Skoči na vsebino

Kak?na vozila kupujemo


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Hja glej... samo letos sem v dodatni dve sobi, pohi?tvo, teraso in ostalo fuknil do danes ?e skoraj 20k?. ?e pa bi mi delali majstri bi ?lo pa ?e kakih 5k-6k?. Je pa res, ker sem vse delal sam je ?el dopust za to in ne za zabavo in po?itek. Pa? prioritete - a ne :P

 

To je vse lepo in prav.Jaz sem moral kupiti stanovanje sam (in ve? dobro,kak?ne so cene tukaj na obali),ga renovirat,ker je ?e kar staro in ga v kompletu opremit. Vse (razen zidarije) sem delal sam. Verjetno ni potrebno nobenemu razlagati, da brez kredita bi bilo to -no way. ?e bi samo ta denar, ki gre za obroke, pri?paral vsak mesec po tvojih izra?unih , bi se vozil po petih letih v vi?jem "premium"razredu avtov.

Samo to sem hotel povedati, da je razlika, kako ?tarta? na za?etku v stvar. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kar se ti?e nakupa novega avtomobila, sem nekje zasledil, da naj bi bila vrednost avtomobila nekje znesku tvoje letne pla?e. Meni se zdi to precej smiselno razmeje in se na?eloma kr dr?im tega.

 

V temu rangu bi si potem verjetno kupil Kio Pro Ceed, bi se ravno nekako iz?lo finan?no pa ?e izjemno v?e?en avto?ek se mi zdi! :ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e nakupa novega avtomobila, sem nekje zasledil, da naj bi bila vrednost avtomobila nekje znesku tvoje letne pla?e. Meni se zdi to precej smiselno razmeje in se na?eloma kr dr?im tega.

 

Ja samo po?asi se ?e KIA oddaljuje od te tematike :) - ?e misli? nov kot nov iz salona

Samo ker ?lovek lahko 100% pla?o mese?no v enem letu da na stran....

 

To je vse lepo in prav.Jaz sem moral kupiti stanovanje sam (in ve? dobro,kak?ne so cene tukaj na obali),ga renovirat,ker je ?e kar staro in ga v kompletu opremit. Vse (razen zidarije) sem delal sam. Verjetno ni potrebno nobenemu razlagati, da brez kredita bi bilo to -no way. ?e bi samo ta denar, ki gre za obroke, pri?paral vsak mesec po tvojih izra?unih , bi se vozil po petih letih v vi?jem "premium"razredu avtov.

Samo to sem hotel povedati, da je razlika, kako ?tarta? na za?etku v stvar. ;)

 

Bingo - pa sem ponosen da mam flat in hi?o danes, moja star?a sta odkrito rekla meni in sestri, da ?elita pomagat pa ne moreta, zato jaz njima.

 

Nisem ponosen pa na kredit, casha na enkrat pa? ne more? imeti razen ?e nisi............ampak za nepremi?nino je to nujno zlo. Lizing pa zame ni kredit, ker ni vezan ?asovno, vezan je na uporabo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se ti?e nakupa novega avtomobila, sem nekje zasledil, da naj bi bila vrednost avtomobila nekje znesku tvoje letne pla?e. Meni se zdi to precej smiselno razmeje in se na?eloma kr dr?im tega.

 

To je bilo ra?unano na podlagi "pravih" pla? v Nem?iji,?vici in podobnih dr?avah,kjer s to ra?unico hitro parkira? najmanj novo 6-ko pred blok ali hi?o. ?e bi to veljalo za na?e razmere bi spet morali zalaufat tovarno

Tas v Bosni za izdelavo golfov 1 in 2 generacije in v kragujevcu bi morali delati tudi ob nedeljah. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bilo ra?unano na podlagi "pravih" pla? v Nem?iji,?vici in podobnih dr?avah,kjer s to ra?unico hitro parkira? najmanj novo 6-ko pred blok ali hi?o. ?e bi to veljalo za na?e razmere bi spet morali zalaufat tovarno

Tas v Bosni za izdelavo golfov 1 in 2 generacije in v kragujevcu bi morali delati tudi ob nedeljah. ;)

 

Za Svico si malo mimo falil;tam majo sicer lepe place in luksuzne zadeve so v primerjavi z Slovenijo poceni, stanovanja in hise so pe presneto draga, prav tako zivljenje. Sem lani prezivel skoraj 4 mesece zgoraj.

on topic - mene moj avto stane tocno 260,55 EUR na mesec, all inclusive.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Svico si malo mimo falil;tam majo sicer lepe place in luksuzne zadeve so v primerjavi z Slovenijo poceni, stanovanja in hise so pe presneto draga, prav tako zivljenje. Sem lani prezivel skoraj 4 mesece zgoraj.

on topic - mene moj avto stane tocno 260,55 EUR na mesec, all inclusive.

 

lizing :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lizing :bravo:

 

ne ni lizing :)

moj sluzbeni avto...all inclusive = nafta, servisi, gume, zavarovanje,vse vinjete....,itd.

Edino kazni moram sam placat :hudicek:

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ni lizing :)

moj sluzbeni avto...all inclusive = nafta, servisi, gume, zavarovanje,vse vinjete....,itd.

Edino kazni moram sam placat :hudicek:

 

ja halo....to je boniteta - firma ma pa all inclusive lizing a ne....pa sedaj si popolnoma zavil iz teme, govorimo o tem kdaj in za koliko SI SAM privo??i? avtomobil - tvoja zgodba je pa tipi?na slovencln story....furat vse na firmo in boli me k....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ne da si nevo??ljiv?... zadnji stavek je ?e tak.... no ja sej vem da je na desnici nevo??ljivost pa? vrlina tako, da ti tega ne morem niti zamerit sej tudi un ortodoksni forumski desni?ar skoz, kr poka in si lase puli od same zavisti. :rozico:

 

A nih?e nikoli niti ne pomisli, da se da poleg slu?be ?e kaj dodatno delat in zaslu?it. Pa namesto, da pla?uje? raznorazne majstre se loti? sam. Pa? ne hodi? po lokalih in gostilnah, se ne preserava? s potovanji in po?itnicami na dragih destinacijah. Ne kupuje? raznoraznih dragih gizmotop tipa iNeki ipd, ra?unalniki se zadnje ?ase tudi ne razvijajo toliko, da bi rabil vsak let novega in ?e in ?e. Opustil sem tudi tiste tadrage hobije in se bolj ukvarjam raje s kak?nim poceni ?portom tipa ko?arka ipd. Drugih razvad razne kake ?okolade ob?asno pa nimam tako, da se da.

 

Sam jamrat ne sme? pa se smilit samemu sebi kolk je grozno in si sestavit finan?no sliko pa se da marsikaj brez, da bi kdo bil la?en ali pa bil na mrzlem samo malo ve? osebne energije je treba vlo?it pa si kak znanja pridobit tudi iz podro?ij, kjer ti je bilo ?e pred ?asom pod ?astjo sploh pomislit, da bi delal kaj takega (ne Ivar, nisem mislil na prostitucijo). :blush:

Evo si vse povedal - sam nimam krede in v bistvu mi je ta denar kreda, ki si jo dajem sam sebi.

 

Boss, zakaj bi ti bil nevo??ljiv? Zaradi nekaj sto ? vi?jega regresa pri vas, mogo?e zato, ker vozi? nov avto, ali zato ker precej izgublja? na vrednosti novega avta? To o regresu je bilo bolj kot ne za foro.

 

Da bi se zdaj zaradi vo?nje v novem namesto rabljenem avtu vsemu odpovedal recimo motorju, smu?anju, novim rolerjem, enemu pivu na avstrijskem smu?i??u, Xboxu, + ?e kak?nemu hobiju, no way. Da se odpoveduje? stvarem, ki so ti v veselje, samo zato da se lahko vozi? v novem avtu - tipi?no slovensko. Pa da ne bo? narobe razumel, tudi sam se ne preseravam z nekimi dragimi po?itnicami in ne hodim kaj dosti po gostilnah in lokalih.

 

Nobene ne jamra, samo svoj pogled na vse skupaj sem napisal. Tudi sam ob vseh izdatkih dam na stran cca. 200? mese?no, pa? da bo za naslednji avto nekaj ?e na kupu, ?e Xedos nepri?akovano rikne, samo ne zaslu?im minimalca in vem da je s srednje polno ritjo la?je srati kot s prazno. Za moje pojme si skoraj ?arovnik, ?e si (poleg tega, da var?uje? 300? mese?no za avto) teh 20k ?, katere si vlo?il v hi?o, stresel iz rokava, torej brez kredita.

 

O kak?nem dodatnem zaslu?ku poleg slu?be ti to? Delo na ?rno mogo?e? Ker to da sam kaj namesto majstrov naredi?, to so le ekstra stro?ki, ker material in orodje je pa ?e vseeno potrebno kupit... X-)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja halo....to je boniteta - firma ma pa all inclusive lizing a ne....

 

Ja valda da ma...ampak mene stane moj avto samo ta znesek. Privatnega avta zase ne rabim. Vd zena pa valda ma svoj privatni avtek, vreden treh mojih plac.

Od letos prevozenih nekaj cez 26.000 km jih je za potrebe sluzbe padlo samo cca. 6000 km. Vse ostalo je blo privat :)

Je pa res,da sem vec na letalu kot v avtu.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, zakaj bi ti bil nevo??ljiv? Zaradi nekaj sto ? vi?jega regresa pri vas, mogo?e zato, ker vozi? nov avto, ali zato ker precej izgublja? na vrednosti novega avta? To o regresu je bilo bolj kot ne za foro.

 

Da bi se zdaj zaradi vo?nje v novem namesto rabljenem avtu vsemu odpovedal recimo motorju, smu?anju, novim rolerjem, enemu pivu na avstrijskem smu?i??u, Xboxu, + ?e kak?nemu hobiju, no way. Da se odpoveduje? stvarem, ki so ti v veselje, samo zato da se lahko vozi? v novem avtu - tipi?no slovensko. Pa da ne bo? narobe razumel, tudi sam se ne preseravam z nekimi dragimi po?itnicami in ne hodim kaj dosti po gostilnah in lokalih.

 

Nobene ne jamra, samo svoj pogled na vse skupaj sem napisal. Tudi sam ob vseh izdatkih dam na stran cca. 200? mese?no, pa? da bo za naslednji avto nekaj ?e na kupu, ?e Xedos nepri?akovano rikne, samo ne zaslu?im minimalca in vem da je s srednje polno ritjo la?je srati kot s prazno. Za moje pojme si skoraj ?arovnik, ?e si (poleg tega, da var?uje? 300? mese?no za avto) teh 20k ?, katere si vlo?il v hi?o, stresel iz rokava, torej brez kredita.

 

O kak?nem dodatnem zaslu?ku poleg slu?be ti to? Delo na ?rno mogo?e? Ker to da sam kaj namesto majstrov naredi?, to so le ekstra stro?ki, ker material in orodje je pa ?e vseeno potrebno kupit... X-)

 

A lahko vi tele (osebne) dvoboje nadaljujete v aktualnih? :whatever:

 

Ja valda da ma...ampak mene stane moj avto samo ta znesek. Privatnega avta zase ne rabim. Vd zena pa valda ma svoj privatni avtek, vreden treh mojih plac.

Od letos prevozenih nekaj cez 26.000 km jih je za potrebe sluzbe padlo samo cca. 6000 km. Vse ostalo je blo privat :)

Je pa res,da sem vec na letalu kot v avtu.

 

Exactly my point - nima veze s temo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko vi tele (osebne) dvoboje nadaljujete v aktualnih? :whatever:

Exactly my point - nima veze s temo.....

 

No saj sem ti napisal, da mam en privat avtek, vreden treh mojih plac in en motorcek vreden trenutno tam tudi cca. tri moje place.

Tisto o slovenceljnu pa zadrzi zase...sem prevec v tujini,da bi bil zaplankan Slovenc.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj sem ti napisal, da mam en privat avtek, vreden treh mojih plac in en motorcek vreden trenutno tam tudi cca. tri moje place.

Tisto o slovenceljnu pa zadrzi zase...sem prevec v tujini,da bi bil zaplankan Slovenc.

 

Ja tako si napisal v smislu firma me ?ivi....brez zamere, pa se vidiva kaj v tujini :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za Svico si malo mimo falil;tam majo sicer lepe place in luksuzne zadeve so v primerjavi z Slovenijo poceni, stanovanja in hise so pe presneto draga, prav tako zivljenje. Sem lani prezivel skoraj 4 mesece zgoraj.

on topic - mene moj avto stane tocno 260,55 EUR na mesec, all inclusive.

 

Govorimo samo o avtih.A si videl mogo?e dosti diesel avtomobilov ali ve?inoma le navite benz ma?ine tam?

Vem,da so nepremi?nine drage zato so pa najemnine za stanovanja sorazmerno poceni.

Sorodnica pri pla?i 3700 ?vicarjev pla?uje 500?/mesec za trosobno stanovanje. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ne odpirat socialnih tem, ker pol je sam se kregarija...

vsak ma svoj life-style (ce enmu ni vsec ni treba zdaj pluvat pa rec, da ta lifestyle ni dobr)

 

jaz recimo kupujem nov avto sam ce ostane kaj od place :hohoho::hohoho:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa prva da vem :hudicek:

Moja zmer stoka. ?e pa jaz to delam sem pa preve? povr?en al pa predolg traja in preve? picajzlam...

 

Res jo moram pohvalit, se dr?imo vsak dan da jemo kot dru?ina 1x, te dni je ?e naredila poleg kosil vsak dan:

 

2 x pijana nevesta

?upavci

3 x pi?koti

jabol?na pita

 

 

Moram jo res pohvalit - to so pa? njene korenine iz Vara?dinskega zagorja....pijana nevesta je nekaj kar bi ?e v ameri?ki piti.....

 

No pa za te dni, ko sem bolan pa ma ona ?urke en velik lonec hudo dobrega pasulja :bravo:

 

Pa to ne pomeni da fotr kdaj ne vsko?i in nekaj scmari

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, zakaj bi ti bil nevo??ljiv? Zaradi nekaj sto ? vi?jega regresa pri vas, mogo?e zato, ker vozi? nov avto, ali zato ker precej izgublja? na vrednosti novega avta? To o regresu je bilo bolj kot ne za foro.

 

Mogo?e je mel pa ve? sre?e, pa je podedoval ?ist novo stanovanje, ne pa kot ti ki si ga moral obnoviti :danzoman:

 

 

 

 

Res jo moram pohvalit, se dr?imo vsak dan da jemo kot dru?ina 1x, te dni je ?e naredila poleg kosil vsak dan:

 

2 x pijana nevesta

?upavci

3 x pi?koti

jabol?na pita

Moram jo res pohvalit - to so pa? njene korenine iz Vara?dinskega zagorja....pijana nevesta je nekaj kar bi ?e v ameri?ki piti.....

 

No pa za te dni, ko sem bolan pa ma ona ?urke en velik lonec hudo dobrega pasulja :bravo:

 

Pa to ne pomeni da fotr kdaj ne vsko?i in nekaj scmari

 

Kaj hudi?a so pa ?upavci :blush:

 

mater ne odpirat socialnih tem, ker pol je sam se kregarija...

vsak ma svoj life-style (ce enmu ni vsec ni treba zdaj pluvat pa rec, da ta lifestyle ni dobr)

 

jaz recimo kupujem nov avto sam ce ostane kaj od place :hohoho::hohoho:

 

Niti dve leti u slovena?koj, pa ?e nov drugi avto.

 

Ti si zihar mafijc :jezicek: . Jures ne mu povedat kdo sem :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je mel pa ve? sre?e, pa je podedoval ?ist novo stanovanje, ne pa kot ti ki si ga moral obnoviti :danzoman:

Kaj hudi?a so pa ?upavci :blush:

 

http://www.google.si/imgres?imgurl=http://...wBQ&dur=303

 

si 3 dni prepozen za 3D predstavitev - a ve? da sva offtopic?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex, ob na?ih pla?ah si dobro povedal glede fabrik v Sarajevu in pa Kragujevcu! :bravo::notworth::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater ne odpirat socialnih tem, ker pol je sam se kregarija...

vsak ma svoj life-style (ce enmu ni vsec ni treba zdaj pluvat pa rec, da ta lifestyle ni dobr)

 

Ampak res ne vem zakaj se vsak kurac to?no vame obregne in mi pamet soli pa ?e to sem tolk previdno napisal, da je to samo moj pogled pa da ga nobenu ne vsiljujem?

 

Ampak ne, na vsak na?in mi posku?ajo dopovedat, da sem budala, ?e se obna?am malo druga?e kot si je kritizer zamislu. :ne vem:

 

ja nisem sam ko ma? prsturiti se ti ?as podalj?a

 

Kje, a na WC-ju? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.