Skoči na vsebino

Aktivnost prijavljenih


komar

Priporočeno sporočilo

Opazil sem eno "zanimivost" - ve?inoma je prijavljenih kar nekaj ?lanov foruma (enkrat ve? drugi? manj), pa izgleda, da vsi samo pasivno opazujejo dogajanje na forumu, saj je postov ni? ali pa zelo malo! :whatever:

Kako to, smo Slovenci res tako zavrti in srame?ljivi? Saj tukaj te nih?e ne "vidi" in si bi lahko dali malo ve? du?ka - FORUM MORA ?IVET, druga?e bo pa umrl!?! :blink:

 

No, to je samo moje mnenje, mogo?e pa se motim! :P

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 248
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ej tomi ne bo? verjel...ampak ?e preden sem ta post odprl sem razmi?ljal o tem....danes je recimo blo zeelooo malo odgovorov, ve?inoma pa mislim da to ?ivljenje na tem forumu vzdr?ujemo midva.......drugi pa se nam smejijo in ?udijo da nimava bolj?ega dela.......... :D:D

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se kar smejijo in ?udijo - povsod je kak?en "tep?ek" ki malo popestri dneve - hvala bogu, da sem to jaz!?! :D:D:D

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upss, sor?i, nisem upal ?e tebe zraven "not potunkat" - hehe :ph34r:

 

Naj se kar smejijo in ?udijo - povsod sta kak?na "tep?ka" ki malo popestrita dneve - hvala bogu, da sva to midva!?! :D

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma glej mi se maksimalno trudimo reklamo delat...sam kot je Tomi povedal....use je neki strah tipkat....."tomijevo mnenje"....

 

 

No ?e ne drugega ?akam na kak?no sre?anje da na mojo ma?inco nabije nalepko od foruma.....pol pa bo reklama!!!

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ... malo ve? reklame naredite. :)

 

Bom pa tudi sam ?e poskusil malo promocije priskrbet.

Delamo reklamo delamo...mogo?e pa kak letak,ki ga bi zataknili kaki Mazdici na parkingu ne bi ?kodil...kaj menite o tej ideji???

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ... malo ve? reklame naredite.  :)

 

Bom pa tudi sam ?e poskusil malo promocije priskrbet.

Delamo reklamo delamo...mogo?e pa kak letak,ki ga bi zataknili kaki Mazdici na parkingu ne bi ?kodil...kaj menite o tej ideji???
Tole sploh ni slaba ideja ... bom naredil kaj v tej smeri.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@virage-ti pripravi letak,mi jih bomo ?e sprinatli in talali okrog;nalepke so pa ?e prvi korak...

Tudi Labi ma dobro idejo...tele letake pove?at in na salone nalepit;mislim,da ne bi imeli ni? proti.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da ideja ni slaba......glede na to da je v interesu salonov tudi....tako da to nebi smel bit problem....

 

Glede letakov pa dokler se na njih ?esarkoli ne prodaja ni problem....jih lahko kar popa? na avte.....

 

 

Vi sam dvignte zeleno zastavo pa bom takoj za?el....... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ... malo ve? reklame naredite.  :)

 

Bom pa tudi sam ?e poskusil malo promocije priskrbet.

Delamo reklamo delamo...mogo?e pa kak letak,ki ga bi zataknili kaki Mazdici na parkingu ne bi ?kodil...kaj menite o tej ideji???
Tole je odli?na ideja...

 

?e ma kdo ?ilco naj naredi eno malo reklamco - A5 ali manj?o, prlima slikco na forum pa si ostali naprintamo nekaj listov in potalamo po parkiri??ih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh... ka se pikate ?

 

kak sem naj na forumu, ?e sem od 6.00 pa do 17.00 v delavnici in ?raufam ko bik...

 

kekeci... ite gledat kdo je najve? postov nabil :P

 

dajmo se raje enkrat v ?ivo dobit pa podebatirat... na forumu pa vzdr?

ujmo red in disciplino... najmanj en post na dan se mora napisati ! :P:D:)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ujej kaalman.....zdej sem pogledal in sem ta bik jest danes....hihihih To pa ne bo fajn!!! Sicer se pa ?e predlagal da bi julija eno sre?anje nekje na primorskem organizirali.....

 

 

Glede na to da si ti glavni kar se tega ti?e...rabim ?e tvoje objektivno mnenje.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh... ka se pikate ?

 

kak sem naj na forumu, ?e sem od 6.00 pa do 17.00 v delavnici in ?raufam ko bik...

 

kekeci... ite gledat kdo je najve? postov nabil :P

 

dajmo se raje enkrat v ?ivo dobit pa podebatirat... na forumu pa vzdr?

ujmo red in disciplino... najmanj en post na dan se mora napisati ! :P:D:)

Kekec - koliko ?asa pa si porabil za teh 600 postov (leta in leta), mi bomo v tem ?asu meli ?e xxxx... :D

?e pa dela? od 6.00 pa do 17.00 - vsak kakor mu pa?e - sicer pa sem jaz baje "Bosanac" (LabiGT), ki tak nikol ne delamo- hehe :P

In kak?na bo kazen za tiste, ki ne bodo napisali 1 post na dan? Mora bit GROZNA! ;)

Red, disciplina in ?isto?o si pozabil! :lol:

 

Lahko organizira? piknik, pa ?ar, pa brezalkoholno pivo,... pa bomo pri?li B)

aja bogra? kuhete pri vas - menda

Brez zamere, prosim! :ne vem:

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo jest pridem....na piknik ?ar in 3 klobase!!! :D:D:D

 

 

LP daVid

V M?rsko?

Pa tolko poje??

 

Papa, Tomi

 

P.S.: Danes pa res ?e "bluzimo"! :D

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja tolko....?e sem pa veeeelik fant.....;) Sicer pa ?e kaalman nardi pravi piknik pol se spla?a pridet.......Tomi....tebe sproti poberem in odletimo gor na 6 klobas in 4 ?ebule.....hihihihih

 

 

waaa sam res ?e bluzimo ej.......

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ce bi tezili avto salonom naj tud oni reklamirajo mal forum? Recimo Wildcat bi lahko zacela :)

My speech! :rolleyes: to sem ?e lani povedala.

 

Pri nas se www.mazda-si.net ?e dolgo reklamira! ;)

 

Sicer pa, ?e mi zrihtate osnutek letaka po va?i ?elji, zrihtam tisk v tiskarni. Deal?

 

Pa dejmo ?imprej, vsaj do 19.06. ko bo drag in show na letali??u v SG!

Grem prostovoljno delit!

 

Pozdrav?ek!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.