Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Po enem mesecu ?ivciranja, iskanja rezervnih delov in ?raufanja, moja mazdura kon?no spet obratuje!!!

 

Zdaj ko pa smo kon?no spravili motor skupaj,pa nekaj servo zajebava... Na mestu je trd ko star traktor, pa z mehanikom nikakor ne moremo ugotoviti zakaj... ko ga na mestu pod gasom obra?as do konca na obe strani, pridejo na posodici za olje ven mehur?ki, ki pa jih nikoli ne zmanjka. Smo to prakticirali pol ure pa ni blo ni? bolje...

 

Ima kdo kak?no idejo oz. ?e je kje kak ventil za odzra?evanje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po enem mesecu ?ivciranja, iskanja rezervnih delov in ?raufanja, moja mazdura kon?no spet obratuje!!!

 

Zdaj ko pa smo kon?no spravili motor skupaj,pa nekaj servo zajebava... Na mestu je trd ko star traktor, pa z mehanikom nikakor ne moremo ugotoviti zakaj... ko ga na mestu pod gasom obra?as do konca na obe strani, pridejo na posodici za olje ven mehur?ki, ki pa jih nikoli ne zmanjka. Smo to prakticirali pol ure pa ni blo ni? bolje...

 

Ima kdo kak?no idejo oz. ?e je kje kak ventil za odzra?evanje?

 

nekje zrak prihaja not? odkrijta kje je slabo narejeno - tesnjeno, ker ?e so mehur?ki mora nekje tudi teko?ina uhajat verjetno - ali jo zmankuje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekje zrak prihaja not? odkrijta kje je slabo narejeno - tesnjeno, ker ?e so mehur?ki mora nekje tudi teko?ina uhajat verjetno - ali jo zmankuje?

 

v tem je glih fora, ker je ne zmanjkuje, nivo teko?ine se dvigne ko se volan zasu?e, obenem pa grejo tudi mehur?ki ven...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v tem je glih fora, ker je ne zmanjkuje, nivo teko?ine se dvigne ko se volan zasu?e, obenem pa grejo tudi mehur?ki ven...

 

 

No?em bit pameten a ko jaz na mojem avtu zavijem do konca volan in presilim pumpo tut nastanejo beli mehur?ki in mi gre volan normalno!

 

Lej imel sem primer ko nikakor nismo mogli re?it volana ko je ?el trdo, nakar sem nabil gas volan zasukaj v eno stran in ga "pune" dr?al to ponovil ?e v drugo stran in je volan za?el delovati normalno!

 

Kolko pa vem ko je olje pod pritiskom se na nek na?in peni in mislim, da so to ti mehur?ki ki jih omenja?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

urejeno! ena notranja gumica v servo pumpi ni lepo sedla v utor in je prepu??ala olje, smo jo poravnali zdaj pa je vse b.p.

 

da povzamem, mel sem po?en 1. bat, ko smo menjavali batne obro?ke na ostalih smo ugotovili da je napokan tudi 2.bat... po vseh mukah sem dobil enega novega po zelo ugodni ceni(novi original 350?), drugega pa sem zamenjal z rabljenim. Obenem sem opravil veliki servis in dal testirat ?obe (ironi?no je bila edina dobra ?oba na prvem batu, ki je po?il, ostale tri baje dovajajo premalo nafte... :ne vem: )

 

skupni stro?ki material in delo:1700?

 

padla pa je tudi odlo?itev, da rabljene mazde z dizel motorjem ve? ne kupim!

upam samo da bo zdaj vse ok in da nebo ?ez 14 dni ?la turbina... :blush:

druga?e pa mi je avto zakon ne glede na to sranje ko sem ga mel... :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da niste pozabili ?e menjati tistih famoznih bakrenih podlo?k, ki stanejo neke 4?, ?kode pa lahko naredijo za nekaj tiso? ?! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj ne morem verjet, da bom to rekel, ampak mazde 6 iz 1. serije so bolj ali manj avto ?ivljenja kot Renault...

 

1x kupi?, pa se ne more? ve? re?it ...

 

servisira? jo pa 1x dra?je kot "pommes-frittes"...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj ne morem verjet, da bom to rekel, ampak mazde 6 iz 1. serije so bolj ali manj avto ?ivljenja kot Renault...

 

1x kupi?, pa se ne more? ve? re?it ...

 

servisira? jo pa 1x dra?je kot "pommes-frittes"...

 

 

na ?alost so deli res svinjsko dragi! mene je ta mesec mazdica "olaj?ala" dveh jurjev ?! upam do bo zdaj ?la ok, po enem tednu preizku?nje je ?e vse vredi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.