,

ker spet nisi napisal kere gume imas originalno, predvidevam da ma crx 185/60 14, to je isto kot 195/50 15

v tej dimenziji pa bi vzel recimo pirelli p6 cinturato, ali ce hoces cenej prit skoz in se vedno ok, uniroyal rainsport 2

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mx5 ki jo imam ?e 8 let in preizku?eno ogromno gum je ta idealna. V de?ju in soncu se ceste dr?i kot pijanc plota :bravo: in jo ne zamenjam za nobeno pirelijevo ali katero koli drugo gumo... Veliko sre?e in kilometrov z novimi gumami... :bravo:

 

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?deta...&sowigan=So

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vidm da se kr spoznate na gume oz ste jih ?e velik sprobal, med njimi pa nism zasledu od goodyer eagle f1. kak?no mnenje pa mate o njih?

 

jest sem imel na 323 ba ?e staro verzijo - smrekca profil-, in to se je dr?al ceste kot sam satan, v mokrem in suhem, res pa da je bila obraba vi?ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kero F1 - asimetri?no ali smrekca profil?

 

 

Verjetno misli? na smrekco GY Eagle F1 GSD3.

 

To je zelo dobra ?portna guma. Se pravi se bolje obna?a v dinami?ni vo?nji kot v udobju. Je ob?utljiva na kolesnice in ?e ni dovolj napolnjena se ob?utno preve? obrablja na robovih.

 

Predlagam polnjenje vsaj 3.0, da se obrablja enakomerno (lastne izku?nje) pa seveda je fino, ?e menja? spredaj zadaj na vsake 10kkm - ni sicer nujno samo zna brez menjave po?asi povzro?at hrup, ker se naredijo stopni?ke.

 

Ampak kakor koli ?e, ?e nisi glih na maksimalno udobje mahnjen bo? s to gumo izredno zadovoljen - vsaj jaz sem bil :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se moje izkusnje z F1:

 

po mokrem je bla res dobra, po suhem veliko oprijema (najvec kar sem mel na moji 6-ki do zdaj) ampak na avtocesti pri visokih hitrosti ta guma plava (boki niso tok trdi)

 

kot je boss rekel, normalni tlak je smrt za to gumo, moras dat vsaj 0.3 ce ne vec bara...

 

pa se to: meni je zdrzala cca. 35.000km, sem jo mel v sezoni 2004 in 2005.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa dat na CX-7? :ne vem: Kak?en pameten predlog za pametno ceno?

 

 

A je pri tem avtu pomembna samo dimenzija ali moram biti pozoren, da je za SUV 4X4 in moram kupiti kak?ne posebne gume? :blush:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je pri tem avtu pomembna samo dimenzija ali moram biti pozoren, da je za SUV 4X4 in moram kupiti kak?ne posebne gume? :blush:

 

odvisno kaj hoces, ce rabis sam za asfalt, potem tiste pirellije, ki jih je jures dal so super...sportna guma

 

ce pa mislis met se za teren pol moras pogledat profil...npr ce ostanemo pri pirelliju je to: http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/suv/shee...orpion_str.html

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam obcutek da kupujes gume zaradi dizajna profila :)

 

no dunlop bi precrtal, ker je zgodovina (je pa bla 10 let nazaj top guma), proxes 4 nisem vozil in ne poznam, t1-r pa je zelo dobra

 

vseeno je F1 boljsa od vseh teh

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam obcutek da kupujes gume zaradi dizajna profila :)

 

no dunlop bi precrtal, ker je zgodovina (je pa bla 10 let nazaj top guma), proxes 4 nisem vozil in ne poznam, t1-r pa je zelo dobra

 

vseeno je F1 boljsa od vseh teh

 

nekaj je resnice v tem :blush: ?e pred ?asom sem se v f1 zapi?u, pol sm pa dons nmal pregledu internetne strani z gumami pa so mi te gume ostale v spominu :bravo: druga?e pa ?e bi jih popluvali bi pa kj druzga si omislu, je brezveze kot tele u nova vrata bol??at, ?e ti glas ljudstva pomaga :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odvisno kaj hoces, ce rabis sam za asfalt, potem tiste pirellije, ki jih je jures dal so super...sportna guma

 

ce pa mislis met se za teren pol moras pogledat profil...npr ce ostanemo pri pirelliju je to: http://www.pirelli.com/tyre/ww/en/suv/shee...orpion_str.html

 

 

Torej bo Pirelli za asfalt :hudicek:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Novi 'najboljneodvisni' test letnih gum 2011

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

 

sava intensa - ?estitke...NOT!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker so neevropskih dimenzij.... :D

 

225/40 zr18" ni evropska ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja qva mi pa more? a naj mam gor 215/45 18", za 1/3 ve? gnara, pa ?e full mam izbire Bridgestone(nkol ve?) in pirelli(ki ga ne maram ?e od nekdaj) ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novi 'najboljneodvisni' test letnih gum 2011

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

 

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

 

sava intensa - ?estitke...NOT!

 

Letna Sava nikol ni bla bohvedi kaj tko, da ni presenetljiv izzid. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.