Skoči na vsebino

?t.motorja BP 179921


Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

pred nekaj meseci sem kupil Mazdo MX-3 letnik 92. Pred dobrim mesecem je pri?lo do okvare motorja in potrebna bi bila zamenjava tesnila na glavi motorja. Problem se je pojavil, ko sem ugotovil, da motor v avtomobilu ne ustreza zapisu v prometni knji?ici. V avtomobilu je motor 1,8 16V, kar je pravilno navedeno tudi v prometni knji?ici, zmedlo pa me je dejstvo, da so kW in kubatura, navedena v prometni knji?ici, enaki tistim, ki jih ima motor 1,8 V6. Po za?etnem povpra?evanju se je razkrilo tudi, da ?tevilka ?asije v prometni knji?ici pripada Mazdi MX-3 1,8 V6 letnik 91. Na motorju je vidna ?tevilka BP 179921. Mogo?e kdo ve za kak?en motor gre ali ve kje (?e sploh) bi se dalo izvedeti za vrsto tega motorja in njegove tehni?ne podatke? Na Mazdi Slovenija so mi znali pomagati le s ?tevilko ?asije, pri motorju pa se je "zataknilo".

 

?e vnaprej hvala za va?e odgovore.

Lp,

Mitja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovor.

Slikce nemorem poslat,ker je glava dol vzeta.

Glavo smo nesli na servis v gama center v Ljubljani pa so nam tam povedali da naj bi slo za motor od MX-5.

Zdaj imam pa se en problem.Namrec glavo smo nesli obnovit pa so tam ugotovili da je pocena :( .

Ali mogoce kdo pozna ali ve kje bi lahko dobil drugo glavo?

Se enkrat hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj malo pobrskat po forumu, je blo ene par naslovov, tudi v slo je bla tel. ?t. od enga tipa ki baje nabavlja dele za mazde...

 

?al se trrenutno ne spomnim, kje je blo to zapiasno, bi ti pomagal pri iskanju...

 

en od naslovov je Mazda Marko v Leibnitzu v Avstriji

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugu glavu nemoj ni iskat zato kaj ne pa?e... uzorak ?erafa na bloku ni isti in ne pa?e... mnogi su htjeli od 1.8 SOHC (B8-ME) napravit 1.8 DOHC (BP) al to ne gre :(

One day you are born,

The next big milestone

you discover go zoom-zoom

you can't get enough!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jel motor izgleda ko ovaj u atachmentu? (naravno, nemora bit rde?i :) )

Ak izgleda, to je B8-ME in ima 103hp... ima 16 ventila i jednu bregastu...

Na njega ne gre glava od 1.8 DOHC (BP) 127ks jer ne pa?u in BP ima dost drugih stvari koje B8 nema.

 

Moja preporuka ti je da proba? naći kompletan 1.8 DOHC (tu ti treba getriba druga, ECU, poluosovine). Iako se taj motor serijski nikad nije ugrađivao u mx-3, pa?e i swap nije jako te?ak navodno...a taj 1.8 je po meni najbol?ji mazdin motor (a da ni rotary :) ).

 

Druga opcija ti je da i??e? 2.0 v6 il pak 2.5v6 koji tudi stane u mx-3 al to je malo te?e...

 

Tukaj mozes naci dosta dobrih informacija...

 

http://www.projectmazda.com/mx3/index.htm

 

;)

post-11-1118567797_thumb.jpg

One day you are born,

The next big milestone

you discover go zoom-zoom

you can't get enough!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Japanac. Mislim da gre za enak motor.

Jaz sem hotu dat motor od 1.8 V6,ampak je baje dost z... za ugradit ce lih neves kako to gre.Ce pogledam pod mojo havbo pa pod havbo ,ki je ugrajen 1.8 V6 je pri V6 prostora za cigaretno skatlo.

Sigurno bi bilo lazje masino dobit.Tko da res nevem kaj naj naredim. Avto mi ze en mesec stoji :( .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo držalo.   Vse OMV, je pod krila vzel Mol in potem ukazano količino oddal. Tusi eni Moli so postali Shell in ne samo OMV-ji. Tudi Molov je bilo prej več, kot je zdaj Shellov. Maksimalno količino po nakupu OMV-ja, pa je ukazal nek državni urad proti monopolu.
    • Tudi slepa kura zrno najde:    
    • No pol verjamem, da ga nočeš imet.   Meni je tudi na Mazdi variabilna jermenica pela od 40k km naprej. Kar je tudi krepko prehitro. Pa ABS enota je bila že pri 40k km zanič. To se še pri Alfi ni zgodlo 😉   Verjamem, da se pri vsaki firmi zgodi, važn pa je procent, kolkim se to zgodi. In seveda, če se meni, sem lahko tudi edini, pa ne pogledam več 🙂
    • Lahko je bil anti-stalinistično nastrojen Ali pa se je uprl Rusom, ko je videl, kako super in lagodno je živeti na veliki nogi s tujim denarjem. 😉
    • Ne jaz, pač pa kolega. Je imel Ford fiesto. Kolikokrat smo ostali na cesti in kaj vse je zamenjal na njej. Ko jo je končno prodal je kupcu po par mesecih zaribala. In je imel probleme še naprej, ko se ga ni mogel rešit. Skratka, odločitev je padla. Nikoli Forda, prav tako ne nobenega Peugeota, s katerim sem imel pa  jaz miljon  problemov. 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.