Skoči na vsebino

Nabavljam nov Osebni ra?unalnik


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

Pri?el je tisti ?as v letu, ko bo treba zamenjat PC in zbiram ponudbe. Tako ?e ima ?e kdo kak?no pametno ponubo na plano z njo.

 

 

Zaenkrat se zanimam za spodnjo zadevo, razen ?e ima kdo ponudbo za isto konfiguracijo za manj ? oz. bolj?o za iste ?.

 

 

http://www.anni.si/trgovina/racunalniki-na.../atpii-pc3.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa kaj od tega

 

HP Pavilion P6361fr

[WE279AA]

 

Core i3-530 2.93Ghz, 4GB DDR3 ram, 1000GB 7200rpm SATA hdd, DVD-+RW DL LS pogon, NVIDIA Geforce GT220 1GB, CardReader, mre?na, High definition audio, Windows 7 Home Premium! 450,00 ?

 

 

HP Pavilion P6534.ch

[XH742EA]

 

Core i5-650 3.2GHz, 4GB DDR3 ram, 1000GB 7200rpm SATA hdd, DVD-+RW DL LS pogon, ATI Radeon HD5450 1GB, CardReader, mre?na, High definition audio, Windows 7 Home Premium! 620,00 ?

 

 

HP Pavilion P6534.ch

[WX167EA]

 

Core i5-650 3.2GHz, 8GB DDR3 ram, 1500GB 7200rpm SATA hdd, DVD-+RW DL LS pogon, ATI Radeon HD5450 1GB, Wlan, CardReader, mre?na, High definition audio, Windows 7 Home Premium! 680,00 ?

 

 

Vmes trenutno nimam. :blush:

 

Tale je pa itak ....

 

 

HP Pavilion HPE-340ch

[WX147EA]

 

Core i7-860 2.8Ghz, 8GB DDR3 ram, 1.5TB 7200rpm SATA hdd, Blueray DVD-+RW DL LS pogon, ATI Radeon HD5570 2GB, CardReader, mre?na, High definition audio, Wlan, mi?ka, tipkovnica, Win 7 H Premium! 770,00 ?

 

 

Tega sem si prvo?u na ?ihtu in trga gate.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ne pavilion :(

 

Prosm bej? od pavilionov

?e kup? hp nj bo probook pa ?etut osnovn, aja edin ?e zbira? med pavilionom pa envyem pa le vzami paviliona :D

 

Hanco pol pa velik sodelujemo, me zanima kjer od vs mi je ra?unalnik popravlu pred ene pol leta, od stele skurjen acer :D se mu morm zahvalt za izjavo o nepopravljivosti ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosm bej? od pavilionov

?e kup? hp nj bo probook pa ?etut osnovn, aja edin ?e zbira? med pavilionom pa envyem pa le vzami paviliona :D

 

Hanco pol pa velik sodelujemo, me zanima kjer od vs mi je ra?unalnik popravlu pred ene pol leta, od stele skurjen acer :D se mu morm zahvalt za izjavo o nepopravljivosti ;)

 

Elitebook-a to je stroj :P

 

Ja kaj si pa pri?akoval, ?e ma? plato skurjeno :D plate so od 300-700? ?e ne ve? :D

 

Druga?e smo pa na zelo tesenem sodelovanju, kar se servisa ti?e :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosm bej? od pavilionov

?e kup? hp nj bo probook pa ?etut osnovn, aja edin ?e zbira? med pavilionom pa envyem pa le vzami paviliona :D

 

Hanco pol pa velik sodelujemo, me zanima kjer od vs mi je ra?unalnik popravlu pred ene pol leta, od stele skurjen acer :D se mu morm zahvalt za izjavo o nepopravljivosti ;)

 

Kaj je narobe s pavilijoni, razen da se vsi prsti gor poznajo ?

Js sem jih prodal vsaj 100 in z popolnoma nobenim niti ene te?ave, ker niso imeli AMD-jevga procesorja.

Eden je enga povozil z avtom in je crknil samo ekran.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je narobe s pavilijoni, razen da se vsi prsti gor poznajo ?

Js sem jih prodal vsaj 100 in z popolnoma nobenim niti ene te?ave, ker niso imeli AMD-jevga procesorja.

Eden je enga povozil z avtom in je crknil samo ekran.

 

Ok nisem edini ?alabajzar pol :bravo:

 

S CX7 (!!) sem povozil ruzak in v njem Lenovo (ne thinkpad) ampak original Lenovo srebrne barve plastik fantastik.

Po?ilo ohi?je in ekran po polovici - ampak ?e vedno polovica ekrana dela, in tudi pc ves :), samo CD ne gre ven...za server?ek je dober (ali z zunanjim monitorjem) :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mene vpra?a?, ti svetujem Mac mini ali iMac. Samo moje skromno mnenje :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?e jest nabavljam PC in pojma nimam kaj se spla?a. Tok zadnje ?ase s temi serverji okol opletam, da sploh ve? ne vem kake grafike, plate in proci so ok in se spla?ajo.

 

Tale home PC scena mi je ?ist u?la...

 

 

Drga? pa glede pavilionov, jim ne zaupam preve? in ?e manj navdu?en nad njimi.

 

Druga?e pa sploh nisem ziher ?e imajo kak support v SLO za njih. Da se jih kupit, ampak ?e crkne mislim, da so neke posebne procedure, kot za ostalo HP robo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim o novih pavilionih ne ta ?rnih, ta ?rni so bli kr kul tanovi aluminiasti pa niso tok zlo (se pa n? ne pozna gor) kup sandy bridge proc, i7 itk:D pa kako fajn radeonko, je pa odvisn kak rang sploh gleda?.

 

Prenosnike se spla?a pa probooke kupvt, ?eprou jst si pa bom vrjetn tanouga pavilona kupuu in sicr dm1z po testih je baje supr, cena bo vredu pa k se ga potwika mu baterija zdr?i cca 11 urc za nezahtevno rabo, prek hdmi bo pa sposobn full hd vn vr?t :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim o novih pavilionih ne ta ?rnih, ta ?rni so bli kr kul tanovi aluminiasti pa niso tok zlo (se pa n? ne pozna gor) kup sandy bridge proc, i7 itk:D pa kako fajn radeonko, je pa odvisn kak rang sploh gleda?.

 

Prenosnike se spla?a pa probooke kupvt, ?eprou jst si pa bom vrjetn tanouga pavilona kupuu in sicr dm1z po testih je baje supr, cena bo vredu pa k se ga potwika mu baterija zdr?i cca 11 urc za nezahtevno rabo, prek hdmi bo pa sposobn full hd vn vr?t :D

 

a je to ljubljan??ina al kuga :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.