Skoči na vsebino

?arometi (motor?ek)


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Pred 2 mesecoma sem kupil M6 in par dni nazaj sem sku?al nastavljat vi?ino sprednjih lu?i s stikalom, ki je v kabini, vendar ni odziva... snop lu?i ostane v isti poziciji kot je bil..pogledal sem ?e varovalke, vendar nobena ni pregorela in niti nisem na?el kje bi lahko bla varovalka za te motor?ke...

?udno mi je pa tudi, da lu?ka za nastavljanje snopa nad tistim stikalom v kabini ne sveti...

kje bi lahko bila te?ava??? se mi zdi malo ?udno da bi oba motor?ka pregorela....pomoje je problem v ne?em drugem...

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mehanizem slejkoprej vsem crkne, tako da je vsak trud brez veze.

 

Re?itev je samo zamenjava za nove ?aromete.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

za 1x ?e nisem ni? riktal :) ...ampak slej ko prej bom...sam se mi zdi malo ?udno...se lihm v?eraj nastavljal vi?ino ?arometov, pa kot da sploh ?arometi nebi imeli motor?ka :huh: ...ker za ro?no nastavljanje ima...to je vse mal ?udno...

Vendar pred zimo, ko je hitro tema bo treba nabavit nove ?aromete :D ...

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

kje se nahajajo tej motor?ki za dvigovanje in spu??anje ?arometov... to je ?e v lu?i vgrajeno? kje se to to?no nahaja? se da ta motor?ek dol vzet, brez tega da vzame? celo lu? ven?

 

Vgrajen v samem ?arometu, popravilo POZABI, ker ponavadi ne crkne motor?ek ampak navoj na sistemu dviga in spusta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.