Skoči na vsebino

OEM deli iz JAP


ACCR

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Imam mo?nost naro?anja OEM delov direktno iz JAPONSKE za vse JAP znamke avtomobilov (HONDA, MAZDA, NISSAN, MITSUBISHI, TOYOTA). Moje izku?nje so tak?ne, da kljub po?tnini in carini so deli ?e vedno cenej?i kot tukaj (pribli?no za 2-3x... no odvisno tudi od dela). Jaz sem ?e naro?eval za mojo Mazdo in Hondo ter sem zadovoljen. Dobavni rok je pa nekje 14dni.

 

Da ne pride tukaj do zme?njave, kaj je kdo naro?il in da to ni pravi del, je potrebno navesti serijsko ?tevilko artikla oziroma SERIAL PART NUMBER, ki ga dobite tudi na servisu pri prodaji rezervnih delov. Za Hondo in JAP Mazdo imam jaz tudi EPC (Electronic Part Catalog).

 

?e kdo kaj ?eli me lahko kontaktira na PM. Ceno sporo?im v roku dneva ali dveh.

Mazda Rx7 FD 1999 - imported from Japan

Honda Civic HB 1.4iS 1996 - bought in MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mojo sreco jaz poznam Japonca in ne ti. :D Za sebe si bom ze zrihtal dele, ki jih rabim. Original racuna pa na zalost tudi jaz ne dobim... meni je pomembno da je ceneje, ker ce ni grem na originalen servis.

No problem pri meni je bil to (za Mazdo Rx7 1999), ker je Mazda uvozena iz JAP in ker delov pri nas nimajo zavedenih v katalog so se na servisu bunili kak?ni so to deli, da to niso prave stevilke, da oni jih nimajo in da morajo v Bruselj klicat, itd... cene so bile pa kar lepe. Kasneje sem zacel trgovat s tem Japoncem. Vedno sem dobil dele neposkodovane in kar je pomembno nove original zapakirane in kar je najbolj pomembno kar posteno ceneje. Kdor bo kaj zelel bo ze kontaktiral. LP

Mazda Rx7 FD 1999 - imported from Japan

Honda Civic HB 1.4iS 1996 - bought in MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Klik. :vskalo:

ACCR eno vpra?anje. ?isto za vse Mazde. Naprimer tudi kaj za MPS? Samo tipam teren. :blush:

 

Ja meni je najla?je da meni sporo?i? katalo?ko od delov ki te zanimajo, jaz pa to posredujem naprej. Zdaj eni bi imeli to pa to za oni in tisti avto... probelm je ker so JAP avti oznaceni nekoliko drugeca in oni japonec ne rad isce delov tako. Ker se lahko zgodi da potem del ravno ni pravi. Naprimer moja mazda ima znotraj zeleno osvetlitev in je bilo eno stikalo ?e bolj bogo in sem ga hotel zamenjat... in je problem ker potem leto novej?i model in starej?i so pa imeli rdeco osvetlitev... tako mi je potem zdobavil ravno rde?o stikao. :( No potem sem si nabavil JDM EPC za Mazdo, tako da zdaj mu sporo?im direktno ?tevilko dela in mi potem dobi pravi del.... no zdaj imam spet novo stikalo v zeleni barvi. :P

 

Tako da ?e ne ve? ?tevilke dela se potem jaz malo pomatram da dobim pravo ?tevilko dela. Samo to... ?e te kaj zanima vpra?i.

 

Aja ?e to sem mislil povedat, da veliko kosi, kot so odbija?i, pragi, itd... po?tnina ne zna bit ravno poceni. :D Imejte to v mislih, ker vse kar je ve?je kot 1,5m ne more it z EMS ali JAP po?to temve? z DHL, FEDEX, itd.

Mazda Rx7 FD 1999 - imported from Japan

Honda Civic HB 1.4iS 1996 - bought in MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tolk informativno, kako dolgo pa traja da dobi? to (vklju?no od dneva ko ti to naro?i?, da ti oni to po?ljejo in da po?ilja pride do tebe) ?

 

js sm za sklopko ?aku cca. 10 delovnih dni iz US ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tolk informativno, kako dolgo pa traja da dobi? to (vklju?no od dneva ko ti to naro?i?, da ti oni to po?ljejo in da po?ilja pride do tebe) ?

 

Odvisno od robe... v?asih ?e lahko robo dobi hitro, da on ne rabi ?akat je v dobrem tednu, v?asih pa tudi do 14dni... odvisno oziroma relativno. :D

Mazda Rx7 FD 1999 - imported from Japan

Honda Civic HB 1.4iS 1996 - bought in MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajde za primerjavo DENSO ?oba RF7J 13H50 Denso 5780 06H23551

 

Zdaj to?no ne vem kaj je serijska ?tevilka dela in kaj ne. Pod tem kolega ni ni? na?el. Mi lahko pove? za kateri avto se to bolj to?no gre?

Mazda Rx7 FD 1999 - imported from Japan

Honda Civic HB 1.4iS 1996 - bought in MB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj to?no ne vem kaj je serijska ?tevilka dela in kaj ne. Pod tem kolega ni ni? na?el. Mi lahko pove? za kateri avto se to bolj to?no gre?

 

Ja halo to je Denso ?oba za vse Rf7 motorje, mazdina in Densotova koda je zraven, zanima me primerjava cen.... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zdaj to?no ne vem kaj je serijska ?tevilka dela in kaj ne. Pod tem kolega ni ni? na?el. Mi lahko pove? za kateri avto se to bolj to?no gre?

 

Potreboval bi dele za Toyotin menjalnik HI-ace 2,4TD letnik 2000 spodaj je spisek potrebnih delov z toyotinim ?iframi in slo nazivi.

post-24-1322681810_thumb.jpg

 

Potrebujem jih ?im prej cene in ?as dobave mi po?lji na mail kristijan.pipan@gmail.com rabim zadeve v Mariboru :jupiii:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pozna kdo tega ki ponuja dele ker se ne javlja na ta povpra?evanja nima pa nikjer telefonske da vidim ali se kaj dela ali pa ni interesa

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.