Skoči na vsebino

Testiram novo M5 1.6 diesel


vido23

Priporočeno sporočilo

No daj, ker na cesti jih ni <_<

 

Se mi zdi da tudi nova m3 je bolj ?voh v prodaji.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Motor 1.6 CD 116 TE oprema

Moje mnenje ? motor me je prijetno presenetil za 1.6, ampak? za moj na?in vo?nje ?isto dovolj, ker nisem ravno divjak ( in mi je 1.8 bencin dovolj v M5 ? sicer ima moja bencinka precej bolj?e pospe?ke ? ampak navora pa ni), za kaj ve? bo pa mogla Mazda dati notri 2.2 ( 129 konjski bi bil odli?en)

Dober navor, odli?na zvo?na izoliranost, in vo?nja s tem motorjem je zame u?itek! Podvozje vrhunsko ? lahko nareidm direktno primerjavo z Touranom, pred novo generacijo ? in se Mazda 5 pelje bolj?e. Fun to drive bi temu lahko rekli.

 

Armatura: vse kar rabi? je na dosegu roke! Displaj je bolj?i ? ni ve? potrebnega preklapljanja med zunanjo in temp. notranjosti. Ura in potovalni ra?unalnik sta tudi lo?ena! vse najbolj nujno je tudi na volanu!

Oprema: vse kar rabi? ? manjkajo edino parking senzorji, ampak jih nadomestijo velika ogledala!!

Manjka ji pa par sladkor?kov ( v primerjavi z prej?njim modelom): dvostopensko odpiranje prtja?nih vrat, polica pred sovoznikom nima gumirane podlage ( vse drsi) itd.

Kon?ni zaklju?ek: zame je CD 116 ?isto dovolj. Prtlja?nik me moti ker so notri sede?i ( jaz jih nimam, ker imam custom made prtja?nik zaradi plina, in je ve? prostora)Jaz bi naredil 2 verzije M5 za vse mo?ne opreme ? z in brez 7 sede?ev.

 

MAZDA 5 ruls

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda sem preve? konservativen, ampak preprosto ne morem tolerirat tega downsizinga. Kubatura je po mojem mnenju nenadomestljiva. Tako mlin?ki pod 2 litra nimajo kaj iskat v 2 tonskih avtih in pika. Enak pofl je renault z 1,5 v laguni, VW s tistimi svojimi 1,2 mlin?ki....... Saj ne re?em, da se ne pelje, ampak .....

 

Nemci imajo pregovor: "Hubraum ist durch nichts zu ersetzen." ali po na?e: kubature se ne da z ni?emer nadomestiti.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda sem preve? konservativen, ampak preprosto ne morem tolerirat tega downsizinga. Kubatura je po mojem mnenju nenadomestljiva. Tako mlin?ki pod 2 litra nimajo kaj iskat v 2 tonskih avtih in pika. Enak pofl je renault z 1,5 v laguni, VW s tistimi svojimi 1,2 mlin?ki....... Saj ne re?em, da se ne pelje, ampak .....

 

Nemci imajo pregovor: "Hubraum ist durch nichts zu ersetzen." ali po na?e: kubature se ne da z ni?emer nadomestiti.....

 

?E res a TSI 1.2, 1.4 motor zlahka opravlja nalogo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.2 TSI je definitivno premalo za take avte kot to dela VW! ?eprav fani VW trdijo da je super motor in da pije 6 litrov! ma ne seri!!

mazdin 1.6 je pa kr dobr motor, pa ?e 116 konjev ma! medtem ko ma VW 1.6. 105 . in se ?ist ok pelje! ampak kot sem napisal! obvezno rabi M5 tut 2.2 motor

Povpre?na poraba M6 116 CD je bla 6.9, ampak je bila kombinacija zelo hitre vo?nje po AC , in nato nazaj normalna ( Zagorje - LJ - Zagorje), kar nit ni slabo! ?e bi jo vozil po omejitvah, bi bila sigurno liter manj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1.2 TSI je definitivno premalo za take avte kot to dela VW! ?eprav fani VW trdijo da je super motor in da pije 6 litrov! ma ne seri!!

mazdin 1.6 je pa kr dobr motor, pa ?e 116 konjev ma! medtem ko ma VW 1.6. 105 . in se ?ist ok pelje! ampak kot sem napisal! obvezno rabi M5 tut 2.2 motor

Povpre?na poraba M6 116 CD je bla 6.9, ampak je bila kombinacija zelo hitre vo?nje po AC , in nato nazaj normalna ( Zagorje - LJ - Zagorje), kar nit ni slabo! ?e bi jo vozil po omejitvah, bi bila sigurno liter manj!

 

1.2 TSI je v mal?kih, 1.4TSI v velikih sem testiral in povsem dovolj.

 

Govoroim do srednjega razreda potem je pa to 1.8TSI/ na velikih pa je 2.0 TSI ne najde? drugega

 

tu je govora o Mazdi3/5 1.6 ?e da? notri 1.4 TSI je ?ez glavo dovolj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tole sem vozil - Alhambro - pravi enoposotrec z 1.4 TSI / 150KM

 

?eeeeezzzz glavo dovolj mo?no 240nM s turbino

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja 1.4 TSI je cool! 1.2 v npr XL altei - NO GO nepremi?nina! za golfa je pa verjetno ok

Sej tut moja M5 1.8 plin , gre super ! tretja pa gas

 

ja pa sej 1.2 ne bo? dajal v tak avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.