Skoči na vsebino

Kako bi jaz to naredu?


Lojz

Priporočeno sporočilo

Sej so ga, zato je pri?o nazaj, ker drugam nima, pa tudi vemo da v sr?ku nas je pogre?al tako mo?no, kot njegove ledvice 5 minut pavze. V Bossu je na?el fotra, ki ga ne tepe, v Ajvaru, brata, ki si ga je vedno ?elel, ostali smo mu pa kolegi, kot jih ?e ni imel. In zdaj v svoji zidanci dviguje cvi?ek, z rosnimi o?esi in nazdravlja na na?e zdravje z besedami: "Prekleta dirka?ka banda pederajsasta, da bi vam pleh rjavel pa iz prestave ven metal!!"

 

 

Nekateri so v njem videli zapu??enega in neza?elenega cucota, pa so si ga za svojega vzeli, da mu dajo malo sre?e v ?ivljenje. Drugi mu ne zaupajo in pravijo Lojz je Lojz, nikol ne ve? kaj bo naredu.

 

Ampak takle mamo, Lojz je tle, ?tefka ma pa kon?no mir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

 

EDIT:

To sem ?e pozabil... ker sem deloma zelo navdu?en nad forumom in samim delovanjem, bi pa zaradi tega modela dal forumu oz. moderatorjem velik minus, saj bi tak?ne osebke na drugih forumih ?e zdavnaj odslovili.

 

Forum ima funkcijo ignoriraj uporabnika in ne bo? ve? videl objav od dolo?enega uporabnika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, ?e sem pa res tak trn v peti, pa spet napravte anketo in glasujte za moj odhod s foruma. Pa se bom pospravil spet za kak?no leto al pa dve od tukaj. Al pa mogo?e za skoz.

Napravte anketo in glasujte! Lahko me pa tud Ban-ate, ?e ho?te.

daSKAn, ker grem o?itno tebi najbolj na ?ivce, a lahko tebe prosim, da naredi? anketo, ker jaz jo ne znam? Al pa Don, al pa PATO?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako zdej spet to, u jok pa na dervo pa vse igra?e gor, Lojz?

 

Nisem jaz pisal, da naj te banamo. Na za?etki, mi je blo to branje samo odve?, pol mi je pa ?tos ratal. V?as je hec, ?e se en iz sebe bedaka norca dela. Res pa je, da ima vse svoje meje...

 

Banal se ne bo, je ?e Ajvar povedu in mislim, da je prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sobodo sva z mojo ?tefko pred kurnikom zabetonirala majhen plo?nik. Tak majhen betonski plo?nik, da tanove koko?i, ki sem jih kupil prej?nji teden, lahko po grobem betonu, da kuram ne drsi, hodijo v posebno sobo na gnezdo jajca nosit . Jaz temu prostoru pravim kar "kurja porodni?nica" ker kure tam noter jajca rojevajo. No, pa to sploh ni va?no, ho?em povedat, da mi je ob me?anju betona, padla ideja, da bi mogo?e na moj avto in?taliral zvok me?alca za beton. Veste, to je tak zvok, ko me?al?evi zobniki ropotajo ter ru?ijo ko sto mater, ker je me?al?ev boben jaj?ast, zato zobniki slabo pa?ejo drug v druzga pa se me?alec sli?i kot da se zaganja. Nekako tako se sli?i; rrrrrrrrrrrrrrr....rrrrr............rrrrrrrrrrrrr.........rrrrr.........rrrrrrrrrrrrrr........rrrrr........Pol, ko pa se me?alec prekucne, da se iz njega sprazni zme?an beton, se sli?i pa; rrrrrr............rrr.......... rr......rr........rrr...........rr.......to je zato, ker so zobniki pri praznem me?alcu manj obremenjeni zato je zvok in ru?enje zobnikom malce druga?no kot pri polnem.

Zelo zanimiva ?tima moram re?t....A je ?e kdo od vas sli?al kako "poje" me?alec za beton?

 

PS: Varianta bi bla, da bi sabo v avtu kar me?alec vozil, ampak je malo neroden in prevelik za v haubo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me?alec je specjalen zvok, priporo?am, sej magari ga zadaj na prikoli pelje?, pa promovira? nove zvoke! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me?alec je specjalen zvok, priporo?am, sej magari ga zadaj na prikoli pelje?, pa promovira? nove zvoke! :danzoman::bravo:

 

?e?e, samo, a si predstavlja? kako dolg elektri?ni kabel bi moral za sabo vle?, ker moj me?alec je elektri?en ga ?ene elektromotor in je treba nekam kabel u?tekat.

Jo?ako?a, to ni preve? dobra ideja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa edina ?ansa da kup? eno Laguno karavan (itak Renojcev ni ?koda) ga rukne? u prtla?nik, montira? ?rna stekla, potem pa rabi? samo ?e pretvornik toka, da bo me?alec laufal, ?e ga u?teka? v v?igalnik v vozilu, pa si zmagal na celi ?rti. Je pa res da zna publika pr?akovat, da Reno itak laufa kot me?alec za beton! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa vas ne razumem, kako to, da vi ne razumete debate, ki je sila preprosta? Pa?, rad bi, da bi se v mojem avtu preko kak?ne zvokovne naprave predvajalo nekak?en fejk zvok. A res ne zastopte tega? Pritisk na gumb in namesto resni?nega zvoka motorja, bi se zunaj sli?al nek drug zvo?ni efekt, ki bi spominjal na ropot zjebane in pokvarjene ma?ine ali kak?nega primitivnega ali preprostega stroja. In ta fejk zvok bi moral bit glasnej?i, da bi preglasil resni?en zvok ma?ine, ki je v avtu. To je vsa kun?t!

Kaj se vam to tako ?udno zdi? Zakaj se vam zdi normalno in pametno, ?e nekdo fejka nekaj bolj?ega kot ima v resnici, ?e pa nekdo ho?e fejkat nekaj slab?ega kot je v resnici, pa ne zastopte? Vam je kul, ?e nekdo la?e da ima dober avto, ?e pa nekdo la?e in re?e da ima slab avto, vam pa ne pa?e.

Jaz vas tud ne zastopm?!?!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ti raj?i Frajtonerco raztegni, pa ?e nisi glih ve?? tega opravila oz. - obvlada?, bo ?e ta "hrup" pritegnil marsikateri nejevoljen pogled! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Lojz, sej razumemo kaj ho?e? povedat, tolk glupi pa le nismo in v ve?ini smo tudi funkcionalno in ne samo formalno pismeni.

 

Ne razumemo pa dejstva zakaj bi nek pameten ?lovek kej tazga sploh po?enjal. To je tko kot pri estetskih kirur?kih posegih. Velika ve?ina si ?eli izbolj?at izgled, obstaja pa nekaj "posebne?ev" (da ne uporabim kak bolj grob izraz), ki se pa? ho?jo iznakazit.

 

In pa? take posebne?e nekako ne razumemo oziroma se ne moremo spraviti na ta nivo dojemanja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve s kak?no napravo in na kak?en na?in delajo gost dim na kak?nih koncertih? Ziher ste ?e bli al pa vidli kak?en koncert, kjer se je na odru okol nastopajo?ih kadilo kot iz kak?ne cementarne? Kako naredijo tak dim? Tak dim mora bit ne?kodljiv, saj no?em, da bi se naklju?ni mimoido?i zaradi dimnega oblaka zastrupu, ko bi mim mojga avta ?el.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve s kak?no napravo in na kak?en na?in delajo gost dim na kak?nih koncertih? Ziher ste ?e bli al pa vidli kak?en koncert, kjer se je na odru okol nastopajo?ih kadilo kot iz kak?ne cementarne? Kako naredijo tak dim? Tak dim mora bit ne?kodljiv, saj no?em, da bi se naklju?ni mimoido?i zaradi dimnega oblaka zastrupu, ko bi mim mojga avta ?el.

 

Ask Google.

 

Kako deluje?

Nakup

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej Lojz, sej razumemo kaj ho?e? povedat, tolk glupi pa le nismo in v ve?ini smo tudi funkcionalno in ne samo formalno pismeni.

 

Ne razumemo pa dejstva zakaj bi nek pameten ?lovek kej tazga sploh po?enjal. To je tko kot pri estetskih kirur?kih posegih. Velika ve?ina si ?eli izbolj?at izgled, obstaja pa nekaj "posebne?ev" (da ne uporabim kak bolj grob izraz), ki se pa? ho?jo iznakazit.

 

In pa? take posebne?e nekako ne razumemo oziroma se ne moremo spraviti na ta nivo dojemanja.

 

To, kar si povedal, pa ne dr?i ravno. Poglej, npr. Ur?ka ?epin si je dala ?nabelj napumpat pa je zdaj gr?a kot je bla prej. Pa Mi?a Molk je tud dala nekaj ?nable popravit, pa je tud gr?a kot je bla prej. ?e jest ne more normalno.

Da ne re?em, kako je zadnje ?ase moderno, ?e si da? v nos, ali v ustnico, ali v jezik, al pa celo na luleka ali luliko kak?no okroglo rinko obesit!!!!! Pa zadnje ?ase je tudi moderno, da se, razni ?udaki, po svojmu telesu dajo vsesorte tetova?e. Se v?asih kar ustra?im, ko zagledam kak?nega tipa, al pa ?e huj?, kak?no bejbo, ki je vsa po?e?kana s to tetova?o. Le kaj je ljudem da se delajo norca iz svojega telesa? Jaz bi se delal norca iz avta ne pa iz sebe. Kaj pravi? ti na to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo potrdil si moje razmi?ljanje o posebne?ih, kar Ur?ka ?epin pa Mi?a Molk definitivno sta. Ostali prebadalci in tetova?ne?i celega telesa pa so tudi. Samo taki so manj?ina napram tistim, ki si z lepotno operacijo uspejo izbolj?ati izgled v mejah normale.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.