Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

On je pozornosti potreben fante - Attention whore.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ni? ni naredo,samo propagando ma dobro. :lol:

 

Enkrat samkrat sem sli?al njegov komad "Sre?en ker sem mo?ki". Sem mislil, da jaz nimam posluha ampkah po tem dogodku sem dojel, da so ?e slab?i pevci na svetu. :hohoho:

 

Ja predvsem propagando ima dobro. Tale posnetek je pa itak tudi meni malo sumljiv. Ampak je hecen. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te?ko je delati na tehni?ni podpori, je pa zabavno ;)

 

 

 

Podrska: Kakav kompjuter Vi imate?

Korisnik: Bijeli...

 

***

 

Dobar dan, ja sam Marta, ne mogu da ?tampam. Svaki put kada poku?am pojavi se poruka "Ne mogu da nađem ?tampa?". ?ak sam podigla ?tampa? i stavila ga ispred monitora, ali kompjuter jo? uvijek ka?e da ne mo?e da ga nađe...

 

***

 

Korisnik: Imam ogroman problem. Kolega je postavio skrinsejver na moj kompjuter, ali svaki put kada pomjerim mi?, on nestane!

 

***

 

Korisnik: Moja tastatura ne radi uop?te.

Podrska: Da li ste sigurni da je utaknuta u kompjuter?

Korisnik: Ne. Ne mogu da vidim zadnju stranu kompjutera.

Podrska:Podignite tastaturu i napravite 10 koraka unazad.

Korisnik: OK

Podrska: Da li je i tastatura po?la sa Vama?

Korisnik: Da.

Podrska: To znaci da tastatura nije priklju?ena. Ima li tamo jo? jedna tastatura?

Korisnik: Da, ovdje je jo? jedna tastatura. Aaaa...ova radi!

 

***

 

Korisnik: ne mo?e da se "naka?i" na internet.

Podrska: Da li ste sigurni da koristite ispravnu lozinku?

Korisnik: Da siguran sam. Vidio sam da je i moj kolega unio istu.

Podrska: Mozete li da mi ka?ete koja je va?a lozinka?

Korisnik: Pet zvjezdica.

 

***

 

Podrska: Kliknite na ikonicu "My computer" na lijevoj strani ekrana.

Korisnik: Va?e lijevo ili moje lijevo?

 

***

 

Podrska : Dobar dan. Kako Vam mogu pomoći?

Korisnik: Zdravo... Ne mogu da ?tampam.

Podrska: Hoćete li da klik?ete onako kako ja budem i...

Korisnik: Slu?aj drugar; nemoj da po?inje? stru?no sa mnom! Nisam ti ja Bil Gejts!

 

***

 

Korisnik: Imam problem da ?tampam u crvenoj boji...

Podrska : Da li imate kolor ?tampa??

Korisnik: Ne.

 

***

 

Podrska : ?ta je sada na va?em monitoru gospođice?

Korisnik: Medo koga mi je moj de?ko kupio u supermarketu.

 

***

 

Podrska : A sada pritisnite F8.

Korisnik: Ne radi.

Podrska: ?ta ste ta?no uradili?

Korisnik: Pritisnuo sam F taster 8 puta, bas kao ?to ste mi rekli, ali se ni?ta ne de?ava...

 

***

 

Podrska : Va?a lozinka je malo slovo j kao jabuka, i veliko slovo V kao Viktor i broj 7.

Korisnik: Da li je 7 velikim ili malim slovima?

 

***

 

Podrska :Koji antivirusni program koristite?

Korisnik: Netscape.

Podrska : To nije antivirusni program.

Korisnik: Jao, izvinite...Internet Explorer.

 

***

 

Podrska: Kako Vam mogu pomoći?

Korisnik: Pi?em svoj prvi e-mail.

Podrska: U redu, i, kakve vrste je va? problem?

Korisnik: Pa, napisao sam pismo, ali kako da ga ubacim u po?tanski sandu?ić?

 

***

 

Podrska : Majkrosoftova tehni?ka podr?ka, mogu li vam pomoći?

Korisnik: Dobar dan! ?ekao sam vi?e od 4 sata na vas. Mo?ete li mi reći koliko dugo treba da ?ekam prije nego ?to budete mogli da mi pomognete?

Podrska : Uff..? Izvinite, ne razumijem Va? problem?

Korisnik: Radio sam u Word-u i kliknuo na help dugme prije vi?e od ?etiri sata. Mo?ete li mi reći kada ćete kona?no moći da mi pomognete?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*Prle?ki vic**

 

Ju?ek je prnesa Hedi za rojstni den vibrator, zato, ka jemi vec ne

stoji, Hedi pa ?e fest srbi.

Fstavja mu je batrije, pre?teja navodila, te pa ga je zakurbla.

 

Prva brzina, druga brzina, tretja brzina . . . Brbrbrbrbrbrbr . .

brni kak satan, te pa mu je naednok opa z rok, pa po kuhji brbrbr. . . pa

po priklti brbrbr . . . skoka kak zme?ani!

 

Ju?ek se prestro?i, sko?i na stol, te pa se zadere:

VDARI GA Z METLOJ HEDA, KA NAS FSEH NE PUFUKA!!!!

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal plehnatga; <_<

 

Italijan, Nemec in Slovenec se v nebesih pogovarjajo kaj se jim je pripetilo. Italijan je izjavil,da si je kupil Ferrarija in se je pa? ubil zaradi pretiravanja, nemec se je razbil s svojim novim BMW-jem, Slovenec si je kupil bolj?ega Audija od soseda,in umrl od lakote :ph34r:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.