Skoči na vsebino

fedri za ?estico


eclipse

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

sem ?e kar obrnil forum, videl kaj nekateri imate, potem pa poslal ?e podjetjem, ki dr?ijo V-maxx, Vogtland, H&R, Lowtec in imajo vsi samo vzmeti, ki spustijo 35mm. Ma mogo?e kdo stransko slikco avta, kjer je -35mm spu??eno, da vidim, ?e bo to sploh dosti?

 

Nastavljivega podvozja pa sploh nima nih?e pri nas, vse kar sem na?el je na ebayu pa ?e to ne kakih priznanih znamk..

 

Kje ste kupovali svoje vzmeti, ?e so ve? kot -35 mm ali pa gewinde, ?e imate gewinde?

 

Gre pa se za GY ?estico, letnik 03, 2.0 dizel (121KM)

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

sem ?e kar obrnil forum, videl kaj nekateri imate, potem pa poslal ?e podjetjem, ki dr?ijo V-maxx, Vogtland, H&R, Lowtec in imajo vsi samo vzmeti, ki spustijo 35mm. Ma mogo?e kdo stransko slikco avta, kjer je -35mm spu??eno, da vidim, ?e bo to sploh dosti?

 

Nastavljivega podvozja pa sploh nima nih?e pri nas, vse kar sem na?el je na ebayu pa ?e to ne kakih priznanih znamk..

 

Kje ste kupovali svoje vzmeti, ?e so ve? kot -35 mm ali pa gewinde, ?e imate gewinde?

 

Gre pa se za GY ?estico, letnik 03, 2.0 dizel (121KM)

 

lp

 

Moje so ble nabavljene na servisu so pa eibach -35mm kar je ve? je pomojm bedarija k mor? bit ?e pr teh pazljiv :rolleyes:

 

ewo fotko:

post-387-1303314327_thumb.jpg

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen

 

Lahko ti na hitro povem glede ni?anja.

 

Sam sem ga imel spu??enega prej?nje leto -30 mm Eibach, po zimi sem ga dvignil in sedaj je ?e vedno Jeep.

 

Slikce kako je zgledalo si pa lahko pogleda? v tej temi:

Mazda 6 GT

 

Mnenje, za mene je bilo celo - 30 mm prenizko, saj zgleda res hudo samo funkcionalno pa ni.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, ko zdaj gledam kolk je guma oddaljena od blatnika (pri moji nespu??eni) se mi zdi -35 mm dosti premalo.. Na tehle va?ih slikcah pa niti ne zgleda tolk slabo. ?eprav kak cm bi vseeno ?e moglo it. Avto bo mel 19'' feltne, tko da ?e ne bo spu??en ne bo zgledalo ;)

 

Kake gume mata gor? 215/45 R17?

 

Andriy, kaj si pa z eibach fedri naredil? :) Jih ma? ?e?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, ko zdaj gledam kolk je guma oddaljena od blatnika (pri moji nespu??eni) se mi zdi -35 mm dosti premalo.. Na tehle va?ih slikcah pa niti ne zgleda tolk slabo. ?eprav kak cm bi vseeno ?e moglo it. Avto bo mel 19'' feltne, tko da ?e ne bo spu??en ne bo zgledalo ;)

 

Kake gume mata gor? 215/45 R17?

 

Andriy, kaj si pa z eibach fedri naredil? :) Jih ma? ?e?

 

lp

 

Ko je avto spu??en je za prednjimi kolesi od tal oddaljen cca. 9 cm, kar se mi zdi ?isto dovolj. Slikce kjer sem to slikal ne najdem :(

 

Jap jaz sem imel takrat gor gume 215/45 R17, letos pa sem gor nataknil 225/45 R17 :P

 

Pri mazdici se mi dopade, da v kolikor bi se jo spomnil zni?at, bi za to porabil 10 min :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-40 mm al pa -45mm fedrov ni? Glih kak dodatni cm pa bi bil jaz super zadovoljen :)

 

Sem imel na dosedanjem avtu -35 mm in sem cel cajt ob?aloval zakaj nisem ni?al ?e kak centi al pa dva ve?..

 

lp

 

Potem pozabi,da bi pre?kal kak?nega le?e?ega policaja ali pa bognedaj it v kak?no gara?no hi?o v prvi ?tuk. ;)

Aja,tudi na trajekte pozabi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem pozabi,da bi pre?kal kak?nega le?e?ega policaja ali pa bognedaj it v kak?no gara?no hi?o v prvi ?tuk. ;)

Aja,tudi na trajekte pozabi.

 

Tole pa zelo te?ko verjamem. Do zdej sm mel 35 mm zni?an avto pa je obdr?al vse funkcionalnosti kot prej. Tudi ko sem parkiral da je bil spredaj plo?nik je ?e vedno ?lo.. Dvomim da bi ?e pri 4 cm ?lo v take ekstreme, sej mazda 6 ni nek super?portnik, ki je ?e serijski 7 cm od tal..

 

Da pri -40 mm ne bi mogel ?ez le?e?ega? Mo?no dvomim.. Lahko se pa dobiva pa mi nasprotno doka?e?, bi bil zelo vesel, da pa? ne naredim napake..

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa zelo te?ko verjamem. Do zdej sm mel 35 mm zni?an avto pa je obdr?al vse funkcionalnosti kot prej. Tudi ko sem parkiral da je bil spredaj plo?nik je ?e vedno ?lo.. Dvomim da bi ?e pri 4 cm ?lo v take ekstreme, sej mazda 6 ni nek super?portnik, ki je ?e serijski 7 cm od tal..

 

Da pri -40 mm ne bi mogel ?ez le?e?ega? Mo?no dvomim.. Lahko se pa dobiva pa mi nasprotno doka?e?, bi bil zelo vesel, da pa? ne naredim napake..

Mazda 6 ima dolgo medosno in verjemi, da je poden nizko. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ?e eden, ki ne verjame in bo raje sprobal v lastni re?iji. :blush:

 

Glej ne zamerit, ker se mal hecam sam na tem forumu je bilo ?e kar nekaj ni?anj ?estic in velika ve?ina ni upo?tevala nasvetov, da bo mo?no zmanj?ana uporaba avtomobila. Zelo hitro so vsi tisti avto nazaj dvigovali na prvotni nivo.

 

Verjemi pa da s serijskim podvozjem pri ?estki zatakne? za marsikateri robnik, podrajsa? spodnji rob odbija?a pri prehodu v gara?no ipd.

 

Poleg tega, da ima avto dolgo medoosno je sposnji rob odbija?a izredno nizek in kar precej pred kolesi kar pomeni, da zarije? po tleh predno sploh re?e? keks.

 

Jaz sem dostikrat preklinjal pa sploh nisem imel ni?anega avtomobila tako, da pri Mazdi 6 velja samo eno in edino na?elo - ?e ti je avto namenjen za vsakodnevno uporabo (v pravem smislu besede) se izogibaj ni?anja, ?e pa ti je avto bolj t.i showcar pol pa ni panike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem dostikrat preklinjal pa sploh nisem imel ni?anega avtomobila tako, da pri Mazdi 6 velja samo eno in edino na?elo - ?e ti je avto namenjen za vsakodnevno uporabo (v pravem smislu besede) se izogibaj ni?anja, ?e pa ti je avto bolj t.i showcar pol pa ni panike.

 

bravo Boss :notworth:

 

res je da ste me o tem opozarjali vsi na forumu, a nisem verjel dokler nisem poskusil in do tega spoznanja pri?el tudi sam :blush:

 

saj mi nenazadnje ve? pomeni funkcionalnost kot izgled avta, pa tudi ne pelje se veliko slab?e na original fedrih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naredil s ?estico ?e kakih 50k km pa mi resni?no te problemi niso poznani. Nisem ?e niti enkrat nikamor zapel, tudi v gara?nih hi?ah nisem imel problemov, nikamor nisem nasedal itd. Se mi je zdela rahlo ni?ja spredaj, vendar kot pravim, brez problemov. Nisem pri?akoval, da bodo taki problemi ?e se ga gre ni?at. Potem pa bomo najbr? probali z -35 mm.. Upam, da imate prav, ?e ne vas bom vse preklel :P

 

Imam pa avto za vsakodnevno uporabo v pravem pomenu besede (karkoli ?e naj bi to pomenilo, vozim se vsak dan, kamorkoli pa?, nimam pa srca z avtom se po kakih orenk luknasth makadamih vozit pa po blatu rit pa ?ez plo?nike skakat itd. Tega nisem niti s sedanjim delal)

 

Sicer sem pa vmes na?el: H&R ima v ponudbi vzmeti, ki zni?ajo 35mm ali 50mm. Pa recimo, da bom najprej upo?teval va?e nasvete in probal z -35mm.

 

Upam, da imate prav, ker ?e ne bo dosti nizko, mi je ?isto vseeno ali je zni?ano ali ne, ali mam 19ke ali ne.. Se morte zavedt, da od zni?anega avta ne pri?akujem, da bo ohranil 100% funkcionalnost kot jo je imel prej, tudi ne uporabljam je kot kak hardcore dru?inski avto, drv ne vozim z njim in krompirja, tudi kaki offroad vo?enj z njim nimam. Ho?em da lepo zgleda in da se bo lepo vozila. Na plo?nike pa ?e zdaj s 17kami ne lezem, z 19kami bom pa ?e manj. Pa tudi nimam potrebe po tem ;) Ne bi pa rad mel avta, ki ne more ?ez le?e?ega policaja itd. to se strinjam, samo malo ?udno mi je da je to pri mazdi6 ?e ?e ga spusti? za 40 mm.. Kako potem spu??ajo ljudje BMW Serije 5, Passate itd..

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naredil s ?estico ?e kakih 50k km pa mi resni?no te problemi niso poznani. Nisem ?e niti enkrat nikamor zapel, tudi v gara?nih hi?ah nisem imel problemov, nikamor nisem nasedal itd. Se mi je zdela rahlo ni?ja spredaj, vendar kot pravim, brez problemov. Nisem pri?akoval, da bodo taki problemi ?e se ga gre ni?at. Potem pa bomo najbr? probali z -35 mm.. Upam, da imate prav, ?e ne vas bom vse preklel :P

 

Imam pa avto za vsakodnevno uporabo v pravem pomenu besede (karkoli ?e naj bi to pomenilo, vozim se vsak dan, kamorkoli pa?, nimam pa srca z avtom se po kakih orenk luknasth makadamih vozit pa po blatu rit pa ?ez plo?nike skakat itd. Tega nisem niti s sedanjim delal)

 

Sicer sem pa vmes na?el: H&R ima v ponudbi vzmeti, ki zni?ajo 35mm ali 50mm. Pa recimo, da bom najprej upo?teval va?e nasvete in probal z -35mm.

 

Upam, da imate prav, ker ?e ne bo dosti nizko, mi je ?isto vseeno ali je zni?ano ali ne, ali mam 19ke ali ne.. Se morte zavedt, da od zni?anega avta ne pri?akujem, da bo ohranil 100% funkcionalnost kot jo je imel prej, tudi ne uporabljam je kot kak hardcore dru?inski avto, drv ne vozim z njim in krompirja, tudi kaki offroad vo?enj z njim nimam. Ho?em da lepo zgleda in da se bo lepo vozila. Na plo?nike pa ?e zdaj s 17kami ne lezem, z 19kami bom pa ?e manj. Pa tudi nimam potrebe po tem ;) Ne bi pa rad mel avta, ki ne more ?ez le?e?ega policaja itd. to se strinjam, samo malo ?udno mi je da je to pri mazdi6 ?e ?e ga spusti? za 40 mm.. Kako potem spu??ajo ljudje BMW Serije 5, Passate itd..

 

lp

 

Glej,jaz vsakokrat,ko grem z trajekta,grem malo postrani,ker sem prvo leto,ko nisem verjel "?torijam" o malo centimetrih do tal spredaj,podrsal z odbija?em po asfaltu.

Dej,vzami za ?tos tra?ni meter,vlezi se spredaj pred odbija? in izmeri na serijskem avtu,koliko centimetrov je do tal.Potem odbij ?e teh tvojih 3,5 pa bo? videl,kako ?portno podvozje je to.

?e doda? zdraven ?e veliko medosno je zmaga tu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej,jaz vsakokrat,ko grem z trajekta,grem malo postrani,ker sem prvo leto,ko nisem verjel "?torijam" o malo centimetrih do tal spredaj,podrsal z odbija?em po asfaltu.

Dej,vzami za ?tos tra?ni meter,vlezi se spredaj pred odbija? in izmeri na serijskem avtu,koliko centimetrov je do tal.Potem odbij ?e teh tvojih 3,5 pa bo? videl,kako ?portno podvozje je to.

?e doda? zdraven ?e veliko medosno je zmaga tu. ;)

 

Seat Leon TDI - nezni?an samo MSdesign ?portni pragovi - enako moj Ford mondeo tdci

 

Trajekt ......... :ninja: vato v u?esa......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.