Skoči na vsebino

Kak?en poklic?


Mazda323

Priporočeno sporočilo

Jest sem sicer "?tudent".....druga?e pa delam za Merit in za Red Bull....in organiziram Latino ve?ere.....

 

Take nore zadeve kjer se majo usi fajn......Torej delam da se imajo drugi ?e bolj fajn.... :D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

strojni tehnik, delam kot konstrukter in deklica za vse ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hum ... kje naj za?nem?

 

Trenutno sem redni ?tudent Organizacije in managementa - smer informatika. Druga?e pa se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih aplikacij, spletnih iger, ipd. Zadnje ?ase je vedno ve? dela tudi na podro?ju mobilnih tehnologij, tako da ?e bo vse po sre?i se letos podajam v bolj resne podjetni?ke vode.

 

Kadar se pojavi prilo?nost pa pomagam tudi pri organizaciji in izvedbi prireditev, kot so Kranjska no? (Kranfest) in podobno.

 

Vsake toliko napi?em kak ?lanek na temo mobilne telefonije, prej na portalu Mobisux, sedaj pa na Mobile.si. Pa ?e kaj bi se na?lo, predvsem na podro?ju marketinga spletnih strani. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hum ... kje naj za?nem?

 

Trenutno sem redni ?tudent Organizacije in managementa - smer informatika. Druga?e pa se ukvarjam tudi z izdelavo spletnih aplikacij, spletnih iger, ipd. Zadnje ?ase je vedno ve? dela tudi na podro?ju mobilnih tehnologij, tako da ?e bo vse po sre?i se letos podajam v bolj resne podjetni?ke vode.

 

Kadar se pojavi prilo?nost pa pomagam tudi pri organizaciji in izvedbi prireditev, kot so Kranjska no? (Kranfest) in podobno.

 

Vsake toliko napi?em kak ?lanek na temo mobilne telefonije, prej na portalu Mobisux, sedaj pa na Mobile.si. Pa ?e kaj bi se na?lo, predvsem na podro?ju marketinga spletnih strani. :unsure:

Kapo dol pred tabo ej....... :blink:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah niti ne salsa samba rumba..... :D No ja al pa tudi....sam je bolj dance varjanta kar se muzike ti?e....imamo recimo LAtino House, pa komercialna latino varjanta...zgodi se pa tudi da muzika veze nima z latino ritmi...

 

 

Sicer pa na?eloma pokrivam primorsko.....sam zadnje ?ase hodim pa ?e kar povsod.....od Italije do Hrva?ke...pa nazaj v na?o kokodajsko....... :D:D

 

 

LP daVid

 

Ti si pa perfekcionist......POHVALNO!!! To se pa ?e na tem forumu ka?e.....

 

Dobro ti gre to..... :D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa dipl.ing.elek. Ukvarjam se z avtomatizacijo zgradb, predvsem HVAC - gretje, prezra?evanje in klimatizacija. Programiram krmilnike-regulatorje, izdelujem nadzorne sisteme in vse to spravljam v zagon.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ker sem zasledil da nekateri pi?ete da delate med vikendi in kako delate ( kot biki  :D )..., me zanima kaj ste po poklicu in kaj delate sedaj, kje in kako si slu?ite kruh?  :ph34r:

?tudent mariborske pedago?ke fakultete na oddelku za slovanske jezike (smer slovenski jezik s knji?evnostjo).

 

Druga?e redni glasbeni recenzent pri Spektru, glavni lektor na ?oli, volunter pri MIKK-u, DIM-u in Ambasadi ?tefana Kova?a Beltinci. Po du?i popolnoma predan glasbi in jezikoslovju, v prostem ?asu avtomaniak, kitarski tehnik in glasbeni producent. Poleg vsega tega ?e igram v treh bendih in sodelujem pri dveh projektih ...

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tudent mariborske pedago?ke fakultete na oddelku za slovanske jezike (smer slovenski jezik s knji?evnostjo).

 

Druga?e redni glasbeni recenzent pri Spektru, glavni lektor na ?oli, volunter pri MIKK-u, DIM-u in Ambasadi ?tefana Kova?a Beltinci. Po du?i popolnoma predan glasbi in jezikoslovju, v prostem ?asu avtomaniak, kitarski tehnik in glasbeni producent. Poleg vsega tega ?e igram v treh bendih in sodelujem pri dveh projektih ...

multipraktik Candy :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tudent mariborske pedago?ke fakultete na oddelku za slovanske jezike (smer slovenski jezik s knji?evnostjo).

 

Druga?e redni glasbeni recenzent pri Spektru, glavni lektor na ?oli, volunter pri MIKK-u, DIM-u in Ambasadi ?tefana Kova?a Beltinci. Po du?i popolnoma predan glasbi in jezikoslovju, v prostem ?asu avtomaniak, kitarski tehnik in glasbeni producent. Poleg vsega tega ?e igram v treh bendih in sodelujem pri dveh projektih ...

Norooo...ful time busy....kje sploh ?e najde? ?as za ta forum.....ej kapo dol!!!

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.