Skoči na vsebino

Verjetno zadnji mini road trip z Mazdo 6


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Hja, kakor kdo. Za nas je bil tanajtabltabolj?i dopust, ko smo najeli kamper in ?li v Lisbono k moji sestri: 12 dni tja, tam 4 dni in nato nazaj. Ogledali smo si celo Azurno obalo, Andoro, ju?ni del ?panije, Gibraltar, po Lisboni pa ?e Santiago de Compostela, Madrid,........... Cel mesec smo bili na poti.

 

Pa tudi sicer smo bolj nomadske sorte. Danes tu, jutri tam. ?e nam je v?e?, ostanemo pa kak dan ve?.

 

Seveda dovolim, da se nekateri s tem ne strinjajo in da to ni za njih. :P Za nas pa je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej ga hecal sem se ker je pa? podobna kilometrina. :P

 

Ne, sej nism vzel kot narobe, n? bat :)

@JozaGulikoza, mi smo mel dan voznje, pol pa skor 14dni ?iste relaxacije razen prej omenjenega izleta v Atene, k je tud bil mislm da cca. 800km v enmu dnevu :blush:

 

Zdej pa mislm da smo tko zasmetil temo spet, da po?as lahko nehamo :D

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

evo se ta velka mazda, tole je nad dubrovnikom

se pravi, da je to vzadnjih pol leta, tretja mazda da se pelje sem :)

post-49-1314824008_thumb.jpg

 

sem se pa odlocil prespat v makarski (morje je prevec lepo) se pa takoj spomnes zakaj hrvaska sux za karkol vec kot en dan....nikakve usluge, prav porazno

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo se ta velka mazda, tole je nad dubrovnikom

se pravi, da je to vzadnjih pol leta, tretja mazda da se pelje sem :)

post-49-1314824008_thumb.jpg

 

sem se pa odlocil prespat v makarski (morje je prevec lepo) se pa takoj spomnes zakaj hrvaska sux za karkol vec kot en dan....nikakve usluge, prav porazno

 

Mah,meni je ?e en dan preve?. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prav mas...narava sicer ful lepa, sam vse drugo pa je cist adijo....

recimo ce primerjam turcijo, kjer sem bil letos pa hrvasko.....cist adijo, hrvaska je dalec...zelooo dalec

 

ali pa recimo Sardegna:ljudje nenormalno prijazni,nobenih problemov nikoli,narava,da ne govorimo in cene tudi primerljive z hrva?kimi.Ne vem,kaj naj bi ?el iskat na hrva?ko?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da ?e jaz dodam, ma bil povsod kjer ste na?teli a ne vidim razlike, nas so povsod sprejeli gostoljubno, pa da dam ?e primerjavo Rovinja:

 

Kava na rivi 1,5? v sezoni, parkirnina ob obali 5kun na uro, trgovine 30% cenej?e kot pri nas....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff to pa ni sans..niti priblizno

 

ti si navajen rovinja pa se kampiras....

jaz sem dal 100 eur za nek skret od hotela, in za 100 eur sicer ne pricakujem lux ampak neko srednjo varianto...dobil sem pa jamranje kako zdaj ni tok turistov, zanic zajtrk (katerega sem ekstra placal) in se opomba, da so zame naredili esktra zajrtk...usluga nikakva, sedis v restoranu, cakas 100 let, da sploh kdo pride pa se ko pride, se mu nekak ne da...sej vem da so dalmatinci crnogorci (leni) ampak...halo od tega zivijo

 

no sej pravim, hrvaska je ful lepa, sam da bi sel tja namenoma na pocitnice bi mogu bit mal nor...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff to pa ni sans..niti priblizno

 

ti si navajen rovinja pa se kampiras....

jaz sem dal 100 eur za nek skret od hotela, in za 100 eur sicer ne pricakujem lux ampak neko srednjo varianto...dobil sem pa jamranje kako zdaj ni tok turistov, zanic zajtrk (katerega sem ekstra placal) in se opomba, da so zame naredili esktra zajrtk...usluga nikakva, sedis v restoranu, cakas 100 let, da sploh kdo pride pa se ko pride, se mu nekak ne da...sej vem da so dalmatinci crnogorci (leni) ampak...halo od tega zivijo

 

no sej pravim, hrvaska je ful lepa, sam da bi sel tja namenoma na pocitnice bi mogu bit mal nor...

 

o?itno si samo slab fasal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.