Skoči na vsebino

Zarjaveli pragovi na M6


Priporočeno sporočilo

pozdrav mazda?i

 

sam sem nedavno postal lastnik mazde 6 in imam namen protikorozijsko za??ititi pragove. skoraj po celotnem pragu poteka gumijasta za??ita pritrjena z "?tifti". je ?e kdo odstranjeval to za??ito? ne bi rad katerega odtrgal.

 

hvala za info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdrav mazda?i

 

sam sem nedavno postal lastnik mazde 6 in imam namen protikorozijsko za??ititi pragove. skoraj po celotnem pragu poteka gumijasta za??ita pritrjena z "?tifti". je ?e kdo odstranjeval to za??ito? ne bi rad katerega odtrgal.

 

hvala za info

 

kolega malo te?ko bo? te "?tifte" vse dobil dol cele!!so pa tudi na servisu zelo poceni, tako,da... :ne vem:

p.s. se ti pa fuuul spla?a dobro izolirat! ?e posebej pod zadnjimi blatniki, in robove pod za??ito!!!tam DOBRO O?ISTI ter nama?i kolkr se le da!

pa uspe?no!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majo na zalogi ali treba naro?it? kje si jih vzel? na blatnikih sem ?e re?il zadevo, zaj ?e rabim samo kak dan ali dva frej da ?e prage po?timam. japonci res nimajo pojma kako za??itit pleh... druga?e pa je avto super.... rjo pa bomo ?e probali nazaj dr?at...

 

hvala za info

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

majo na zalogi ali treba naro?it? kje si jih vzel? na blatnikih sem ?e re?il zadevo, zaj ?e rabim samo kak dan ali dva frej da ?e prage po?timam. japonci res nimajo pojma kako za??itit pleh... druga?e pa je avto super.... rjo pa bomo ?e probali nazaj dr?at...

 

hvala za info

 

ej jaz vso robo nabavljam na servisu v Avstriji, pri nas pa se pozanimaj ali je potrebno prej naro?it!

?.s. pa ne rjavijo tk grozno kot npr. golfi al pa francozi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz o?itno nimam te sre?e da nebi rjavela... moja m6 je 2005 letnik, pa so pragovi v celoti rjavi, pa tudi na vratih sem ?e na?el mehurje rje, ki se bodo v kratkem predrli... pa je bil avto pri prej?njem lastniku gara?iran.... sem mel prej peugeoja, ki ni imel skoraj ni? rje pa je bil star 11 let... sem pa ga res ?uval in vedno pozimi pucal sol z njega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je stara 16 let, pa ma samo na koloteku kjer je pleh vn mal potegnila guma enkrat malo rjavo :ne vem:

 

ja tud jest mam sre?o z rjavo barvo...sem jo kr dost dobu zastonj :bravo:

 

nasvet: avto na kasko-parkiri??e...pa mal obutat okol in okol...pol pa na zavarovalnico

 

pa sre?no vo?njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolega malo te?ko bo? te "?tifte" vse dobil dol cele!!so pa tudi na servisu zelo poceni, tako,da... :ne vem:

p.s. se ti pa fuuul spla?a dobro izolirat! ?e posebej pod zadnjimi blatniki, in robove pod za??ito!!!tam DOBRO O?ISTI ter nama?i kolkr se le da!

pa uspe?no!

 

kolega ;) vse ?tifte sem dobil ven brez da bi kerega strl! druga?e pa stanejo nekje 5 ? komad...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede rje je cist odvisko kako se z avtom dela pa kako se jo sanera ce se jo... ker na moji je prejsn lastnik tok dobr use naredu tm k je blo obtovcen da lah jst se enkrat dam use zrihtat.. sicer mi pa nc ne rjavi sam micken rjavijo pragovi drugo je pa super=) je bou pa tut moj avto garazeran.. sam se mi zdi najbl pommbno kako kdo kei nardi kar se dela na avtu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede rje je cist odvisko kako se z avtom dela pa kako se jo sanera ce se jo... ker na moji je prejsn lastnik tok dobr use naredu tm k je blo obtovcen da lah jst se enkrat dam use zrihtat.. sicer mi pa nc ne rjavi sam micken rjavijo pragovi drugo je pa super=) je bou pa tut moj avto garazeran.. sam se mi zdi najbl pommbno kako kdo kei nardi kar se dela na avtu...

 

kaj to pi?e :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz tud vse razumu...to pomeni, da se je izboljsala moja slovenscina :bravo:

 

Noup, samo z ljubljan?ani se velik dru?i?. :D

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.