Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Policist ustavi voznika: Psa ne smete peljati na sprednjem sede?u!

Voznik: Ampak to je pli?asti pes!

Policaj: Pasma pa tu sploh ni pomembna ...

 

 

Objavljena slika

 

tole me pa spomne na eno resni?no prigodo :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

je tud verjetn ?e blo,..ampak ?e vedno sme?n :hohoho:

 

 

Matura - nem??ina : prosti spis o partizanih

 

Partizanen

 

Nacht. Regen gehen. Zwei Partizanen gehen skroz suma. Nicht gehen sondern plazen se pazljivo und lomen keine Grancica auf den podn.

Schwaben sleden Partizanen. Schwaben haben Pesen und gute Schnellschiesgewehr. Pesen snofen auf den Podn und sleden Partizanen. Partizanen kommen do Kukuruzen. Kukuruzen gut fur schlafen und Partizanen umorni ko Majka.

Partizanen malo horen okoli was desaven und dann in

Kukuruzen zaschlafen. Das nicht gut fur Partizanen aber gut fur Schwaben.

Kuku lele Partizanen! Schwaben kommen do Kukuruzen.

Pesen divje snofen und Schwaben gut wissen wo Partizanen in Kukuruzen schlafen. Partizanen i dalje schlafen ko Majka und ni slucajno ne h?ren Schwaben plazen prema njima. Odjedamput eine Kukuruzen poken unten Schwaben und Partizanen se odmah wecken. Sie zgraben Schisgewehr aber Schwaben Schnellschisgewehr viel besser. Schwaben ofen feuer direkt po Partizanen und Partizanen auch beginnen verderben neprijateljsku lebener silu i tehni?ki materialna sredstava.

Aber Schwaben pobeden. Partizanen oblezalen

in Kukuruzen.

Partizanen nicht gut. Partizanen kaput.

 

Srednja gostinska ?ola

 

Hasan Boj?i?ević 4.a

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

--------------------------------------------------------------------------------

 

kako se na bosanskom kaze kondom?

 

- Sabirni centar izbjeglica iz Jajca.

 

<>

 

Kako se kulturno kaze jebem te u glavu?

 

 

 

- Stavim ti do znanja.

 

 

 

Koji je rekord Crnogorca na 100m?

 

 

 

- 68 metara .

 

 

 

<>sto znace oznake A B C D E F za velicnu grudnjaka?

 

 

 

A - A di su?

 

 

 

B - Bar se vide!

 

 

 

C - Cuclo bi ih!

 

 

 

D - Dobre, dobre!

 

<>

 

E - Enormno dobre!

 

 

 

F - Fuj, silikoni!

 

 

 

Kako zene zovu kitu u kojoj dobi?

 

 

 

od 17-25 godina - ZELJKO

 

 

 

od 25-35 godina - TVRTKO <>

 

 

 

od 35-45 godina - NEDELJKO

 

 

 

od 45-55 godina - MIRKO

 

 

 

od 55 i vise - SPOMENKO

 

 

 

Zasto je cigo ofarbao kontejner u crveno-zuto?

 

 

 

Da mu djeca misle da se hrane u McDonaldsu.<>

 

 

 

Zasto sluzi krumpir?

 

 

 

Da i sirotinja ima kome guliti kozu.

 

 

 

Kako se na latinskom kaze impotencija?

 

 

 

VIDI MENI VISI. <>

 

 

 

sto je sreca u nesreci?

 

 

 

Kad te pregazi kamion pun djeteline s cetiri lista.

 

 

 

Na koje se dvije osnovne grupe dijele Crnogorci?

 

 

 

Na Nokia i Ericson.

 

<>

 

Kako se zove cigo koji prodaje stripove?

 

 

 

Roman.

 

 

 

Kako se zove cigo koji predaje matematiku?

 

 

 

Romboid.

 

 

 

<>Kako se zove kostur koji nosi koznu jaknu?

 

 

 

Kost i koza.

 

 

 

Sto je zena?

 

Raj za oci, pakao za dusu, cistiliste za dzep.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sinko pono?i vstane, ker ga je iz postelje nagnala ?eja. Pride v spalnico

star?ev in najde o?eta in mamico pri "igricah".

 

"Oj o?i o?i... tudi jaz bi se igral konji?ka" zavre??i mal?ek in ?e je na

o?kovem hrbtu. "Hi konji?ek... gremo v mesto...." poskakuje mali pobalin

na

o?kovem hrbtu.

 

O?e se po?uti nekoliko nelagodno vendar sprejme igrico, saj o?itno sinek

ni

opazil pravega bistva zato vseeno nadaljuje z ljubljenjem... khmmmm z je?o

v

mesto....

 

?ez ?as, ko za?ne mamica pospe?eno dihati, stokati, grleno vzdihovati in

zavijati o?i zakli?e sinek : "DR?I SE O?I TLE JE NAJBOLJ NEVARNO MESTO,

TUKAJ VEDNO OBA S PO?TARJEM PADEVA NA TLA.......

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker bi ?elel va? odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. ?ivim namre? ?e nekaj casa s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje ?ase imam ob?utek, da me vara. Ne odgovarja mi na

GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vpra?am s katerimi, so to vedno pa osebe, ki jih ne poznam. Domov ve?krat prihaja pozno pono?i in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, ?eprav sli?im motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride pe?. Veliko ji zvoni telefon in ?e se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo mo?no razburila, ?e? da posegam v njeno privatnost, zato sem se odlo?il, da kon?no pridem zadevi do dna. v soboto zve?er je ?la zopet ven s prijateljicami in odlo?il sem se, da jo ob prihodu nekje skrit po?akam

in preverim, kako in s kom se bo pono?i pripeljala domov.

Skril sem se za svoj avto in ko sem tako nekaj ?asa ?epel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na ve? koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo prema?em s silikonom ali naj

zamenjam blatnik, da se ne bo rja ?irila ?e drugam??zdej me ne zanima vec baba sam se ta rja mi hodi po glavi.

 

Zahvaljujem se za va? ?imprej?nji odgovor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

vir: moz.si al nisi

 

 

 

Ker bi ?elel va? odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. ?ivim namre? ?e nekaj casa s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje ?ase imam ob?utek, da me vara. Ne odgovarja mi na

GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vpra?am s katerimi, so to vedno pa osebe, ki jih ne poznam. Domov ve?krat prihaja pozno pono?i in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, ?eprav sli?im motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride pe?. Veliko ji zvoni telefon in ?e se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo mo?no razburila, ?e? da posegam v njeno privatnost, zato sem se odlo?il, da kon?no pridem zadevi do dna. v soboto zve?er je ?la zopet ven s prijateljicami in odlo?il sem se, da jo ob prihodu nekje skrit po?akam

in preverim, kako in s kom se bo pono?i pripeljala domov.

Skril sem se za svoj avto in ko sem tako nekaj ?asa ?epel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na ve? koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo prema?em s silikonom ali naj

zamenjam blatnik, da se ne bo rja ?irila ?e drugam??zdej me ne zanima vec baba sam se ta rja mi hodi po glavi.

 

Zahvaljujem se za va? ?imprej?nji odgovor.

 

aaa, zato si samski

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?ki pogled na dejte.... :P

 

 

Punce, vzemite si tistih 5 minut, prekinite svoje pogovore o kozmetiki, ter si poglejte tole.... fantje pa itak :D

 

 

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...eoid=1432714753

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kondomi

 

Oce s svojim 10-letnim sinom vstopi v lekarno. Med potjo do pulta opazita reklamni pano proizvajalca kondomov. "Kaj pa je to?", vprasa decko. Oce ga premeri z ocmi in brez dlake na jeziku odgovori: "To so kondomi, sine, uporabljajo se za varen sex".

"Aha", odgovori sine, in vzame zavitek s tremi: "Zakaj pa so 3 v skatli?" "Ker je to skatla za srednjesolce" odvrne oce, "Eden za petek, eden za soboto in eden za nedeljo."

Ni slabo, pomisli sin, ko zagleda paket s sestimi. "In ta skatla, 6 zavitkov?" "Ti pa so za studente: dvakrat v petek, dvakrat v soboto in dvakrat v nedeljo."

"WOW!" navduseno opazi sin. "Zakaj pa so potem tisti?" drzec v rokah skatlo z 12 zavitki. S kislim nasmehom oce odvrne: "Ti so pa za porocene moske, eden za januar, eden za februar,...."

:ljubezen:

 

Zato pa sem bolj prista? anti-baby-pills :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

madmax: :hohoho:

 

jezik is very important.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je pa tole pou?no, pol pa sam ena beseda primerna zate...

...AMATER :hohoho:

 

Mislim, da je vseeno bolje biti amater v tem poslu, kot profesionalec - saj ve? kako se profesionalcem in profesionalkam re?e tudi druga?e?*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*kurbe

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je pa tole pou?no, pol pa sam ena beseda primerna zate...

...AMATER :hohoho:

 

S tem sem mislu,da je za nekatere pou?no. ;)

Ponavadi pomeni napad-obrambo.Ali se motim? :hohoho::P

 

Mislim, da je vseeno bolje biti amater v tem poslu, kot profesionalec - saj ve? kako se profesionalcem in profesionalkam re?e tudi druga?e?*

*kurbe

 

Ha,ha, bravo Boss. :bravo: Raje bodimo "profesionalci" na kakem drugem podro?ju,a ne? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stoji zenska u autu na semaforu i kraj nje staje Mujo sa svojim autom.

Gledaju se oni međusobno, pa Mujo pocne spustati prozor.

Riba sva srecna, pocne i ona spustati prozor misleci, da ce joj Mujo ne?to lepo reci... a Mujo ce:

“Sta je, i ti si prdnula?”

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.