Skoči na vsebino

Ni pospe?ka


Priporočeno sporočilo

Evo problem je tak, ko pohodim avto u prvi brzini nikamor ne potegne, ko pa pridejo obrati do 3k rpm pa za?ne vle?it normalno, menju sm ?e benz filter in o?itno to ni to :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm opazu, ko ma?ina ni ogreta dela vse ok, ko se pa segreje pa za?ne zajebavat

 

A kej cuka? pri segreti ponavad kabli dobijo ?e ve?jo izgubo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kej cuka? pri segreti ponavad kabli dobijo ?e ve?jo izgubo

 

tudi to, avto zlo slab ulece, pol mal zacuka, pa potegne ko zmesan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi to, avto zlo slab ulece, pol mal zacuka, pa potegne ko zmesan

 

jah pol preglej malo najprej cevi zraka, pa luftmesser preruki, pa kable mal gort pa dol...mogo?e ma? V4 na momente :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj V6 je tako delal ko sem imel naluknjano sesalno cev med merilcem pretoka in loputo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj V6 je tako delal ko sem imel naluknjano sesalno cev med merilcem pretoka in loputo.

 

dons sm opazu, da se mi je s CAI-a snel senzor temperature, bom dons vidu, ?e je mogo?e to krivo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons sm opazu, da se mi je s CAI-a snel senzor temperature, bom dons vidu, ?e je mogo?e to krivo...

 

zelo verjetno....najprej je treba vse pregledat pa prerukat, preden menja? :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prever ?e vris. zna crknat, sploh ?e neve? kok star je sesalni kolektor. Nalepi malo selotejpa na trakce od VRIS ventilov in probaj.

do 3000rpm ti tak al tak bolj vle?e navor kot mo?, VRIS je pa ravno zaradi navora.

 

Men do 3k rpm ni vleku takrat ko se mi VRIS ni ujemu s sesalnim kolektorjem. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prever ?e vris. zna crknat, sploh ?e neve? kok star je sesalni kolektor. Nalepi malo selotejpa na trakce od VRIS ventilov in probaj.

do 3000rpm ti tak al tak bolj vle?e navor kot mo?, VRIS je pa ravno zaradi navora.

 

Men do 3k rpm ni vleku takrat ko se mi VRIS ni ujemu s sesalnim kolektorjem. :)

 

te?ava je v kablovju za sve?ke, Jures je mel prav, ob?asno mi lavfa po 5-ih cilindrih ;) thx vseen :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.