Skoči na vsebino

m6 v prostem teku uga?a in ni pospe?ka


Priporočeno sporočilo

Danes mi je kar na 1x za?el avto uga?at v ler-u in tudi med vo?njo me nekaj zajebava. ?e pohodim plin tam do polovice ali do 3/4 potegne avto normalno in se tud ?uti kako lepo s pomo?jo turboja potegne in za?ne vle?t. Vendar ko plin pohodim do konca ga za?ne du?it in po?asi nabira obrtljaje in hitrost, vendar ko plin pustim nazaj na 3/4 pa za?ne vle?t... Ni mi jasno kaj bi bil vzrok?!? Pa danes sem htel speljat z mesta pa mi ni htel nabrat obrtljaje nad 1000 rpm, ko sem ene 5x stisnil po plinu je kon?no pri?el k sebi...

Za?elo se je pa vse tako, da mi je avto ob pritisku sklopke pred kri?i??em ugasnil. Nato sem ga v?gal in je ?espet ugasnil, vendar sem mu dodal gas in od tistega trenutka ima ta ?uden simptom :angry2: . To se mi je ?e zgodilo pred kakim 1 mesecem ,vendar je pol kar ?ez no? avto postal ?espet vredu <_< . Kaj bi lahko bilo narobe???

mazda 6 2.0 diesel - 2003 letnik - 100KW (136PS)

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cedilo sem s?istil,saj sem tud jaz opisal postopek ?i??enja in poslikal vse... Danes zjutraj ko sem pri?gal avto je smrdelo po dieselu...vendar avto ne dimi belo... Kaj pa ce kje prevec zraka vlece?al kaj bi lahko bilo narobe?

 

Malo cevi okoli intercoerja in turbine preglej. Predvsem icoller

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kaj pa naj bom pozoren? Oz kako naj preverim? Kje se sploh nahaja ta icoller?

 

Desno spodaj-ga vidi?,?e pogleda? skozi sprednjo re?o-tam,kjer naj bi bile meglenke..Ponavadi je okoli njega malo mastno. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Desno spodaj-ga vidi?,?e pogleda? skozi sprednjo re?o-tam,kjer naj bi bile meglenke..Ponavadi je okoli njega malo mastno. :P

 

 

?ivjo,

 

men je po?u intercooler pa ni bilo podobnih te?av, res pa je blo zlo mastno okol in okol, ampak avto je delal dokaj normalno.

 

Lp,

igor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ahm...meni se je pa vedno zdelo da hladi olje :D ...hvala za info...bom si jutri vzel ?as in pregledal malo icoller in cevi do turboja... sam zdaj je pa z avtom ?espet vse v redu...kar ?ez no? postane oky...ni? mi ni ve? jasno... no sam IMV moram tud menjat, ker mi zna tu pa tam ugasnit v prostem teku <_<

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.