Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pita profesor u ?koli decu ?ta lepo miri?e.

Deca po?inju da odgovaraju: ru?e, parfumi, ?ume, slatki?i....itd itd.

Profesor ka?e tako je deco ali pogleda malog Muju i pita ga a ?ta

tebi lepo miri?e.

Ka?e mali mujo PI?KA.

Profesor poludi otera malog Muju ku?i i ka?e da sutra dođe otac u

?kolu na razgovor.

Slede?i dan dolazi mali Mujo u ?kolu bez oca Muje i profesor ga pita

gde ti je otac.

Mali Mujo mu odgovara: otac mi je reko, kome pi?ke ne miri?e je peder

a on sa pederima ne razgovara.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki sm brsku po youtubu, pa vidm da obstaja angl?ki prevod pesmi boten anna ob basshunterja, pa si re?m ajde da vidm o ?em poje ta desc, k komad mi nasplo?no ni slab, no, k sm prebrou besediu, sm skor umru od smeha :hohoho:

Sm mislu da je nek ful romanti?en komad, recmo da tip poje o ?enski ki jo ljubi, pa sm se en mj?kn zmotu :P:hohoho:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0jIeYat0aU8...feature=related

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja sodelavka se je vrnila z dopusta, potovanja po Z Evropi, pa mi je rekla, da kok majo Nemci lep jezer, imenuje pa se ?emzo! :ne vem: :blink::hohoho:

 

Nakar ugotovim d je mislila Chiemsee! Fak kera izgovorjava, pravi intelektualni biser! :whatever::rispekt::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avspuh od Yamahe :D

post-657-1217430089_thumb.jpg

 

Tastar pa da ma? pol ves vla?en in limast sede?, ne hvala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pilot: We should already land in Slovenia.

Kopilot: I can not find airport on map.

Pilot: Find Aerodrom Brnik.

Kopilot: None.

Pilot: Airport Brnik?

Kopilot: No.

Pilot: Try Aerodrom Ljubljana.

Kopilot: Hmm, not.

Pilot: What about Airport Ljubljana.

Kopilot: Not found...

Pilot: Ok, what is the nearest airport on map?

Kopilot: Oh. Umm, it says: letaliski dzozi pjuknik!??

Pilot: [censored], turn around!! We are lost somewhere in Africa!

 

:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, sicer sem ?e videl ampak vsaki? je sme?no... :hohoho:

 

Druga? pa sem sli?al iz preverjenih virov, da bodo zavarovalnice uvedle dodatno opcijo za delni kasko z imenom "padavine v ?entvi?kem predoru". ?e cena ne bo prehuda se bo spla?al vzet tudi tistim, ki nimajo polnega kaska :P:hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da... moj brat ima Lantro letnik 96 zavarovano samo proti to?i in se mu bo to zdaj izpla?alo, ker mu je v?eraj?nja to?a prav lepo nabu?kala avto.

 

 

Pst Nisde... temo si zgre?il ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voda, pesek in cement pridejo na zato?no klop zaradi nedavnih incidentov v predoru.

Voda: "Jah jaz ni? ne vem, imam ?isto vest. Mene so pripeljali tja, zme?ali pa nametali gor na strop."

Pesek: "Tudi jaz nisem ni? kriv, mene so pripeljali, name?ali v betonu pa vrgli to me?anico na strop"

Cement: "Kaj zdaj mene not tla?ite, ?e me takrat niste me tudi zdaj ni treba na sodi??e vla?t!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V razredu tovari?ica razlaga, da jih naslednji dan obi??e ravnateljica. Tovari?ica Janezku: "Pazi se Janezek, da ne bi sli?ala iz tvojih ust kak?no neumestno besedo. Obljubi, da bo? priden!?"

Janezek obljubi in naslednji dan se pojavi v razredu ravnateljica. Tovari?ica pravi: "Danes bomo jemali novo snov. Rime. Kdo mi zna povedati kak?no rimo?"

Janezek takoj dvigne roko a tovari?ica se dela, kot da ga ne vidi. ?ez nekaj ?asa ravnateljica opozori tovari?ico, da Janezek ho?e nekaj izjaviti in tovari?ica mu da besedo: "Izvoli Janezek a ne pozabi obljube!"

Janezek pokima in pove rimo: "U vodi stoji Jurca in voda mu sega do k..."

"Stop ... obljubil si Janezek!"

"Ma ne tovari?ica sej ni ni? kaj takega, to se lahko pove." Tovari?ica zbere pogum in mu da nazaj besedo. "U vodi stoji Jurca in voda mu sega do kolen."

No Janezek si imel prav, da ni ni? kaj takega, a vendar se ne rima!" Janezek odvrne: "A se rima, se rima, ko pride plima!"

 

 

Janezek, ali pri vas doma molite pred kosilom?

Ne, moja mama dobro kuha.

 

 

U?itelj se u ?oli razjezi na u?ence in re?e:

"Vsak k je neumen naj vstane!"

Pa najprej noben ne vstane, pol se pa po?asi Janezek dvigne iz stola.

U?itelj ga vpra?a:

"A ti misli?, da si neumen?"

Janezek pa re?e: "Ne, ampak nerodno mi je, ker samo vi stojite!"

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ker sem glih v Bohinju pa ?e en lokalni gorenjski vic.

 

Pred dolgimi ?asi je bil Bohinj ena sama ravnina okoli bohinjskega jezera. Zraven tega jezera sedi Bohinjc in je stra?no ?alosten.

 

Bog ga gleda od zgoraj in se mu reve? zasmili pa ga vpra?a kaj ga mu?i. Bohinjec pravi, da je vse preve? ravno in da bi bilo lepo ?e bi bilo kaj bolj gorato.

 

Bog zadevo uredi in okoli jezera se dvignejo hribi vendar je Bohinjec ?e vedno ?alosten pa ga bog ponovno ogovori. Bohinjec bi si ?elel nekaj krav, da bi se pasle po hribih in mu dajale mleko.

 

Bog zamahne z roko in mu na trosi cel kup lisk z ogromnimi vimeni polnimi mleka.

 

Bohinjec zagrabi prvo kravo za vimena in si nato?i polno skodelo mleka. Popije mleko in se oblizuje od ugodaj ter navdu?eno vzklika kako dobro je.

 

Bog vidi kako je zadovoljen in kako u?iva v mleku pa ga poprosi, ?e lahko tudi on sproba to mleko. Bohinjec mu seveda nato?i in bog zadevo sproba. Ugotovi da je resni?no dobro in se tudi sam oblizuje od ugodja.

 

Takrat pa ponovno zagleda nejevoljo v o?eh Bohinjca in mu zabrusi : pa kaj je spet zdej?

 

Bohinjc pa njemu nazaj: ejga prjatu, pa bo? ti men pva?au ta mlek?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se neki modrosti o zobotrebcih:

 

Dva zobotrebca sre?ata liziko...pa en drugemu re?e: evoga ?elavi.

Kaj re?e zobotrebs ko sre?a ?ivanko?.....ajej terminator

Kaj re?e zobotrebs ko sre?a je?ka?..... glej trola

....no k si malo pod :vino: so kar smesni

 

LP,Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.