Skoči na vsebino

?portni kolelktor


Grega_

Priporočeno sporočilo

Kaj a marce -brzine ?? Ne ne ne to ma torq ni treba ce turbina laufa sam pohods in si takoh mimo kolone ;) ma bo treba malo potunirat tudi tole ...

 

pomoje je mislu deeyan upr?at a jih z mazda 6ko tut tako dobr prehiteva? vse na ravninah in ovinkih ku si jih z nubiro

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ding ding ding..... mislim da je po?as treba se zbudit in ustat,mal si zaspal za v ?olo!

 

Ma kaj ?

 

pomoje je mislu deeyan upr?at a jih z mazda 6ko tut tako dobr prehiteva? vse na ravninah in ovinkih ku si jih z nubiro

 

Tudi sam bo treba prvo se malo podvozje postimat da bo bolsi drzalo ... cene pa da smo si na jasnem skozi ovinke ne prehitevam nism jst neki morilec ... no razen skozi une ka se vidi da je res 100% prosto ..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je pa res hitra, edino Honda jo lahko dol po?, ker Honda prehiti vse tudi ?e je po?asnej?a - to izjavo je pred ?asom podal nek foruma? na Honda forumu. Bi bilo pa zanimivo preverit a mogo?e pa Nubira prehiti oba, ?eprav kak?en TDI Golf s powerboxom bi bil resna konkurenca. :ne vem:

 

?kda , da nima? ve? Nubire, ker tole bi bilo za preverit - Symon je namre? Cliota RS prodal ravno zato, ker ga je eden z Golfom TDI prehitel - sej vem, da o tem no?e govorit ampak to je dejstvo zato je zdej kupil Hondo ?eprav vseeno mislim, da tudi Nubira ne bi bila slaba izbira.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?kda , da nima? ve? Nubire, ker tole bi bilo za preverit - Symon je namre? Cliota RS prodal ravno zato, ker ga je eden z Golfom TDI prehitel - sej vem, da o tem no?e govorit ampak to je dejstvo zato je zdej kupil Hondo ?eprav vseeno mislim, da tudi Nubira ne bi bila slaba izbira.

 

Ne omenji mi spet unega TDIja!!! sramezljiv Vidm da sm zgre?u nakup hehe kwa misl? a bi mogu nabavt Nubiro pol??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj ?

Tudi sam bo treba prvo se malo podvozje postimat da bo bolsi drzalo ... cene pa da smo si na jasnem skozi ovinke ne prehitevam nism jst neki morilec ... no razen skozi une ka se vidi da je res 100% prosto ..

 

Sam raje turbino stjunaj, powerbox samo zlaze pa ne da vsega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je pa res hitra, edino Honda jo lahko dol po?, ker Honda prehiti vse tudi ?e je po?asnej?a - to izjavo je pred ?asom podal nek foruma? na Honda forumu. Bi bilo pa zanimivo preverit a mogo?e pa Nubira prehiti oba, ?eprav kak?en TDI Golf s powerboxom bi bil resna konkurenca. :ne vem:

 

?kda , da nima? ve? Nubire, ker tole bi bilo za preverit - Symon je namre? Cliota RS prodal ravno zato, ker ga je eden z Golfom TDI prehitel - sej vem, da o tem no?e govorit ampak to je dejstvo zato je zdej kupil Hondo ?eprav vseeno mislim, da tudi Nubira ne bi bila slaba izbira.

 

Hmm lej zk bom reku moj brat ma uno hondo civic 1.6 vti k ma 161 Km in kot sem ze omenil ni mogla mimo .. no razen na uni najbol dolgi ravnini kjer lahk dobis 200+ km/h je bila ze cist v riti mazde in se dobro da je folk srl nasprot... ker cene bi sla honda mimo cene drugje pa ni imela ki pokazat ;) .. amm nubira pa nwm ce bi sla .. res da sm nascal sirocota pa uno peqojko 306 1.8 ka jw bla natunana in se in se folka sam nwm tle pr teli varjanti mazda vs honda vs nubirca .. bi bila nubirca zadi za obemi ...

 

Ne omenji mi spet unega TDIja!!! sramezljiv Vidm da sm zgre?u nakup hehe kwa misl? a bi mogu nabavt Nubiro pol??

 

Ti kr povej ce nabavis ti prodsm izpusni kolektor ;)

 

Sam raje turbino stjunaj, powerbox samo zlaze pa ne da vsega

 

Mah powerbox bom dal gor k bom dal vecji intercooler in oil cooler sam tko lib za kratek cas .. cene ga bom pa vzel na unem CSS tuningu tm pri celju k je .. ka bo za prav bom pelju tunercu v novo mesto k bom dal delat se izpusni kolektor 4-1 za turbino in nove cevi ... tko da bomo pole tkrat nrdil za prav .. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, in kdaj te bomo videli na stezi? Pride? v Kr?ko, da se pomeri? z mojim mini gokartom in V6staki?

Vabljen.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, in kdaj te bomo videli na stezi? Pride? v Kr?ko, da se pomeri? z mojim mini gokartom in V6staki?

Vabljen.

 

Mah nwm uno dole je samo bol tko 1,2,3 marca .. to ni dobro za dizla:)..ma en cas bom se rabu da bom to postimu nimam jst lih nwm kolk kesa ... samo pa bo ;) nc bat
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon je ?e obljubil, da pripelje Hondo, jaz lahko citroenovo kapelco, bomo na daewoo forumu najdli tudi kakeg kandidata z Nubiro pa na VW forumu Golfa IV 1.9 TDI 110KM in naredimo dirka?ki test. Pa ?e stave lahko pobiramo, kdo bo zmagal - kaj ?e? lep?ga. :punk:

 

Ne omenji mi spet unega TDIja!!! sramezljiv Vidm da sm zgre?u nakup hehe kwa misl? a bi mogu nabavt Nubiro pol??

 

definitivno, ampak tako s ?portnim kolektorjem...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon je ?e obljubil, da pripelje Hondo, jaz lahko citroenovo kapelco, bomo na daewoo forumu najdli tudi kakeg kandidata z Nubiro pa na VW forumu Golfa IV 1.9 TDI 110KM in naredimo dirka?ki test. Pa ?e stave lahko pobiramo, kdo bo zmagal - kaj ?e? lep?ga. :punk:

definitivno, ampak tako s ?portnim kolektorjem...

 

ampak je startnina 40?, se bo treba odpovedat kakemu tuning delu

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7727421&show=2

 

Hmmm sam pol je bolje kupiti za 500? tole, kot pa RSR gume za mojga??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak je startnina 40?, se bo treba odpovedat kakemu tuning delu

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7727421&show=2

 

Hmmm sam pol je bolje kupiti za 500? tole, kot pa RSR gume za mojga??

 

Haha pa ne take no .. moja ni bila 2.0 cdx ampak 1.6 sx .. in je bila letnik 2001 ;) ..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha pa ne take no .. moja ni bila 2.0 cdx ampak 1.6 sx .. in je bila letnik 2001 ;) ..

 

aha, bolj pa?e kolektor na 1.6? Da ve??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupimo skupaj tole 2.0 zmontiram gor un kolektor od njega in gremo na Raceland! :punk: Ker sem pa zih, da bi z Nubiro 2.0 na Racelandu kar konkretno pokazal. :punk:

 

Stari presene?en sem, narobe sem zastavil vse skupaj.

Pazi, to tok trga spredaj o?itno, da je treba ?e kljuko imet za downforce zadaj, tako kot BMWji plato - noro

 

http://www.tuning-in.eu/daewoo/daewoo-nubira/

 

?e tud zamudi? start vr?e? dol vsakega

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari presene?en sem, narobe sem zastavil vse skupaj.

Pazi, to tok trga spredaj o?itno, da je treba ?e kljuko imet za downforce zadaj, tako kot BMWji plato - noro

 

http://www.tuning-in.eu/daewoo/daewoo-nubira/

 

?e tud zamudi? start vr?e? dol vsakega

 

Mhm prvo kot prvo kolektor od 1.6 sploh ne pase na 2.0 in to vsi veste drugo .. je bil na moji 1.6 generalno obnovljen motor kar je bilo istega je bil menjalnik sklopka in bloki motorja .. glava nizana in vecani kanali . In se par reci kar sm jih ze omenil .. in tretje sem imel prirejeno sportno podvozje .. ta piss of shit beli nima pa nc in jabe ce je 2.0 ce ima pa un sutast cdx pogon jst nemaram takega pogona .. sx bol trga ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kajeto prirejeno ?portno podvozje?

 

Ej nwm prasi ocija al pa ksnega furmasa pomoje ti bo znal bolse povedat al pa nwm tm stric google ve ki vec .. :jupiii:

Sej se vam lahk zdi smesno sam ce bi mel kdaj cas pa bi prsu dol na ta vas raceland se z mojo nubirco stavim da bi pustil ksno mazdo zadi pa se kakse drug avto ... pac jebi ga eni ste bols za nakladat in se posmehovat eni smo pa bols za volanom pa se lih neznamo ki zlo posmehovat in zgodbic nakladat ... :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si bil to pri ercu? Ama? kak dyno izpis kolk si meu kojnev?

 

ce bi mel kdaj cas pa bi prsu dol na ta vas raceland se z mojo nubirco stavim da bi pustil ksno mazdo zadi pa se kakse drug avto ...

?e bi ?ebela ?e ne imela bi ?ebela bela bila. :P A ni ?koda da? 500? za kolektor a 50? za ?tartnino da se zdivja? na pisti ti pa pol zmanjka?? Jzst mam raj? serijski stroj pa dirkam po progi. :rulam::rulam::notworth:

 

Mhm prvo kot prvo kolektor od 1.6 sploh ne pase na 2.0 in to vsi veste drugo .. je bil na moji 1.6 generalno obnovljen motor kar je bilo istega je bil menjalnik sklopka in bloki motorja ..

Dobr pr hondah pa?e kolektor med 1,4 in 1,6 in med enimi 1,6 do 2.0 al pa ?e pr enih znamkah je tko tk da newem kako gre pri daewooju a ni ista osnova motorja??

 

drugo pa tut nwem kwa ma generalka s pove?animi konji in ?e ma? sam bloke originalne, a bat je bil tut druh?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej nwm prasi ocija al pa ksnega furmasa pomoje ti bo znal bolse povedat al pa nwm tm stric google ve ki vec .. :jupiii:

Sej se vam lahk zdi smesno sam ce bi mel kdaj cas pa bi prsu dol na ta vas raceland se z mojo nubirco stavim da bi pustil ksno mazdo zadi pa se kakse drug avto ... pac jebi ga eni ste bols za nakladat in se posmehovat eni smo pa bols za volanom pa se lih neznamo ki zlo posmehovat in zgodbic nakladat ... :danzoman:

 

Ej, brez zamere. Samo je blo resno vpra?anje. Sam mam ?ist stock podvozje in se na te stvari ne spoznam, moj o?i pa na Berlingotu ne verjamem da bi se kej bolj.

 

Google mi pa tut samo tole najde? :ne vem:

https://www.google.si/?gws_rd=cr&ei=Ppt...portno+podvozje

 

lp

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si bil to pri ercu? Ama? kak dyno izpis kolk si meu kojnev?

?e bi ?ebela ?e ne imela bi ?ebela bela bila. :P A ni ?koda da? 500? za kolektor a 50? za ?tartnino da se zdivja? na pisti ti pa pol zmanjka?? Jzst mam raj? serijski stroj pa dirkam po progi. :rulam::rulam::notworth:

Dobr pr hondah pa?e kolektor med 1,4 in 1,6 in med enimi 1,6 do 2.0 al pa ?e pr enih znamkah je tko tk da newem kako gre pri daewooju a ni ista osnova motorja??

 

drugo pa tut nwem kwa ma generalka s pove?animi konji in ?e ma? sam bloke originalne, a bat je bil tut druh?

 

Ne pr ercu nisem bil ker sm prej prodal .. pa omg folk pa a vi se sploh ki spoznate na avte al sam nakladate ? Pizda itak da se pozna generalka faqq res pizda nwm le a ti bolsi zdej laufas ka si mlad al bos bolse pol laufu pr 70 al pa 80 letih ? Mhm ka ste vsi taki noobi da tud za vas velja da se bmw jajca od jajc ulaufajo sele pr 200k Kilometru .? Ma faq kres tipa za poknt po glavi ... ne cene mi pa ni zmankalo za startnino sam ke dol na uno gokard stezo nevidim pomwna zaki bi sel .. ce ze morem bi sel na grobnik in se to ne .. najraje bi sel v mugelo al kako se napise sam jst nisem od privatnika si in itd.. kar si kupim si kupim sam in kar ustimam dam svoj denar .. sam ce bi sel ze na pisto bi rabu 8 gum pa avtovleko za nazaj ka pomoje bi ki vrglo vn z motorja ka bi prevec drzal :jupiii:

 

 

Lej nwm ce vozis ku penzjonist pole ostani na stock sej ves hrbtenica man trpi .. cene pa poklici rsr al pa tunerska -amortizer d.o.o pa malo prasi pa ti bo hitro objasnu .. pac sorry sam jst z original podvozjem nemorem vozit .. in ze zdej me jezi kr mam m6 in me kr neki wije ke po cesti .. tk da bo hmali una poceni varjanta spet pole poleti padejo .. padejo pa kw v2 ;) ker v3 zal za mazdo se ne dobi :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pr ercu nisem bil ker sm prej prodal .. pa omg folk pa a vi se sploh ki spoznate na avte al sam nakladate ? Pizda itak da se pozna generalka faqq res pizda nwm le a ti bolsi zdej laufas ka si mlad al bos bolse pol laufu pr 70 al pa 80 letih ? Mhm ka ste vsi taki noobi da tud za vas velja da se bmw jajca od jajc ulaufajo sele pr 200k Kilometru .? Ma faq kres tipa za poknt po glavi ... ne cene mi pa ni zmankalo za startnino sam ke dol na uno gokard stezo nevidim pomwna zaki bi sel .. ce ze morem bi sel na grobnik in se to ne .. najraje bi sel v mugelo al kako se napise sam jst nisem od privatnika si in itd.. kar si kupim si kupim sam in kar ustimam dam svoj denar .. sam ce bi sel ze na pisto bi rabu 8 gum pa avtovleko za nazaj ka pomoje bi ki vrglo vn z motorja ka bi prevec drzal :jupiii:

 

Faq stari ti si car, komi cakam da te spuznam pa da das kk naswet. teli noobi na forumu so me cist zjebal, zvlekl so me na gokart pisto pa me nwm hocj zdej prepricat da stock avto tam prtiskam pa mecm dnar stran namest da bi ga tjunal

Legenda jest bi tud rd biu tko dobr da se na cesti vsak skrije pred mano k bi znou tko obvladat avto.

:notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faq stari ti si car, komi cakam da te spuznam pa da das kk naswet. teli noobi na forumu so me cist zjebal, zvlekl so me na gokart pisto pa me nwm hocj zdej prepricat da stock avto tam prtiskam pa mecm dnar stran namest da bi ga tjunal

Legenda jest bi tud rd biu tko dobr da se na cesti vsak skrije pred mano k bi znou tko obvladat avto.

:notworth:

 

Ej ni panike bova :cheers: .. ja pa pizda ce res no ka bom dole neki prtisku 1,2,3 marco folk .. pac nwm lej tko pravjo .. sam fak bom mazdo prodaw in kupu hondo pizda tm na honda forumu je malo drgacen folk tle sam neki drkate v glavo.. jst ti povem pac kar sem imel in kar sem dozivel ne pa neki larifari pa ki vem se ki kot ksni ka govorijo ki imajo k ubistvu sploh nimajo . In neki govori ku te tip nascije in ki vem ki a tipa poustis tolk zadi da se pole obrnes in gres gledat kje je da se slucajno ni kje razsu

.. .. sploh nebom vc pisu .. drkite se med sabo .. in ce misles da je stok bols pole goni stok ..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pr ercu nisem bil ker sm prej prodal .. pa omg folk pa a vi se sploh ki spoznate na avte al sam nakladate ? Pizda itak da se pozna generalka faqq res pizda nwm le a ti bolsi zdej laufas ka si mlad al bos bolse pol laufu pr 70 al pa 80 letih ? Mhm ka ste vsi taki noobi da tud za vas velja da se bmw jajca od jajc ulaufajo sele pr 200k Kilometru .? Ma faq kres tipa za poknt po glavi ... ne cene mi pa ni zmankalo za startnino sam ke dol na uno gokard stezo nevidim pomwna zaki bi sel .. ce ze morem bi sel na grobnik in se to ne .. najraje bi sel v mugelo al kako se napise sam jst nisem od privatnika si in itd.. kar si kupim si kupim sam in kar ustimam dam svoj denar .. sam ce bi sel ze na pisto bi rabu 8 gum pa avtovleko za nazaj ka pomoje bi ki vrglo vn z motorja ka bi prevec drzal :jupiii:

 

Kakih 8 gum? Se enga kompleta nemores skurit... No razn, ce si drifter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakih 8 gum? Se enga kompleta nemores skurit... No razn, ce si drifter.

 

To pa tut men nej jasnu. :blink: Jzst sem lansk let meu spredi na RSu semi slick gume pa sem furau po rejslendu, grobniku pa ?e na do nurburgringa sem seu pa furu gor pa sem lih do konca sezone prisu na minimum. pa nisem edini, mam dost frendov u teh vodah in se furajo iz dobrimi gumami po dve leti in hodijo na proge parkrat na let s svojimi auti. Sj ne da sm neki hud sam neki sem pa ?e dau u lajfu ?ez pa probal ave?. Ampak wem da se morem se ful nau?it k lih tjunau pa nikol nisem nobenga auta tolk k ti pa tut se boljs je da ker zmerm se najde kak avto k preseneti in vid? da se ga mogo?e spla?a kupt pa stjunat. ;) In ne bom lagau da razmi?ljam kaj bi mogo? kupu druh let k mi je ze dolgcajt k tale bingo ne gre neki ful

 

pa zakwa da ne gre? na grobnik. da bi biu jaz primorc bi bil veckrat lih zato kukr je teb blizji kukr men. pa tvoj brt je slb ?ofer ce bi on hondo mel nad 5000 obrati pa znal furat cez ovinke ni variante da ne bi lovil vsaj 300 kil tezjega in svohnejsega dizla. al ti mal nakladas to al pa je brt noob za volanom druge ni.

 

BMW je druga? kul to mi nkol ni blo jasn zakwa se eni pizdijo ?ez ?wabe al pa ?ez japonce al pa francoze al pa korejce pa ameri?ane. sj ma vsaka znamka cist kul aute vsakemu svoje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.