Skoči na vsebino

Siol & Telekom banda :)


daSKAn

Priporočeno sporočilo

Adsl prestavljen ampak sedaj ni mo?en troj?ek prevelika razdalja

 

pa ?e moja povezava

Objavljena slika

 

o hudo...

 

tole je moja povezava, hi?a na hi?o.....vmes pa 1km

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sluzbi imamo T2 optiko... 100 mbps /10 mbps ... pmeritev pa pokaze uploada precej vec :) ...

 

Objavljena slika

 

 

Doma pa SiOL 10 mbps/768 kbps ADSL...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Gledam mal ra?une pa mi neki stri?e... prej sem dal dnar, pa se je to pla?al z ostalimi polo?nicami. Zdej sem pa to, odkar sem malo "pre?trikal pakete", mel malo na u?u.

 

Pred kratkim sem ukinil ISDN, ki ga je bilo takrat obvezno nabavit zravn ADSL-ja. In sem rekel, naj mi tut pre?telajo v kak paket dvoj?ek (interent-telefonija). Naro?eno in zmenjeno z tehnikom, da pride k meni domov, nakar me, ko ga ?akam ?e pol ure pokli?e, da so oni pre?telal, ?e bo pa kdaj rabu po opremo pridet se bomo pa zmenil.. :S. Jest sm si frej uro uzel tist dan, da on pre?tela pa pobere kaj rabi. Ra?unal so pa 35? za preklop (ker naj bi bil v?tet tudi majstor, da pr men to nardi).

 

Zdej pa druga stvar, ki me bode je, da je postavka na ra?unu interent in telefonija potem pa ?e vsak mesec 5? in pi?e Nadgradnja na 2Mb. Zdej me pa bega a oni meni kako prikop vsak mesec ra?unajo. Ker ?e meni logika prav ?pila, cena paketa kak?na je, ne pa da se paketa potem dr?ijo ?e 3 postavke zraun.

 

To si jest razlagom kot,d a bi pri avto zavarovanji mel paket osnovni, srednji pa visoki razred. Pa bi vzel srednjega, pa bi na ra?uni pisala cena za paket in potem ?e zravn postavka nadgradnja na srednji paket pa ?e ve? ? zravn za dopla?at. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tole sem napalamudil preko te famozne antene iz mesta Rovinj do prikolce (cca 5km od mesta)

Objavljena slika

 

not bad :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.