Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Pod to svetlobo se vidijo poskodbe....pol pa vakumiras ven

 

hehe, fanta sta pa mislila, da lu? popravlja to?o. :punk:

 

Druga?e pa ?e ma kdo voljo prodajajo kit za popravilo

 

Objavljena slika

 

zgleda sicer cheap ampak, za kak?ne manj?e udrtine, pa ?e ?e pove?a? nale?no povr?ino (v izogib delanju lukenj tam, kjer ne ?eli?) bi se dalo tudi s tem kej zrihtat. In taka lu? ali pa neonka sta pod to?ko obvezno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hehe, fanta sta pa mislila, da lu? popravlja to?o. :punk:

 

Druga?e pa ?e ma kdo voljo prodajajo kit za popravilo

 

 

zgleda sicer cheap ampak, za kak?ne manj?e udrtine, pa ?e ?e pove?a? nale?no povr?ino (v izogib delanju lukenj tam, kjer ne ?eli?) bi se dalo tudi s tem kej zrihtat. In taka lu? ali pa neonka sta pod to?ko obvezno.

 

po?kodb od to?e....a je tole pi?i kao...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, fanta sta pa mislila, da lu? popravlja to?o. :punk:

 

Druga?e pa ?e ma kdo voljo prodajajo kit za popravilo

 

zgleda sicer cheap ampak, za kak?ne manj?e udrtine, pa ?e ?e pove?a? nale?no povr?ino (v izogib delanju lukenj tam, kjer ne ?eli?) bi se dalo tudi s tem kej zrihtat. In taka lu? ali pa neonka sta pod to?ko obvezno.

 

Cao

 

Na to sploh pomislu nisem :jezicek: itak se pa poskodbe od toce vidijo s prostim ocesom, tiste ko pa se jih ne, jih lohka osvetlis tudi z navadno zarnico, tko da ta oglas je cel WTF heh

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Na to sploh pomislu nisem :jezicek: itak se pa poskodbe od toce vidijo s prostim ocesom, tiste ko pa se jih ne, jih lohka osvetlis tudi z navadno zarnico, tko da ta oglas je cel WTF heh

 

LP

 

lahko sam, ?e res ho?e? zadet pravilno ukrivljenost oziroma zravnanost pleha bo? kar rabil malo dalj?o neonko da ujame? linijo ali pa takle reflektor?ek, ki ima pravilno razporejene LED-ice, kjer z odbjem svetlobe lovi? pravilen vzorec in s tem ustrezno ravnost pleha.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Na to sploh pomislu nisem :jezicek: itak se pa poskodbe od toce vidijo s prostim ocesom, tiste ko pa se jih ne, jih lohka osvetlis tudi z navadno zarnico, tko da ta oglas je cel WTF heh

 

LP

 

Na siv metal avtu ne bos videl nic brez zaprtega prostora on posebne svetlobe...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pride Eva nekega dne k Adamu in mu rece: "Adam daj me!"Pa jo Adam pogleda in rece: "Ma ja! Saj sploh nima? luknje."Eva ?alostna ste?e k mlaki, kjer jo ogovori ?aplja: "Eva kaj je?Zakaj jo?e? ?"Eva odvrne: "Adam me no?e. Pravi da me nima kam..."Re?e ?aplja: "Ti samo raz?iri noge, bom jaz poskrbela za to."In res - Eva raz?iri noge, ?aplja porine kljun vmes. Od takrat imajo ?aplje rde? kljun, ?enske pa luknjo.Eva se vesela vrne k Adamu in re?e: "Luknjo imam, daj me!"Adam pogleda in ji odvrne. "Ma daj, ni kosmata, ni u?itka, nima smisla."Eva zopet pade v jok in ste?e do drevesa,kjer sre?a opico in ta jo vpra?a:"Eva kaj je narobe?"Eva pravi: "Adam me no?e ker nimam kosmate", opica pa pravi:"Ni problema, ti samo razsiri noge bom jaz poskrbela za to."Eva raz?iri noge, opica pa si iz riti izpuli dlake in jih da Evi.Od takrat imajo opice gole riti, ?enske pa kosmate.....Pa se Eva vrne k Adamu in mu re?e daj me! Adam pogleda OK! in gresta nakar za?ne nekaj ?kripat in Adam popeni, pa kaj je to,sploh ne gre nikamor in vse je suho. Eva v joku ste?e dopotoka, pa priplava do nje ribica in jo vpra?a:"Eva zakaj jo?es?"Eva ji pove, kaj jo te?i in ribica odvrne: "Ti samo raz?iri noge,bom jaz poskrbela za to!"Ribica sko?i noter, parkrat pomiga in nazaj v vodo.TU PA NI ?ISTO JASNO ALI OD TAKRAT SMRDIJO PI?KE PO RIBAH ALI RIBE PO PI?KAH ...

:hohoho::hohoho::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premi?ljujem, da bi Mazdo zamenjal za kak drug avto. Pa se ?e nisem odlo?il, katero izmed teh ?tirih znamk bi?

 

js nvem, kire 4 znamke avta vidis ti, js vidim sam 4 hude rite :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premi?ljujem, da bi Mazdo zamenjal za kak drug avto. Pa se ?e nisem odlo?il, katero izmed teh ?tirih znamk bi?

 

 

Ne verjeti reklamam... So vse preveckrat zavajujoce :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se pa lahko zgodi, ce zaparkiras napacnega :D:harhar::punk: >>

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.