Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

U?er je mev kolega - g. Hro?? nek ra?unalni?ki te?aj in so se baje u?il kako se ra?unalnik pr?ge pa ugasne :D

 

pol sm ga pa pra?u, ?e je tut mi?ki dav kej sir?ka, pa mi re?e:

 

d on ga sicer ni dav, da je pa skor zihr ji ga dav en k je zravn njega sedu, k je zmeri naredu ?ist neki druzga kot je demonstrator - prfoks reku, tko da je zih da mi? ni ?la la?na spat :ouje::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dva okostnjaka pred pokopali??em zagledata parkiran avto in se

navdu?ita, da bi zapeljala en krog.

Prvi sede v avto, drugi pa nekam ste?e in se kmalu vrne z ogromnim

nagrobnim spomenikom.

Prvi ga vpra?a: "Ja, kaj pa bo? s to skalo???"

Drugi: "Jaz ne grem nikamor brez dokumentov!!!"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasvet za ?ene, katerih mo?ki so v krizi srednjih let (mo?kim pa v opozorilo...)

 

 

Nekega dne sem pogledal ?eno in ji rekel:

 

Pred 25 leti sva bila brez avta, imela sva majhno sobico, sedela sva na oguljenem divanu in gledala ?rno-bel TV, jaz pa sem bil poro?en s ?udovito plavolaso petindvajsetletnico ... Sedaj imava veliko hi?o, mercedesa, usnjeno sede?no in najnovej?i plazma TV, jaz pa sem poro?en z debelu?no petdesetletnico ... to nikakor ne gre skupaj ....

 

Pa je rekla ?ena: Ah, dragi, ti si kar poi??i ?udovito plavolaso petindvajsetletnico, jaz pa bom poskrbela, da bo? spet imel le majhno sobico, divan in ?rno-bel TV.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e prebere? ?e njihove poste,lahko izve?,da je nekdo nekaj izbrisal. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e prebere? ?e njihove poste,lahko izve?,da je nekdo nekaj izbrisal. :D

 

Sj sm prebrou sam nism biu zih. No zdj sm :D

Fr3ak a ma? ta film?k al karkol da vidm kaj je tok bolanga :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je dober:

Po?le ku?an atomsko dombo na ameriko pa uni?i pol amerike. pa ?aka eno leto pa ni? povra?ila. pa po?le ?e eno pa uni?i ?e skor vso ameriko, pa spet ?aka eno leto pa ni? odgovora. pol pa ku?anu dokufri pa kli?e bu?a pa re?e: Are you too cool to shoot us back?

pa re?e bu? nazaj: we cant return the atack, because the main problem is that our GPS sistem cant find nothing called slovenia on its map. :hohoho:

 

ka pa ?e? smo pa? mali

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.