Skoči na vsebino

Mazda maja rekordno


Sishi

Priporočeno sporočilo

Slovenskemu zastopniku za vozila Mazda, MMS d.o.o. iz Ljubljane, je v mesecu maju uspela rekordna prodaja, saj je bilo registriranih kar 142 osebnih vozil. To pomeni, da so osvojili skoraj 2,5 % slovenskega trga, kar je najbolj?i mese?ni rezultat v zgodovini prodaje Mazde v Sloveniji. V primerjavi z lanskim majem so tako prodali za 42 % ve? in se tako uvrstili v sam vrh tistih, ki so v maju prodajali bolje kot lani.

 

K odli?ni majski prodaji so najve? prispevali atraktivni modeli, predvsem mazda3, ki je sedaj v zadostnih koli?inah na voljo tudi v dizelski izvedenki, in akcija financiranja nakupa "Dve leti zastonj" za modele Mazda2, Mazda3, Mazda6 in B2500. Prodaja z odlo?enim pla?ilom polovice vrednosti vozila za dve leti, ki vzbuja izredno zanimanje, bo trajala le ?e do konca meseca junija.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bi se ?e ve? prodal, pa nimajo... med ?estkami tako ali tako ni izbire, ker ?akajo na facelift (baje bodo naro?ila bodo za?el konec junija zbirat za November?!!!), petka ?ele pride, trojko matra zaloga, dvojka je malce draga, RX8 ni za ?irok krog uporabnikov, terenske mazde so pa tud bolj za specifi?ne uporabnike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bi se ?e ve? prodal, pa nimajo... med ?estkami tako ali tako ni izbire, ker ?akajo na facelift [...]

Jaz sem dobil ravno tako, kot sem jo iskal.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi dobil ?estico prav po ?elji , edino ?akal sem jo dva meseca! Sicer pa je srebrna sport combi evo.II z ugrajenim V-CR chip tuningom - prava raketa! :D:D MusikSistem Bose pa itak nima konkurence pri serijski vgradnji!

 

 

I JUST LIKE IT!! :P:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi dobil ?estico prav po ?elji , edino ?akal sem jo dva meseca! Sicer pa je srebrna sport combi evo.II z ugrajenim V-CR chip tuningom - prava raketa! :D:D MusikSistem Bose pa itak nima konkurence pri serijski vgradnji!

 

 

I JUST LIKE IT!! :P:P

hm....very nice....Nisem pa vedel da mazda vgrajuje tudi Bose sisteme.....?e ena plus to?ka za mazdo.....

 

 

Ćist tako informativno.....kolk te je pa pr?la ta "extra oprema" ve? od navadnega modela???

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je V-CR chip tuning? Daj razlozi mal....kok moci? kaksna cena? kdo je vgradil? itd itd

(ful si neki skrivnosten :) ), cedalje bolj mi je jasno zakaj mas visoko porabo (nisi omenil da mas chip prej).

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi dobil ?estico prav po  ?elji , edino ?akal sem jo dva meseca! Sicer pa je srebrna sport combi evo.II z ugrajenim V-CR chip tuningom - prava raketa! :D  :D  MusikSistem Bose pa itak nima konkurence    pri serijski vgradnji!

 

 

        I JUST  LIKE IT!!  :P  :P

hm....very nice....Nisem pa vedel da mazda vgrajuje tudi Bose sisteme.....?e ena plus to?ka za mazdo.....

 

 

Ćist tako informativno.....kolk te je pa pr?la ta "extra oprema" ve? od navadnega modela???

 

 

LP daVid

Vse evolution II opreme imajo Bose sistem (moja tud :D ). Je pa to 6 zvo?nikov + subwoofer v prtlja?niku name??en v rezervnem kolesu. OK, ne notri v pla??u ampak se nalega na plati??e od rezerve.

 

 

@RoKo - jaz bi tud rad vedel kaj ve? o tvojem chiptuningu - kolk navora, kolk konjev, a ti tempomat ?e deluje (baje imajo eni chiptuning te?avo s tem :ne vem: ), itd... daj mal se razgovori in pohvali B):D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko je stvar: avto je ko?tal 5.8 + 170k chip , muzka pa ksenoni pa so ?e v opremi evolution II! Avto ma zdej po zagotovilu 148 KM pa okoli 340 navora za to?no bi pa mogu opravit meritve! ?ip so mi ugradili naknadno na uradnem mazdinem servisu in je vse skupaj v garanciji! Pri pospe?evanju mu tudi bemwa 150KM, alfa 148KM ne pride do ?ivga tko da je res prava raketa! :D Muzika na 6 cdjev zvok perfekten, sub ima v rezervni gumi ... Pol pa u?ge? Bethovnovo 9 sinfonijo:)) al pa Rollinge- vse je super!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sub ima v rezervni gumi ...

V prostoru za rezervno gumo...?? :o Nice...zdej si mi dal idejo kam bi ga lahko namontiral.....

 

 

Ej a bi naredu kak?no sliko tvojga suba da vidim kako zgleda??

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdaj je tudi chip na voljo? Prej je bil samo box za M6...

Dej povej mal vec no... :huh:

?e koga zanima cenovno ugoden in obetajo? ?ip tjuning (no, box je v resnici):

 

http://www.mal-electronics.com/html/pb_cr.html

 

:whatever: :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Box se ne splaca...ze po principu delovanja mi ne disi prevec. Pac moje mnenje..pa se v voznji nisem cutil neko znatno razliko.

129 ? pa ni tako velik stro?ek, ali pa?? :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cez nekaj casa bo strosek veliko vecji ko zacnejo Boxi levih firm odpovedati...mah jaz sem v bistvu zadovoljen z mocjo avta, nic ne manjka. :)

Poleg tega to za 129 ojrov je najbrz tak model kjer se ga priklopi na senzor tlaka na common railu...to je brez veze(adijo crpalka).

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cez nekaj casa bo strosek veliko vecji ko zacnejo Boxi levih firm odpovedati...mah jaz sem v bistvu zadovoljen z mocjo avta, nic ne manjka. :)

Poleg tega to za 129 ojrov je najbrz tak model kjer se ga priklopi na senzor tlaka na common railu...to je brez veze(adijo crpalka).

Ne, vem no - na Fiat Stilo 1,9 diesel zares raztura!

Poglej in povej kaj misli?:

 

http://www.mal-electronics.com/html/pb_cr.html

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolj se ob?uti razlika v obmo?ju 2200 do 3200 obratov, takrat pride do izraza ta ?ip. pospe?ki so res neverjetni! In ?e hitro menja? da pride? v vi?ji prestavi zopet na 2200 obratov si zmagal... ?koda samo ker menjalnik nima ?este...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.