Skoči na vsebino

piskanje sklopke


Priporočeno sporočilo

Danes sem slu?ajno spustil ?ipo na moji mazdi in ob pritisku na sklopko se sli?i piskanje izpod avta(ma?ine) . Ko sklopko spustim neha piskat :D ?e jo pristisnem ?espet piska.

Kaj bi lahko bilo narobe? ali je treba to ?im prej popravit?ali ni tak velik problem?

 

mazda 6 - 2003 letnik - 2.0diesel - 136PS - 170t km

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je, ?e je ?e enkrat narazen je najbolj?e vse menjat, ker je dela preve?, da bi recimo ?ou po enem mescu ?e enkrat razdirat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako je, ?e je ?e enkrat narazen je najbolj?e vse menjat, ker je dela preve?, da bi recimo ?ou po enem mescu ?e enkrat razdirat

 

To bo pa trebalo kar mehaniku peljat...sicer sem dozdaj vedno vse sam uredil na avtu, ampak kot sem gledal je to kar nekaj dela s sklopko :) ...treba, vsega vraga razdret in pol ?e to dobro sestavit :unsure:

Mazda 6 CD136 TE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kit ki vsebuje tud VZTRAJNIK, ki ti bo shodil kljub temu da kuplungo zamenja?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bo pa trebalo kar mehaniku peljat...sicer sem dozdaj vedno vse sam uredil na avtu, ampak kot sem gledal je to kar nekaj dela s sklopko :) ...treba, vsega vraga razdret in pol ?e to dobro sestavit :unsure:

 

tut js ve?ino stvari sam zrihtam, ampak sklopke se pa tut js nism sam lotevu, ?e bi mel dvigalo, al pa vsej jamo bi bla druga pesem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.