Skoči na vsebino

Nova obutev


wildcat

Priporočeno sporočilo

pa saj se je noben nebi branil :P

 

MX-5ke in ?enske ;)

 

sam ne okol govort... da nebojo ljubosumja izbruhnla :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 96
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Mislim, da je ?irina gume 215 idealna za ?irino felne 8J ... te?ko, da bi bila preve? raztegnjena ... ali pa? ... sicer pa ti to vse ve? ... in ?e ve? ... ?e sre?a, da imamo ljudje razli?ne okuse, druga?e bi vsi hoteli (in imeli) enak avto in ENO ?ensko... :D

 

Papa, Tomi

na 215 gre max. do 8.5" sirine...zgleda pa res raztegnjena.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem na mojega dal 8×17 in to na gume 205-50/17.....pa ?e ta je o?itno raz?irjena.....

 

Na tej mx-5ki mi pa ne deluje tolko raz?irjeno.....mogo?e bi mogla ?e kaka slika bit gor....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj 2.2 ali 2.3 bar...kaksne gume mas?

--neki me internet zafrkava..sam da odprem stran traja 5 let :(

A si v Pri?tini? :rolleyes:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj 2.2 ali 2.3 bar...kaksne gume mas?

--neki me internet zafrkava..sam da odprem stran traja 5 let :(

Ma mislim da mam 2.3 napumpane.....meni je ta dealer kjer sem kupu te feltne...le te najdu iz kataloga to?no za mazdo 3.....sicer sem ga upra?al ?e ne bo mogo?e malo pre?iroka pa je reku da ne!! Tako da pol se nisem niti obremenjeval s tem...najbr? obvlada svojo stroko.....

 

 

Ma zakaj pa se gume bolj obrabijo v tem primeru???

 

 

LP daVid

 

P.S. No bom po?akal 5 let da preberem tvoj post.... :D:D

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ta dealer ki ti je prodajal feltne ocitno nima veze ker bi ti znal povedat da 8 sirina je prevec za 205 gumo...

 

http://www.yokohamatire.com/utrimwidth.asp

 

vecja je obraba po robovih ker je guma cist raztegnjena (sam ce gledas: 20.5 je siroka guma, medtem pa feltna je 20.3cm)

je pa "ful sportno" :)

 

@komar: ne se, bom pa naslednji teden, takrat raje sploh ne grem na internet ker pol traja 20 let :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,he....mogo?e pa jaz ne lezem v rit dolo?enim ljudem ali pa mam jajca,da povem kar mislim. :o

V glavnem ?e vedno mislim,da so prej?nje bolj pasale, ?eprav so nezmontirana zgledala ful dobro.

Drga? pa, mislim,da si Wildcat styla avto zase, ne pa za druge....tak,da je va?no,da je njej v?e?...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima? ti lepo upedenan avto, aja fak ti lezem v rit  :D

:lol::D

 

don't worry! sem ga ?e navajena ;) vuk tk vedno kaj najde! lahkobibilobolje.press

 

Meni je v?e?, bolj kot prej in pika.

Vo?nja je pa sploh... zoom-zoom :D

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah ?e posebej Pero mi leze v rit..;)))...malo heca pa more bit... je pa v vsakem hecu malo resnice... :D ...?e vedno sem pohvalil lepo zrihtan avto,rad pa tudi pomagam zrihtat kak?ne dele,da so avti ?e lep?i.

@wildcat - Vo?nja verjamem,da je bolj?a;?irina dela svoje...Sam to me zanima,?esa si navajena glede mene??? MXa mi je ?e vedno zelo v?e? in tudi krom feltne pa?ejo k ostalemu kromu....

Eh zdaj pa sem ?e fejst offtopic....lp vsem.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vuk, ne poznam te druga?nega kot da pove? to kar misli?,

in zato vem, da bo? vedno povedal, ?e kaj po tvojem ni vredu/lepo! :D right!? ;)

Glede tega se lahko zanesem nate. :)

 

 

Druga?e pa mislim da vsekakor za vse in v vsakem pogledu velja, da je kritika vedno dobrodo?la, in mislim da med nami ni skrbi da bi bila preve? subjektivna in ne dovoljuje tudi druga?na mnenja. Je prav?! ;)

?e pa kdo kaj pohvali, seveda tudi ni ritoliz... you know what :( definitivno ne. :lol:

(sploh pa ne ?e pohvali moj avto :P:lol: )

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.