Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tole je resnicno pismo, s katerim se je nekdo hotel izogniti sluzenju

vojaskega roka v Italiji:

 

 

Spostovani gospod obrambni minister!

 

 

Dovolite MI, DA vam razlozim nekaj stvari, ki jih boste upam DA kmalu

resili. Trenutno sem na cakanju za vpoklic v vojaski sestav italijanske

vojske.

 

 

Star sem 24 let in sem porocen s 44-letno vdovo, ki ima 25-letno hcerko.

To hcerko je ozenil moj oce. Tako je oce postal moj zet, ker je ozenil

hcerko moje zene. Hkrati pa je hcerka moje zene postala moja maceha, ker

se je ozenila z mojim ocetom. Januarja sva z zeno dobila sina. At otrok je

brat do ocetove zene, torej je svak mojega oceta. Hkrati je tudi moj

stric, ker je brat moje macehe, se pravi moj sin je hkrati moj stric. Dva

meseca kasneje je zena mojega oceta dobila sina, ki je hkrati moj brat,

saj je sin mojega oceta, hkrati pa tudi moj vnuk, saj je sin do zenine

hcerke. Torej sem jaz brat do mojega vnuka in ker je moz matere neke osebe

tudi oce, sledi iz tega, DA sem oce hcerke moje zene in brat njenega sina.

Torej sem jaz svoj lastni dedek. (Vse jasno? op.)

 

 

Po tej obrazlozitvi, spostovani gospod minister, vas prosim DA me

osvobodite vojaske obveznosti, saj zakon pravi, DA oce, sin in vnuk NE

morejo hkrati sluziti vojaski rok.

 

 

Prosim za razumevanje in na ugodno resitev!

 

 

(V aktih tega mladenica je pisalo: Oseba je razresena vojaske dolznosti

zaradi psihicnih motenj in mentalnih instabilnosti, ki so posledica

 

 

Neurejenih druzinskih razmer.)

 

 

 

 

a je to smesno?!?!

 

 

:blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah nisi ?teku, on je sin od svojga brata, k je pa obenem stric od njegove ta??e, od kere je ta prvi vnuk! :danzoman:

 

Pazte tole kva se je u?er dogajal na relaciji ZD Kamnk - Soteska in sicer u naselju Vrhpolje!

 

?e zutri me je moj voz za?ev neki gnjavit in podjebavat, pa ajde frigidno ga parkiram pred ZD Kamnik in grem na bus, nism biv niti ?iv?n, ?eprov sm biv pol popoudne zmenen z gospodi?no da km greva! :ljubezen:

 

No pol pa okol 22.00 ure se z Redwindom zmenva (medtem sm ?e dubu ?rno BGjko), da greva poiskat ?e rde?ega pajka pred ZD. Pa itak spet voz gorak neki da cuka, ampak na orng obratih se pa pele in to ?ist kul, posko?n k svinja, pa pelm jz na max. obratih pred njim in on zadi, pol pa ?e ?ez kamnik sm prehitu ene 4 avte u klanc (se opravi?ujm sam nism smev bremzat al pa ni?at obratov, k pol je bla cela kalvarija), pol pa pridemo po nekem klan?ku v Vrhoplje, kjer vidm da lih polcaj nekoga "masira", jz pa u 3. prestavi mav pred blokado - se prav ene 120 sm zihr prpelu, pa ?iv?n k svina, da nikakor ne smem obratov zgubit! :ne vem: no in :policaj: se obrne za mano, una njegova ?rtev pa tut s prstom ka?e, vrjetn u smislu: "lejte takele bi mogl, ne pa mene k sm pelu kur?evih 58" :P

 

Aja morm povedat d sm biv tut brez strehe in pa itak najbr? nekteri veste da ma moja mazdurina totaln Por? zvok!

 

Je pa tole ?e dobr kokr je zgledal, ker huj?a scena se nama je z Rokom obetala, ?e voz neb biv pr volji se pelat niti na obratih, pol pa spredi jz nimam kljukce za vle?t in bi ga loh vlekla sam u rikverc, zdej pa kako bi ?ele polcaj ?zmeden? ko bi vidu dva divjaka kako frigidno uletita mim njega cca. 20 kmh, en voz pravilno, drugega ule?e u rikverc in pa jasno brez strehe (d bo sploh kej vn vidu)!

 

Pomoje ?e tko u?eri polcaj ni mogu spat, k je vidu da se je mim njega pelala "zlata jama" brez strehe z vsaj dvojno prekora?eno brzino, on pa enga ata masiru ob cesti za male pare! :jupiii:

 

Bi biv pa pol ?e ve?ji smeh, ko bi me :policaj: za?ev maltretirat pa bi mu jz razlo?u, da sicer men ni panika po?as pelat, sam da nej pa on po?as pele mojo gajbo, ?e mu znese (glede na trenutne okoli??ine), pa da vidmo junaka ki ne lula kadar kaka! :D

 

No tole anekdoto sm vam mogu napisat, da vidte da ni blo dougcajt, je pa u ?ivo ful komi?no zgledal!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.