Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Na kosilo so povabili teto, ki jih je po več letih prvič obiskala iz tujine. Po kosilu je teta rekla:

- "Tako dobro pa že dolgo nisem jedla!"

Mali Janezek doda:

- "Mi tudi ne..." 

  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Par brez otrok se ustavi v neki hribovski vasici in opazi trop otrok, ki se podijo po dvorišču. Pristopijo do možakarja, ki v bližini sloni na lopati in ga vprašajo:

- "So to vsi vaši otroci?"

- "Ja. Vam ujamem kakšnega?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pelje Jože in ga ustavi policaj:

- "Razbita luč, pokvarjen smernik, počeno ogledalo, polomljena vrata, ...."

Jože pa se samo smeje. Policaj ga vpraša:

- "Gospod, kaj pa je tako smešnega, kazni imate za bankrot!!"

- "Že, že, samo kok bo mogu šele Janez plačat, k sploh avta nima!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Slivka napisal:

Par brez otrok se ustavi v neki hribovski vasici in opazi trop otrok, ki se podijo po dvorišču. Pristopijo do možakarja, ki v bližini sloni na lopati in ga vprašajo:

- "So to vsi vaši otroci?"

- "Ja. Vam ujamem kakšnega?"

Me na en kraj spominja pa ne bom napisal,saj veste tista lopata pa to.....😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mmmmmm….

 

VW omlete … kdo ze to obozuje? ;) 😁

 

image.png

  • Všeč 2
  • Haha 3
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem na dvorišče firme, tam sodelavec kadi in vidim, da je na robu solz.

- “Je kaj narobe?”

- “Sanjal sem, kako gori firma!”

- “Ne skrbi, saj so bile le sanje.”

- "Jah, saj to je problem..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezek se je izgubil v Ljubljani. Zatekel se je v temno ulico in pričel jokati. Tam ga je našel policist in mu skušal pomagati:

- “Ne joči. Samo povej mi svoj naslov in vse bo v redu.”

Janezek veselo:

-“janezek.novak@.....com”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blondinka se je prijatelju pohvalila, da je med počitnicami potovala po Evropi. Kolega jo je vprašal:

- “Si med potjo iz Lihtenštajna proti domu prevozila tudi Brenner?”

- “Ja, enega sem res prevozila, toda ne vem, če mu je bilo ime Brenner...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je Janez vrnil iz šole je njegova mama izpraznila njegovo šolsko torbo in presenečeno obstala:

- "Od kdaj pa ti kadiš?"

- "Od dne ko sem prvič seksal!"

- "Kaj, tudi seksal si že? Kdaj pa se je to zgodilo?"

- "Se ne spominjam dobro, ker sem bil takrat tako močno pijan..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer je ze staro... ampak se vedno aktualno :) ... 

 

 

Iz dnevnika voznika BMW-ja;
 

Iz dnevnika voznika BMW-ja;

 

Tisti dan sem se vključeval na avtocesto, ki je bila polna inferiornih avtomobilov.

 

Kot prvo, nisem mogel verjeti, da vozila zaradi mene sploh niso upočasnila, ko sem bil na vključevalnem pasu! Prisiljen sem se bil vriniti v komaj dovolj veliko vrzel med dvema avtomobiloma, da sem sploh lahko prišel na avtocesto!

 

Voznik v avtu za mano je spoznal svojo napako in mi v opravičilo pohupal z dolgim piskom.

 

Sicer neverjetno, ampak popolnoma isto stvar sem moral storiti, da sem se lahko vključil v pas za BMW-je.

 

Kakorkoli že, ko sem končno prišel na BMW pas in švigal mimo s svojimi 150 km/h, užival v občudovanju, ki so mi ga izkazovali inferiorni avtomobili, sem opazil pred seboj inferioren avtomobil, ki ni samo bil na pasu za BMW-je, ampak je celo vozil s smešnimi 110 km/h!

 

Seveda sem se mu približal na en meter od njegovega pritljažnika in ga s signali z dolgimi lučmi opomnil, da ne sme biti na BMW pasu avtoceste in naj se mi umakne.

 

Seveda, ko je voznik opazil za seboj BMW-ja, se je naposled le umaknil, vendar je potem spet zavil na pas za BMW-je!

 

Poizkušal je tudi loviti mojo hitrost in ko mu je postalo jasno, da mu to nikakor ne bo uspelo, je prižgal modre luči in me pozval naj zavijem na odstavni pas, da mi bo lahko čestital za moj odlični avto.

 

Normalno, da sem mu ustregel in ko je prišel do mojega avtomobila, mi je izročil papir, ki mi je samo potrdil kar sem že tako ali tako vedel - da je moj avto hiter!

 

Očitno želi, da bi vsi vedeli kakšen super avto imam, zato mi je vzel vozniško dovoljenje na policijsko postajo, kjer mi bodo nanj dali neke točke (ki nikakor niso zastonj, vsaka stane približno 70 evrov in dali so mi samo 3). Ampak, nekdo na policijski postaji mi je zagotovil da si bom, ker vozim BMW-ja, kmalu prislužil vseh 18 točk in takrat sploh ne bom več potreboval vozniškega dovoljenja in ga bodo vzeli!

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.