Skoči na vsebino

Nova Alu plati??a


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Hello,

 

No ?e nekej ?asa sm zbiral feltne za mojo srebrno Miato :). Tako da na konc sm pristal na MOMO Corse z poliranim robom. Dimenzijo sm uporabil isto ko prej (195/50R15), zaradi nizke cene in da obdr?im v avtu vsaj nekaj udobja ker je ?e zj vo?nja trda ko hudi?:) Feltne so bile kar ugodne (cca 100 eu komad). Ker pa sem jih menjal sem se pa odlo?il pobarvati tudi ?eljusti na rde?o barvo in zamenjati plo??ice.

 

Tako da tukaj prilagam ?e nekaj slik.

 

Staro stanje moje ma?inice:)

post-6099-1316765699_thumb.jpg

 

Pobarvane ?eljusti

post-6099-1316765729_thumb.jpg

 

Detajl felten in ?eljusti

post-6099-1316765756_thumb.jpg

 

Feltne na avtu

post-6099-1316765807_thumb.jpg

 

Novo stanje:)

post-6099-1316765831_thumb.jpg

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?e? so mi, razen tistile napis na robu, ki se ene 300 krat ponovi, mi deluje nekoliko ki?asto! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?e? so mi, razen tistile napis na robu, ki se ene 300 krat ponovi, mi deluje nekoliko ki?asto! :blush:

 

 

te ?i?to ?tekam:)...a brez jih ni blo:)...sj..pele? ?imhitrej pa ma? sam ?e ?rno ?rtico na poliranem robu:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.