Skoči na vsebino

Ferrari Enzo


David

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Meni se zdi da ima? ti toliko deklin ( ti kar zavidam  :D  :rolleyes:, ma? kako zame  :lol:  ) da ima? lahko vsaki dan drugo, menjava? kot spodne hla?ke!!  :D  :P  :lol:

Jaz mislim, da se to ne menjava kar tako! :whatever:

To so samo zutatten! :D

Kaj pa jaz vem...

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu bi blo lepo ne....sam ne smem ki me moja pol macolo po glavi.... ;)

 

 

Sicer pa se ne prito?ujem....ti pa se mi kar pridru?i pa ti jih za 1 polhn avto dam.....hihihih

 

:D:D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu bi blo lepo ne....sam ne smem ki me moja pol macolo po glavi.... ;)

 

 

Sicer pa se ne prito?ujem....ti pa se mi kar pridru?i pa ti jih za 1 polhn avto dam.....hihihih

 

:D:D

 

 

LP david

Ne si preve? ?elet! :whatever:

Lubice so bile vedno dragi hobi! :rolleyes:

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

denar za benz in vzdr?evanje? :D

druga? lepa ma?inca...jest sm jo ?e kr ene par let nazaj v eni reviji gledu, ko so o njem govoril ?e kot o neke vrste prototipu, ki bo na na?e ceste zaplul ?ele ?ez nekaj let. we see future existing. :D

 

 

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

vse avte ki jih je na?tel david da so v lorisovi gara?i je res...pa ?e jahta v portoro?u v marini (taka da dol pade?)...bentleya imata mislim da samo on pa Hrvati? v slo..vsaj tako je bilo ?e mal cajta nazaj zdaj pa ne vem ?e ga je ?e kdo kupil...on je edini ki ima enzota v slo...to je vse enak krog ljudi ki ma dnarja tolko d si mi niti mislit ne moremo...za vse tiste ki ste v dvomih o davidovih izjavah...aja v sob se je Loris fural z enzotom po portoro?u, videno in slikano:)) (http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?p=494930#494930)

 

ale pa mejte se...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse avte ki jih je na?tel david da so v lorisovi gara?i je res...pa ?e jahta v portoro?u v marini (taka da dol pade?)...bentleya imata mislim da samo on pa Hrvati? v slo..vsaj tako je bilo ?e mal cajta nazaj zdaj pa ne vem ?e ga je ?e kdo kupil...on je edini ki ima enzota v slo...to je vse enak krog ljudi ki ma dnarja tolko d si mi niti mislit ne moremo...za vse tiste ki ste v dvomih o davidovih izjavah...aja v sob se je Loris fural z enzotom po portoro?u, videno in slikano:)) (http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?p=494930#494930)

 

ale pa mejte se...

Evo ?e enkrat potrjeno mazda323...... :D Sicer grem pa ta teden u Golda in ?e bo loris tam vam nalo?im nove slike....

 

 

LP daVid

 

Pa ?e slika od sannyja

 

Objavljena slika

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Evo kaj se zgodi ko je denarja preve?...pa ga nima? ve? kje porabit..... lastnik tega Enzota je prej?nji teden naro?il avto s 1001 HP..... :bravo:

 

 

Bugatti Veyron...... ?zmeden? Dobil ga bo pa predvidoma ?ez 2 leta! :ouje:

 

Objavljena slika

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kaj se zgodi ko je denarja preve?...pa ga nima? ve? kje porabit..... lastnik tega Enzota je prej?nji teden naro?il avto s 1001 HP..... :bravo:

Bugatti Veyron...... ?zmeden? Dobil ga bo pa predvidoma ?ez 2 leta! :ouje:

 

A take kolege ima? ti? :bravo: Mater! :rispekt::vesel: A te bo tuz peljal?

Ti socialc pa na Mazdi. :P Se pa ne ?udim, da ima? potem najbr? kar dobre veze, da si sposodi? Imprezo za vikend. :rispekt:

Mater ti ?vi? moje sanje. :P Peljal v Enzotu, vozil Imprezo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A take kolege ima? ti? :bravo: Mater! :rispekt::vesel: A te bo tuz peljal?

Ti socialc pa na Mazdi. :P Se pa ne ?udim, da ima? potem najbr? kar dobre veze, da si sposodi? Imprezo za vikend. :rispekt:

Mater ti ?vi? moje sanje. :P Peljal v Enzotu, vozil Imprezo...

 

 

 

:hohoho::hohoho: Bil na pravem mestu ob pravem ?asu s pravim brendom v roki..... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kaj se zgodi ko je denarja preve?...pa ga nima? ve? kje porabit..... lastnik tega Enzota je prej?nji teden naro?il avto s 1001 HP..... :bravo:

Bugatti Veyron...... ?zmeden? Dobil ga bo pa predvidoma ?ez 2 leta! :ouje:

 

Objavljena slika

LP daVid

 

Za tole "sranje" od avta pa ?e mi delamo 1 del. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pove? keri del,?e ni skrivnost,pa predvsem mi povej zakaj "sranje" od avta??? :blink: :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sranje verjetno zato ker ga ne bo mogel imeti ali pa ker ga dela VW :P

 

Zadel v prvem pizkusu, VW ma prste zraven.Pa kaj naj s takim avtom, za tak ke? zi postavim bajto. <_<

Delamo pa del ki pride vgrajen v elektri?no ro?no zavoro in ?e enega(ohi?je) ki pride v centralno zaklepanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro,kaj se ti?e vlo?enega dnarja,je avto res predrag!! :( Samo je pa vseeno dobra stvarca,bi jo prav rad sprobal kdaj! :bravo: O smiselnosti nakupa pa raje nebi... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.