Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Tudi meni ?e ves ?as poka oz. mi zaostaja volan mehanik mi je rekel da je verjetno zaradi spodnje nihajne vilice ker da bi bilo suho trenje. Poleti ali ko je zunaj ve? kot 20°C skoraj ponorim :wacko: od tega pokanja. No ja vglavnem to zadevo bom re?il v naslednjih dneh in le upam da je res to bil problem. Ampak imam pa ?e nekaj nenavadnega in zaskrbljujo?ega in sicer mo?an pok kot nekak?en udarec izpod zadnjega dela avta (nekje pod prtlja?nikom) kadar zavijam v levo. Po celem podvozju se ?uti kratek pretresljaj kot da bi neh?e ropotal na zadnjih sede?ih z nogami ob pod. Redko kdaj se to dogaja ampak kljub temu mi ni glih v?e?. Kaj bi lahko to bilo ??! Res da je avto dosti bil vo?en (240k km>) kjub temu bi ga ?e hotel voziti en ?as. Upam da mi ne razpade ali me ne ubije :D Res ?e kdo ve kje ali kaj je lahko problem mi prosim naj odgovori. :ne vem: :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, mo?an pok nekje pod prtlaj?nikom :ne vem: To se je meni za?elo dogajati v zimskih mescih po tistem, ko so bile na avtu zamenjane gumice na podvozju (zdaj tega ni). Od takrat dalje mi tudi volan ?krta, ?e ga zavrtim ?isto do konca in avto ni v ravni legi (npr. delno na plo?niku, na dovozni rampi itd.). Ne vem, ?e je to povezano, ampak zdaj, ko bom spet imel redni servis, bom povpra?al tudi glede tega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Bil sem pri mehaniku. Pokanje in ?kripanje ob zavijanju z volanom mi je povzro?ala sprednja srednja roka. Mo?an udarec, ki sem ga ?e prej (zgoraj) opisal in se je sli?alo z zadnje strani avta oz. izpod prtlja?nika pa mi je povzro?al totalno obrablljen kon?nik stabilizatorja. Kateri je stal nekje 15eur. Upam da sem bil nekomu v pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.