Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

a ve gdo za kako fermo al pa? kogarkol ki kromera?? rabu bi kromerat ventildekl in sesalni kolektor.

:D

 

Zdravo.

Poskusi v galvanika GALMA Radomlje, kjer kromirajo vse razen plastike (to kromira en drug v LJ), zraven tega pa zbrusijo, spolirajo,...

Meni so delali ?e kup stvari za motorje, tako ?elezne kakor tudi alu dele!

Pozdrav, Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo.

Poskusi v galvanika GALMA Radomlje, kjer kromirajo vse razen plastike (to kromira en drug v LJ), zraven tega pa zbrusijo, spolirajo,...

Meni so delali ?e kup stvari za motorje, tako ?elezne kakor tudi alu dele!

Pozdrav, Bo?tjan

 

kolk pa misli? da je kej cena za to kar mam jst? so to fejst drage zadeve? :blush:

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

kolk pa misli? da je kej cena za to kar mam jst? so to fejst drage zadeve? :blush:

 

Sorry za pozni odgovor - sem se malo odpravil na dopust...

Jaz sem za motor dajal kromat v Galmo en kup raznih alu delov, pa je bilo vedno sme?no poceni. Za pokrov ventilov in kolektor bi bilo po mojem okoli 50 ? oba kosa - potrebno prebrusiti, polirati in kromirati. Meni so doslej zelo lepo kromali, brusil in poliral pa mi je eno lokalno mojster.

 

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.