Skoči na vsebino

Izkolp akumulatorja v avtu


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Pozdrav,

 

Zanima me sicer nekaj. Od parih serviserjev sem sli?al da je potrebno ?e je avto dlje ?asa odklopljen od akumulatorja, da ga je potrebno priklopiti na ra?unalnik in na novo ''na?timat'' ma?ino.

 

Men sicer ni jasno zakaj bi blo to potrebno ampak vseeno raje vpra?am. Je pa res da sem imel nesre?o in je avto 3 mesece stal in bil tudi odklopljen od akumulatorja.

 

Zelo bom vesel vsakega odgovora:)

 

Lp

Dejan

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bu?e da glava pe?e, ti samo kleme nazaj gor daj in daj recimo 2x kontakt, da benz pumpa po?ene benz in pol samo po?eni in se pelji.

Verjemi mi da ti prodajajo bu?e, ni to neki hightech francz-?vaba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bu?e da glava pe?e, ti samo kleme nazaj gor daj in daj recimo 2x kontakt, da benz pumpa po?ene benz in pol samo po?eni in se pelji.

Verjemi mi da ti prodajajo bu?e, ni to neki hightech francz-?vaba.

 

 

Sj zato sm raj pra?ov. DRuga? se itak ?e od novga leta vozm pa ni nobenih problemov. mam pa itak mx 5tico brez kakr?ne kol elektronke:)

 

Hvala za odgovor:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest upam da ne servisira? avta pri teh "serviserjih".

Drugo je edino pri novej?ih, ko je treba avto "nau?it" glede odpiranja ?ip, ipd.

 

 

Indid da ne:) mam svojega privat mojstra ko dela zame:) sm vseeno vpra?anje ne ?kodi:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pa nekaj dodat, da pri 2.3 turbakih tole delno dr?i in avto rabi cca 150 kilometrov normalne vo?nje da se nazaj "nau?i" parametre in senzorje oziroma njihove vrednosti in da to za?ne nazaj kompenzirat, tako da motor deljuje tako kot je treba.

 

Sem sam preizkusil ?e 3X pol sem pa ?e najdu stran kjer je to napisano-opisano, najbolj o?itno je da no?e lepo laufat na mestu, se te?ko spelje, in podobne bedarije.....

Ko pa pokapira zadeve pa dela lepo, laufa normalno, gas dela tako kot je treba,....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.