Skoči na vsebino

Nova obutev


wildcat

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 96
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

... ja samo detajli skupaj ti dajo pol neko celoto, ?e so pa ti ?e tolko lep?i (seveda usklajeni) pa je celota se tolko lep?a ;)

Saj uskladitev je kompozicija, ki je v popolni harmoniji. Z detajli se ne ubada?, ?e vidi?, da nekaj pa?e skupaj ?e samo po sebi.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga zanimajo slikce :P:D :

 

wildcat

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

In?

 

Opravi?ujem se vsem za ?akanje in se zahvaljujem za podporo pri kratko?asenju, ko sem ?e tako nestrpno ?akala na ta trenutek. :rolleyes:

 

Lep pozdrav vsem!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej wild...morem priznat da prekleto dobro zgledajo te 15ke na mazdici......pohvalno!!! Edino pogre?am ?e kak?no tvojo sliko ob avtu....tako da bi bil paketek popoln!! :P

 

Sicer pa plosk plosk

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:wub::wub::wub::wub::wub:

hura za wildcat...

Kaj pa voznja? teoreticno ce mas lazje feltne se to cuti ko pospesujes (hitreje pospesuje). A si to opazila?

Pa se guma je cist rastegnjena... B)

Hm.....jest nisem ?util ni?...... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm...zdaj sem bom mogo?e komu zajebal amapk meni so ble prej?nje bolj v?e?...nekaj me moti na teh plati??ih v kombinaciji z gumo;mogo?e to,da je preve? raztegnjena al pa kaj drugega;v glavnem moram zadevo videt v ?ivo,da lahko dokon?no komentiram.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...nekaj me moti na teh plati??ih v kombinaciji z gumo;mogo?e to,da je preve? raztegnjena

Mislim, da je ?irina gume 215 idealna za ?irino felne 8J ... te?ko, da bi bila preve? raztegnjena ... ali pa? ... sicer pa ti to vse ve? ... in ?e ve? ... ?e sre?a, da imamo ljudje razli?ne okuse, druga?e bi vsi hoteli (in imeli) enak avto in ENO ?ensko... :D

 

Papa, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.