Skoči na vsebino

Mazda 6 - LED dnevne lu?i (l.2009)


Deluxe

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

da vidim, ?e forum ?e kej ?ivi... :D

Razmi?ljam kako bi bilo, ?e bi si v prednji odbija?, kjer je ravno prostor vgradil ta moderne LED dnevne lu?i.

Najbolj me pritegnejo Mercedes L style, ?eprav na trgu ni 7 '?arni?nih', ampak samo 6. Glej sliko:

Objavljena slika

Moram pa ?e preverit, ?e je na mazda?u za tak tip sploh dovolj prostora tam kjer sem si zamislil.

Sicer pa lahko pridejo v po?tev tudi ravne LED lu?i, varianta:

Objavljena slika

Te bi pa bilo najbolj estetsko vgradit v skrajne re?e na 'spodnjem delu odbija?a'.

Ko ima? zadevo vgrajeno, je treba videt kako se in?talacija pove?e na obstoje?o, da se ti potem lu?i vklapljajo avtomatsko z originalnimi obstoje?imi dnevnimi lu?mi. Na tujih straneh original Mazda ?e ponuja LED dnevne lu?i, vendar v za moje pojme grdi izvedbi, poleg tega pa cena okoli 400-500?. V lastni re?iji si pa not do 100?.

?e kot opomba, v mislih imam prave lu?ke, ne pa led trakove, ker tisti so le kot neka estetska pozicija - nimajo neke svetilnosti.

Ima kdo to ?e narejeno? Slike? Kak?ni predlogi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se nekaj trudil na CX7 in Exeo pa sem kmalu obupal...ni to to...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se nekaj trudil na CX7 in Exeo pa sem kmalu obupal...ni to to...

 

kako to misli?? Kaj ni ?lo, al ni lepo izgledalo? Ker nekje sem zasledil slike od CX7, pa je sicer izgledalo ni? posebnega, ampak ok. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako to misli?? Kaj ni ?lo, al ni lepo izgledalo? Ker nekje sem zasledil slike od CX7, pa je sicer izgledalo ni? posebnega, ampak ok. :D

 

Mah crkavalo je skoz, pa ?e moja CX7 je imela faki*** dnevne lu?i ki se jih ni dalo druga?e izklopiti kot s predelavo ali menjavo modula (250?)

toda nekdo je tukaj omenil da se sedaj (hvala bogu) preko ra?unalnika na servisu to kon?no da delat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah crkavalo je skoz, pa ?e moja CX7 je imela faki*** dnevne lu?i ki se jih ni dalo druga?e izklopiti kot s predelavo ali menjavo modula (250?)

toda nekdo je tukaj omenil da se sedaj (hvala bogu) preko ra?unalnika na servisu to kon?no da delat

 

huh ;)

Potem pa edino ?e nam Ajvar pojasni al bi se to dalo brez da crkava pa se menjava module pa to...

Sam bo ziher reku da so te lu?ke brez veze :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naprej gre? na servis da ti izklu?ijo avtomatske-dnevne lampe.

Pol pa se naprej pogovarjamo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pravi ajvar ?e ti odklopijo avtomatske dnevne ni problema. ?e so kvalitetne LED dnevne bodo tudi delale, jure mislim da ni imel kake Helle na CX7 ampak nek ?unga lunga

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pravi ajvar ?e ti odklopijo avtomatske dnevne ni problema. ?e so kvalitetne LED dnevne bodo tudi delale, jure mislim da ni imel kake Helle na CX7 ampak nek ?unga lunga

 

Problem je bil v modulih za dnevne luci....tisti ki izklopijo led ko vzges glavne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deluxe, ti se to lahko gre?, ker ima? navadne lu?i tako, da ni panike uporabljat avtomatiko, ki bi preklapljala med dnevnim lu?mi in zasen?nimi - predvsem je to zelo kriti?no pri xenonkah, ko se pelje? skozi tunele, kjer je konstanto vklapljanje in izklapljanje ?arometov.

 

Jaz sem to misel o dnevnih LED lu?eh kar malo opustil ravno zaradi xenonk, ki jim zaporedno pri?iganje in uga?anje ravno ne prija najbolje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deluxe, ti se to lahko gre?, ker ima? navadne lu?i tako, da ni panike uporabljat avtomatiko, ki bi preklapljala med dnevnim lu?mi in zasen?nimi - predvsem je to zelo kriti?no pri xenonkah, ko se pelje? skozi tunele, kjer je konstanto vklapljanje in izklapljanje ?arometov.

 

Jaz sem to misel o dnevnih LED lu?eh kar malo opustil ravno zaradi xenonk, ki jim zaporedno pri?iganje in uga?anje ravno ne prija najbolje.

 

to je bil moj namen ker v?iganje s Xenonkam je bil ?e hudi?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deluxe, ti se to lahko gre?, ker ima? navadne lu?i tako, da ni panike uporabljat avtomatiko, ki bi preklapljala med dnevnim lu?mi in zasen?nimi - predvsem je to zelo kriti?no pri xenonkah, ko se pelje? skozi tunele, kjer je konstanto vklapljanje in izklapljanje ?arometov.

 

Jaz sem to misel o dnevnih LED lu?eh kar malo opustil ravno zaradi xenonk, ki jim zaporedno pri?iganje in uga?anje ravno ne prija najbolje.

 

?aki a ni to tko da js zave?em te LED lu?i na ?ice od trenutnih dnevnih (sploh ne vem katere so to, automatika vse sama dela) in pol se mi preprosto led lu?i vklopijo z dnevnimi lu?mi. Aja dnevne so druge kot zasen?ene in se bi mi potem LED pono?i izklopile?! Aha, jaz bi pa hotel, da vse ostale lu?i ?pilajo po starem na automatiki, LED pa da so vklopljene vedno. Torej bi se jih dalo vezat na kontakt? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki a ni to tko da js zave?em te LED lu?i na ?ice od trenutnih dnevnih (sploh ne vem katere so to, automatika vse sama dela) in pol se mi preprosto led lu?i vklopijo z dnevnimi lu?mi. Aja dnevne so druge kot zasen?ene in se bi mi potem LED pono?i izklopile?! Aha, jaz bi pa hotel, da vse ostale lu?i ?pilajo po starem na automatiki, LED pa da so vklopljene vedno. Torej bi se jih dalo vezat na kontakt? :ne vem:

 

?aki - a ho?e? povedati da ima? ti posebej dnevne na Mazdi??

Po moje te bega - dnevne lu?i na Mazdi so navadne zasen?ene in je potreben nov kontroler?ek..........?katlica ki preklaplja

 

To govorim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki - a ho?e? povedati da ima? ti posebej dnevne na Mazdi??

Po moje te bega - dnevne lu?i na Mazdi so navadne zasen?ene in je potreben nov kontroler?ek..........?katlica ki preklaplja

 

To govorim

 

aha, kaj pa potem ?e preve?em LED na navadne zasen?ene, te so pa non-stop pri?gane?! :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, kaj pa potem ?e preve?em LED na navadne zasen?ene, te so pa non-stop pri?gane?! :rolleyes:

 

in naredil si kaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda uporablja za dnevne lu?i zasen?ene lu?i.

?e pa ?eli? montirati LED dnevne lu?i in biti v skladu z zakonom mora biti vezano tako:

 

Podnevi ti svetijo samo LED lu?i (opcija lahko tudi pozicija ni pa nujno) ostale so izklopljene

V zmanj?ani vidljivosti ima? pri?gane zasen?ene lu?i, LED dnevne so izklopljene.

 

?e jih bo? pa vezal kot pravi? pa ti bodo skozi svetile in lahko ima? probleme zve?er ker ?e so kvalitetne res svetijo. Bi pa z tak?no vezavo v bistvu izni?il njihov namen (ozna?evanje avta podnevi z ?im manj?o potro?njo in ohranjanjem ostalih lu?i).

 

dva primera LED M6

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to kar si ti mislu sm vidu na beli ta vikend in ni lepo... sploh. :( :ne vem:

eno od dveh zgornjih slik daj ?e ?e... ?E ?E. ampak tako roko na srce, je vse skupaj tako grdo da ?e na audijih ki so bili prvi ne zgleda ve?.

 

pribli?no tako kot lexus zadnje lu?i :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha. Moram pol razmislit. Sem mislil, da bi mi kar skupaj z zasen?enimi vedno svetlo. :closedeyes:

Evo ?e slikca ali dve kako sem imel jaz to v mislih:

 

prva slika je po moje ?e prenizko in 'nevidno'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Nismo opustili ideje, vendar ni ni? pametnega. Na trgu prodajajo bolj grde izvedbe, zadnji? pa sem videl enga mazda?a iz severa, ?vedska al neki tazga in je imel lepo ledice v tisti ?pranji kot imam jaz v mislih in je blo zelo lepo...skratka ni?...?e bo kdo pogruntal kako dobro varianto pa ?akamo.... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na eni beli karavan sm jih vidu...sam ni lepo...ce pa kdo ve kere bi pasale za prejsno 6ko naj mi sporoci :)

jst bi tut meu,sej vedno pozabm ugasnt,ko se izparkeram in se druzem v avtu :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.