Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni.

pred kakim mesecem sem od bobija kupil meglenke in sem jih danes hotel vgradit. zmontiral sem stikalo v armaturno plo??o, pogledal v potni?ki kabini, ?e je varovalka notri in pri?el do faze priklapljanja meglenk. seveda sem naletel na te?avo. v konektorjih, ki so namenjeni meglenkam ni bilo toka. sedaj pa nevem kaj naj naredim. ko vklopim zadnje meglenke se sli?i nekak?en klik (oz neki tazga) pod voznikovim airbagom, ko pa prednje pa tega ni. mogo?er tm ti?i kak?en haklc? no upam, da mi bo kdo znal pomagat.

lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsake meglenke morajo biti priklopljene preko releja, mislim pa da ga ni noter ?e jih ni bilo vgrajenih original, so samo kabli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem pravilno sli?al, ko sem Han?otu gledal za gretje stekla, so tam nekje okoli sopotnika releji. Zelo verjetno je tudi za meglenke, vsaj ponavadi, so vsi na istem mestu. Druga?e pa kak service manual ali pa pogledat pri komu, ki ima meglenke ?e original.

 

za zadnjo, za sprednje ne. vsaj sli?i se ga ne za sprednje, za zadnjo je kar glasen :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razdri pod volanom,sledi ?icam stikala in bo? videl do kam se?e vseskupaj,?e bo? rabil pomo? se oglasi pa pr?gemo to zadevo ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

am, ma kdo delujo? stikalo za meglenke? :blush: za spredne seveda :blush:

uglavnm vsa napeljava je izpeljana od a do ? sam stikalo je blo u kxxxx...

 

probaj popravit stikalo ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.