Skoči na vsebino

Banja Luka


Z M A J

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

Dajte mi malo povedat, kdor je ?e bil tam, kam se spla?a it, kateri so fajni lokali, da je kej ?ivljenja v njih, kam se spla?a it prespat (v mislih imam kak hostel npr., pa da je varno parkirati Mazdojko ali pa ?e gremo s kolegovim A8 slu?ajno), katero restavracijo za ju?no itd.?

 

Skratka informacije dobrodo?le. Zaenkrat vem samo, da naj bi imeli neke 2 ful dobri diskoteki, pa da vidmo s kolegi to. V planu je naslednji vikend, dvakrat prespat, se pravi odhod v petek, prihod nazaj v nedeljo do ve?era enkrat.

 

Hvala za kak?ne info!

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo!

 

Dajte mi malo povedat, kdor je ?e bil tam, kam se spla?a it, kateri so fajni lokali, da je kej ?ivljenja v njih, kam se spla?a it prespat (v mislih imam kak hostel npr., pa da je varno parkirati Mazdojko ali pa ?e gremo s kolegovim A8 slu?ajno), katero restavracijo za ju?no itd.?

 

Skratka informacije dobrodo?le. Zaenkrat vem samo, da naj bi imeli neke 2 ful dobri diskoteki, pa da vidmo s kolegi to. V planu je naslednji vikend, dvakrat prespat, se pravi odhod v petek, prihod nazaj v nedeljo do ve?era enkrat.

 

Hvala za kak?ne info!

 

LP!

 

B.

 

cefurke bo zgleda na polno,pa ne se zajebavat s folkom in z zenskam ce ne poznas dobr njihove obicaje to ni grcija ali pa hrvaska,kjer lahko potipas kerokol hoces...kr se avta tice lahko ga vam ukradejo sred dneva..vsaj tamau ko gre v sarajevo si kr garazo najame in ga ima skoz notri se vozi z tamkasnjimi avti.. A8 mores vedet da je dol to vroca zemljica...:)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po tej logiki bo 6-ka "manj zanimiva" izbira, kar se mi je zdelo da bo tako, hehe! :danzoman:

 

Najve? se garant krade VW, Audi, BMW, Me?ka, morda ?e kak Oplel ali Tur?ki MB (se pravi Ford), Francozi verjetno niso ve? tolko interesantni, Japonci ?e nekolko manj, Korejca pa stavim da nih?e ?e povoha ne! :P

 

Nek znanec, ki pogosto posluje z Jugovino in se dol vozi (Beligrade pa Ni?, Sarajevo itd.), si je ravno iz tega razloga omislil Saab-a, baje to ni ?ans da ti ukradejo Jugosi! :D

 

P.S: upam da se mi ne bo spet kolega (zaklan) drl kakor pred leti v Belem gradu; "hej Slobo ko te jebe, mo?e Srbija i bez tebe!" No sej nekateri so bili ?e navdu?eni nad njegovo poezijo, vseeno pa je politika delikatna tema, zlasti v tuji dr?avi! :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najve? se garant krade VW, Audi, BMW, Me?ka, morda ?e kak Oplel ali Tur?ki MB (se pravi Ford), Francozi verjetno niso ve? tolko interesantni, Japonci ?e nekolko manj, Korejca pa stavim da nih?e ?e povoha ne! :P

 

Njihova logika je ?ist enostavna: '?vabo' je zakon, 'japanac' ima pa predrage dele :D

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznavalci BL, povejte mi, kam priporo?ate d se gre na kvalitetno jeda?o, ugodna cena spanja in v katerih lokalih je no?no ?ivljenje na nivoju?

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivi in zdravi (Mazdojka v enem kosu, samo malo umazana), spet doma, super kraj! :bravo:

 

V pomo? morebitnim naslednim obiskovalcem tega mesta pa bi na?tel diskoteke v katerih se dogaja ?urka;

 

najbolj bi priporo?al K4 Club, dobri pa so tudi Kruna, Kristal in Opium. Tudi v Country Clubu ni bilo slabo. Je pa ve?inoma Narodnja?ka muzika, razen v K4, kjer mi je bilo ravno iz tega razloga tudi najbolj v?e?, saj nisem fan cigumigu zavijanja! :P

 

Po lokalih so sme?ne cene (zlasti njihovo Pivo Nektar), ki je ker na nivoju, cena za 2 pivi pa v strogem centru mesta 2,5 ?! :bravo:

 

Jeda?a (Banjalu?ki ?evapi) so odli?ni na nekem splavu, nasproti (preko Vrbasa) od gradu oz. trdnjave Kastel.

 

Najbolj se spla?a pogledat (sprehodit) po omenjeni trdnjavi, ki je precej prostrana in primerna za kak?no posedanje oz. tudi pole?avanje po travi (lokalci to kar precej prakticirajo). :danzoman:

 

?e koga ?e kej zanima, naj kar vpra?a!

 

Aja spanje; City smile hostel (zelozelozelo priporo?am), spanje 22KM (cca. 11 ?), osebje izredno ljubeznivo, stalno ti kaj ponujajo, kar pekli so nam Leskova?ke ?evape, kuhali kafe, nosili pivo. Pa ?e lokacija hostla je komaj kakih 500m od strogega centra (npr. od tiste znane cerkve, ki jo vidite na vsaki razglednici). :ljubezen:

 

http://www.citysmilehostel.com/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.