Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mi tudi, ?e po?ljemo Adele s prfektno skladbo bi jedva mogo?e pri?li do finala. Jebe? tako tekmovanje, kjer kvaliteta predstavljenega ne igra nobene vloge.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se menita ameri?an in slovenec.

 

A: We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope, Jonny Cash.

S: We have Alenka Bratu?ek, no wonder, no hope, no cash!

 

 

 

Kako lahko najhitreje poskrbi? za svojo kariero? “Obstajajo tri metode: pogovori? se s politikom (oralna metoda), politiku leze? v rit (analna metoda) ali pa se poro?i? s politikovo h?erko (vaginalna metoda).

 

Kaj dela Chuck Norris v Ljubljani?

Kar mu “Zoki” re?e!

 

Zoran Janković in Jur?ek se odpravita na ?marno goro. Jur?ku je na ?marni gori tako v?e?, da vpra?a o?eta: “ali mi kupi? ?marno goro?” Zoki odgovori: “pazi kaj govori? Jur?ek, ?marna gora je ?e v lasti Sre?ka Katanca!”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj? A potem je Zdrahović ?e ni kupil, pa so ga bila polna usta, da jo bo.

 

kaj pa bo ?tajercu ?marna Gora... :ne vem:

 

Se menita ameri?an in slovenec.

 

A: We have Barack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope, Jonny Cash.

S: We have Alenka Bratu?ek, no wonder, no hope, no cash!

 

 

Hmm, v bistvu majo Ameri?ani samo ?e Wonder, ker Hope in Cash sta ?e pokojna... ?e Kevin Bacon gre na drugi svet pa bodo ?ist v riti. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride ?enska v sex shop in se trese. Vpra?a prodajalca:

▶ Aaaaalllli iiiiimmmmmmaaattteeee vviiibbrrrrrrrraattooorrrrr?

Prodajalec za?udeno re?e:

▶ Seveda gospa, pokazal vam bom celo kolekcijo, ?e ?elite.

?enska nadaljuje:

▶ Aaallli iiimmaatte tttiiipp 22K32?

▶ Seveda imamo gospa, izvolite.

?enska pa razburjeno re?e:

▶ Pooovvvveejjjttee mmmiiiii ssaaaammmmooo, kkaaakkkooo sseee gggaa uuggaaassssnnneeeee!

 

 

Medvedka je v gozdu ujela zaj?ka in mu rekla:

▶ Dobila sem menstruacijo in nimam druge izbire, kot da te uporabim za vlo?ek.

Ko je imela konec menstruacije, je medvedka zaj?ka izpustila. Zaj?ka je sre?al labod in ga vpra?al, zakaj je tako krvav. Ta mu je pojasnil:

▶ Medvedka me je uporabila, kot vlo?ek.

?ez mesec dni sta se zaj?ek in labod spet sre?ala. Tokrat je bil labod ves krvav. Zaj?ek ga za?udeno vpra?a:

▶ Zakaj pa si ti ves krvav?

Labod mu odgovori:

▶ Ve?, medvedka je za?ela uporabljati vlo?ke s krilci.

 

 

Mujo in Haso sta od?la v Ameriko in se dogovorila, da se ?ez leto dni sestaneta, da vidita, kako je komu uspelo zaslu?iti v obljubljeni de?eli. ?ez leto dni se Mujo pripelje z Mercedesom, Haso pa je bil pe?. Haso vpra?a Mujota:

▶ Pa, Mujo! Kako je pa tebi uspelo, da si postal tako bogat?

Mujo mu odvrne:

▶ Izumil sem najmodernej?i WC. Vstopi? v WC in vr?e? v re?o en dolar. Naprava ti odpne zadrgo, izvle?e penis in ko kon?a? ti ga pospravi nazaj v hla?e in zapre zadrgo.

Spet se dogovorita, da se najdeta ?ez eno leto na istem kraju. Leto je minilo in Mujo se je pripeljal z istim Mercedesom, kot prej?nje leto, Haso pa je pri?el s helikopterjem. Mujo vpra?a Hasota:

▶ Pa, Haso! Lansko leto si bil pe?, letos pa kar s svojim helikopterjem. Kako pa ti je to uspelo?

Haso mu odgovori:

▶ Tudi jaz sem naredil svoj WC. V re?o vr?e? dolar in naprava ti odpne zadrgo in ti izvle?e penis, ampak ti ga ne spusti in vrne nazaj v hla?e, dokler v re?o ne vr?e? ?e pet dolarjev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mujo v Ameriki nasel sluzbo. Po nekaj tednih si zazeli tudi druzbe, zato gre zvecer ven.

Za sankom se spogleduje s simpaticno crnolasko, zato stopi do nje.

 

Whats your name?

Jessie

 

Pa dze si bosanku u picku mater?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A dej ne no:

 

 

:D

 

Koncno ena kreativna reklama ki jo celo gledas.

 

Igralec agenta je pa lastnik moje Mazde5 :). V njej tudi nastopa z druzino v reklami za lekadol :). Sin Dareta Valica

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blondinka naro?i v bifeju kapu?ino.

Natakar ji ga prinese, po prvem po?irku ga blondinka pokli?e nazaj. ?elim drugi kapu?ino, ker ima ta vonj po mo?kem ti?u.

Natakar prinese drugega.

?ez minutko ho?e blondinka spet zamenjati kapu?ino. Tudi ta naj bi imel vonj po mo?kem ti?u.

Natakar gre do ?efa, ta povoha skodelico in re?e natakarju: "Vrni

?enski kapu?ino in ji re?i, naj pije z drugo roko."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.