Skoči na vsebino

NISSAN 350Z


KAALman

Priporočeno sporočilo

v?eraj sem ga ?el od bli?e pogledat...

 

in ima samo eno napako...

 

NI MOJ :(

 

druga?e pa mi je prijazen gospod v avtohi?i povedal, da naj se zglasim drug teden, da bo mo?na tudi ena testna runda...

 

 

ampak... kaki zvok ma ta avto... samo rx-8 je bolj huda :):wub:

 

ZAKON druga?e... 3.5 V6 nekaj ?ez 280KM in pa obline ter design !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Top Gearu niso bili glih preve? navdu?eni... OK, nad samo pojavo ?e nad prformancami pa ne, ker je baje prete?ak in preve? okoren.

 

Ampak kaj pa oni vedo k se sam s super?portniki okrog preva?ajo. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@boss: saj RX-8 tudi ne dobiva najbolj?ih ocen... ampak... yebe se meni ;)

meu bi enega in/ali drugega :P

 

zaj komaj ?akam da bom ?el en krog zapeljat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iscem malo po forumih, vidim, da je zelo veliko zanimanje za to vozilo.

 

Drugace pa so v tujini veliko bolj?e cene.

 

No upam, da bom se ta teden ponosni lastnik.

 

Je pa avto raketa...sem ga peljal...

To pa verjamem.....no sicer nisi na pravem forumu za nissana....sam usenoo....sre?no vo?njo.... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iscem malo po forumih, vidim, da je zelo veliko zanimanje za to vozilo.

 

Drugace pa so v tujini veliko bolj?e cene.

 

No upam, da bom se ta teden ponosni lastnik.

 

Je pa avto raketa...sem ga peljal...

super... bo? mal prpelal po?ast, da se bomo slinili? ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cena v EU za Premium Pack 2003 oz 2004 je cca 7-8 mio. (www.autoscout24.de)

Osnovni model pa je ceneje...

oskubljena verzija, 17" namesto 18" pa se par stvari...

V US pa so pomoje se kake 1-2 mio ceneje...je pa res da ima vozilo 35 popravkov

za Evropo, tko da ne vem kako je z homologacijo...

 

Glede tablic pa ima US model zadej kvadratno...mogoce so zato gledale cez?;)

 

 

lp

 

B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta avto je zame ?e nekaj ?asa eden najbolj univerzalnih hitrej?ih avtov za na?e ceste. Neke brutalne mo?i sicer nima, ampak 290 konjev je ?e dovolj, da rovari? po na?ih cestah. ?al pa je tako, da jaz v takih kompaktnih ?portnih avtih nimam dovolj prostora, ker sem ve?ji in bolj krepak. O?itno bom moral ostati pri limuzinah. ;)

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

ni panike- res so ni?ji, ampak majo lego sdezev po?lihtano v tej smeri, da ma? ob?utek da "rajsa?" po asfaltu s tazadnjo :P

 

.... imamo tud sedanko - isti model kot ti, pa se ?isto druga?e sedi kot v npr mojem, pa ti res ne primanjkuje prostora, razen ?e si ala O'neal :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi imamo doma med drugim tudi lanosa. In ko se vsedem v njega, je isto, kot ?e bi za?el ?iveti v drugem svetu. ;) Nizka sedi??a mi odgovarjajo, saj lahko la?je iztegnem noge. Mene velikokrat moti srednji tunel, ?e je podalj?an, ker zmeraj ti??im desno nogo vanj. Sem pa? big boned. ;D

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem dokaj velik (190/100) pa nimam problemov...

Ker je dvosed pridobis na prostoru pa tudi po visini lepo spustis...pa je kul...

je pa res da je vse skupaj bolj kompaktno kot pri limuzinah...

sem pa prvic ko sem vsedel v vozilo dal sedez cisto nazaj da sem videl

kako se sedi ;)

Glede performans pa lahko recem da je to to...je mozno mimogrede se kakih

100 konjev pridobit...nima turbine itd...v ZDA majo vsi okol 600KM ;) ;)

Veliko avta za malo denarja...

 

lp

 

B

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

sam sem imel avto 2 dni na uporabi.Sem ljubitelj mazde,ampak od zdaj...zaradi tega avta sploh ne morem spat.?e si samo enkrat zaljubljen in ?e podobno velja za avto,je to pravi avto.linije, zvok,ppospe?ki, tudi poraba glede na 3.5 .vse je usklajeno.ni?esar ne preve? ne premalo.vsekakor je avto zunaj cenej?i cca 25.000 eur.ampak ?e je ?elja in denar, potem ni problema.rx-8?ni primerjave.?e je nekdo bolj?i je pa? bolj?i in to je treba priznati.edina prednost rx8 sta zadaj sede?a.in ni?esar ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Pa si mel rx-8 ko na uporabi 2 dni?

 

Pa mislim da ?e bi mel porcheja al pa newem nowo bmw x5-ko bi isto govoril!

 

Aja - da ma sede?e zadaj ni samo ampak ogromna prednost ker 2 sede?nika sam nebi mel pa ?eprav sem ?e zelo mlad!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak dan sem na gami v lj, sam ga pa ja vozu.rekel sem, da za m o j okus, kar se oblike in linij teh dveh avtomobilov ti?e, je z350 za moje pojme dost bolj egzoti?en avto-lep?i.ne more? ti primerjat x5. pa 4 sede?i itd.bistvo tega je al ti kupuje? avto zase, za svoj u?itek, al zaradi tega da bo? zadaj nalo?il ?e kak?nega soseda ali pa otroka itd.potem je bolje da si kupi? karavana ali pa kombi, ?e je pa velik ?lahte lahko pa kak?en mini bus.jaz sem govoril, da je avto glede na to koliko zanj da? in koliko v tem dobi? ni primerjave z rx8, nisem rekel da je rx 8 zani?..ve? komu pa ni v?e? ne z 350, ne rx8,ne x5, mu je v?e? pa hro?? al pa fiat 1300, spa?ek,ami, imajo pa? tej avtomobili za nekoga druga?no vrednost,druga?na ?ustva.sicer je pa lepo, da zagovarja? na forumu mazdo, saj smo na mazdinem forumu. ne si jemat k srcu.moje mnenje ni bilo napisano, da bi bil ti u?aljen.v desetih letih sem kot lastnik zamenjal najmanj 15 tipov mazd in vem kaj je mazda, ampak v tem primeru, sem pa? svoje mnenje spremenil.verjetno nisem edini, ki mi je med obema z 350 bolj v?e?.lahko mi verjame?, da mazdo poznam zelo zelo dobro, da sem jo lahko primerjal.sicer je pa tako, za vsak okus in za vsak ?ep se da kupit dolo?en avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.